zboží příšlo jiné a chyběl díl, vráceno zpět

• reklamace se uplatňují u jiného shopu-WIKY

• nevím
    • prodává čínský šunt za velké peníze

Chodicí panenka je otřesný čínský nepoužitelný výrobek, určitě i zdravotně závadný. Bohužel jsem objednala k Ježíšku, proto nevracím. Ale v tomto obchodě už nikdy.

Nejdražší krám co jsem našel !

• objednané zboží bylo skladem, ale po cca týdnu došel mail, že objednávku nelze zkompletovat. Na něj jsem odpověděl, že je možno doplnit jiným druhem, zatím(týden) žádná odezva.

Dobrý den Pavle,
    velice nás mrzí, že jsme nemohli zkompletovat Vaši objednávku. Bohužel jste si objednal více kusů jednoho zboží, které jsme již nemohli vykrýt. I přes opakované kontaktování telefon se nám nepodařilo Vám dovolat a následně jsme odesílali email. Vaše odpověď bohužel přišla až cca po týdnu, kdy blokované zboží bylo již zařazeno zpět do prodeje a navíc v době těsně před Vánocemi, kdy jsme již nemohli zboží expedovat.
    Vždy se snažíme zákazníka kontaktovat co nejdříve telefonicky, abychom objednávku mohli vyřídit k vaší plné spokojenosti, o čem svědčí i kladné recenze, které nám zákazníci za komunikaci uděluji. Proto nás samozřejmě mrzí, že jsme nemohli Vaši objednávku vyřídit.

Za Rolničky.cz
    Ing. Jiří Černý

• Internetové vyhody
    • Určování si konkrétních koncových výrobku. Popisovat do poznámek. K výrobkům by stačilo přidat koncové cislo a rozlišení by bylo jasné. Pracuji v internetovém obchode s tohle je jak za krále Klacka!

Dost výrobku, které mají uvedeny v nabídce nemají a to se dá automaticky generovat přes programy jako je třeba Helios, ale zde mají nejspíš nulové zázemí a mlátí to hlava nehlava:o(

Reakce obchodu Rolničky.cz

děkujeme za recenzi. O problému s více varianty jednoho typu zboží víme, nicméně jsme hodně vázáni na hlavní dodavatele, kteří tuto problematiku až tak úplně neřeší. Nicméně v nabídce je veškeré zboží, co je skladem, problém je pouze u těch výše zmíněných typů panenek nebo autíček.
    Každopádně je to podmět k zamyšlení a budeme se snažit to v budoucnu vylepšit.
    S tím zázemí bohudík pravdu nemáte :)

Za rolničky.cz
    Jiří Černý

• nabyzi predmety ktere nema

bez komentare

Reakce obchodu Rolničky.cz

je nám líto, že jsem Vaši objednávku museli stornovat kvůli nedostatku zboží. Bohužel u některých položek jsou skladem 1-2 ks a někdy se bohužel vyprodají a systém není včas aktualizován. Informaci o stavu objednávky Vám obratem zasíláme. V příštím roce je plánován přesun na modernější informační systém, tak doufám, že se podobné případy nebudou již stávat.

• Dobrý den, nevýhodou je, že si nemůžete zkontrolovat kvalitu zboží. Koupila jsem si pro syna autíčko, kteté přišlo poškozené. Přední kapota je odřená a poškrábaná. Zboží nevrátím, ale už si od Vás nic nekoupím. Děkuji. Zienčová Yveta

• levne zbozi
    • komikace prez telefon zadna, nemohli jsme se dovolat na telefoni cisla.