Zřejmě prodává zboží, které nemá, ani 6 dní nestačí na doručení.

Dobrý den vážený zákazníku,
    asi jste nečetl email, kde jsem Vám psal že mám dovolenou.
    Zboží je skladem a bylo vám odesláno přesně tak, jak jsem uvedl, tj. v pondělí 25.7.
    Roman Pevný

• Zboží skladem, objednáno před týdnem a zatím vůbec nic.

Dobrý den vážený zákazníku,
    omlouvám se za pozdní odpověď, u zboží je uvedeno dostupné za 10 dnů.

• potvrzení přišlo hned ale to bylo celé. 14 dní čekám a nic, ani e-mail

• Objednal jsem si zboží, které měli mít na skladě a týden se nic neděje. Už zde nakupovat nebudu. Děkuji.

• Ceny mnou poptávaného zboží

Objednal jsem 3 druhy zboží. 2 ks skladem, 1 kus do 3 dnů. Po týdnu jsem obchod kontaktoval s dotazem, v jakém stavu je moje objednávka, bez odpovědi. Následně jsem objednávku zrušil, načež bylo storno potvrzeno obchodem.

• žádná odezva na objednávku
    • žádná komunikace

nekomunikuje

10 dní se nikdo neozval

Reakce obchodu roman-pevny.cz

Dobrý den, u zboží je doba dodání 1 - 2t ýdny, 4.2. Vám bylo voláno na uvedený telefon, který jste nezvedal ani zpětně nezavolal.
    Roman Pevný

• Inzeruje zboží s dodávkou do 3dnů a zboží nemá na skladě a slibuje do 10ti dnů a kde nic tu nic.

• Nebyl jsem informován o stavu objednávky ,-kterou do dnešního dne nemám.

Komunikace - 0.
    Doba dodání zboží 3-5 dní.
    Objednáno 8.6.2020. Dnes 19.6.2020 zboží nikde. Z obchodu ani čárka.

• stále nemá zřejmě ten typ zboží-stahovák

Reakce obchodu roman-pevny.cz

když je u zboží napsáno na dotaz, tak zboží není skladem, a na dotaz jsem Vám odpověděl že tento stahovák zatím není a nebude.
    Roman Pevný

Obchod nabízí něco, co nemá a ani není schopen v dohledné době dodat.

Dobrý den vážený zákazníku,
    bohužel se někdy stane, že se na eshopu omylem přehledne zboží, které už není skladem a nebude.
    Ještě jednou se omlouvám za komplikaci.
    Roman Pevný

• Objednal jsem zahradní hadici Garden. Po týdnu žádné info o odeslání. Na otázku co je s objednávkou mi odpověděli že hadici dostanou od dodavatele asi za dva týdny. Po jejich uplynutí mi přišla pouze informace ža hadice bude k dispozici ještě později a objednávku tedy na moji žádost stornovali (o nic jsem nežádal). Podepsali se jako "váš oblíbený obchod", vrchol drzosti. Jediné pozitivum, ihned vrátili peníze. Tento obchod nikdy více.

Objednal jsem zahradní hadici Garden. Po týdnu žádné info o odeslání. Na otázku co je s objednávkou mi odpověděli že hadici dostanou od dodavatele asi za dva týdny (na netu nebylo info že není skladem). Po jejich uplynutí mi přišla pouze informace ža hadice bude k dispozici ještě později a objednávku tedy na moji žádost stornovali (o nic jsem nežádal). Podepsali se jako "váš oblíbený obchod", vrchol drzosti. Jediné pozitivum, ihned vrátili peníze. Tento obchod nikdy více.

• Na Slovensko nezasielaju
    • ponúka tovar, ktorý nemá

Dobrý den vážený zákazníku,
    u nože na stěrače nebylo uvedeno že je skladem.
    Mrzí mě Vaše reakce, a to jsem Vám ještě psal, že na Slovensko zboží neposílám!
    Toto je příklad zákazníka, který neoprávněně kazí hodnocení.
    Roman Pevný

• Zboží prezentuje na stránkách a přitom ho nemá!

Dobrý den vážený zákazníku,
    u zvedáku nebylo uvedeno, že je skladem.Mrzí mě Vaše reakce i když jsem se snažil nabídnout podobné zboží a i po telefonu jsem se snažil podávat a zjišťovat informace, na které jste se ptal.
    Roman Pevný

• Zboží dorazilo jen částěčně a obchod od té doby již nereaguje.

Reakce obchodu roman-pevny.cz

Dobrý den, omlouvám se za to, že jsem Vám zapoměl odpovědět na email, jelikož mi dodavatel nedokázal říct, kdy magnetické misky dorazí, někdy dodávky z Německa jsou problematické ohledně termínů.
    S pozdravem Roman Pevný

• Zboži neni original vyrobek

Nabizeji nekvalitni zboži pod jinou značkou.

Reakce obchodu roman-pevny.cz

Dobrý den, vůbec nechápu proč takto reagujete, dodal jsem Vám přesně to zboží jaké jste si objednal, jak jste přišel na to, že to je jiná značka? Dodal jsem Vám gola sadu se stejným kódem, jaký byl v objednávce! Je mi líto, že takto reagujete, ale chyba je na Vaší straně, pravděpodobně jste myslel, že gola sada je od jiného výrobce, jelikož je barevně podobná. S pozdravem Roman Pevný