• týden trvalo než se ozvaly že zboží nelze dodat

• dlouhá doba dodání a vysoká cena

• Bídná komunikace ve věci dopravy. Opakovaně jsem telefonoval s p. Luňákem, že na dodávku nespěchám, ale za deště mám problém s dostupností místa určení. Nikdo mne neupozornil, že zboží přiveze kamion,který musel složit stroj 4 km od místa určení! Museli jsme si zajistit přeložení na menší auto, což znamenalo navýšení ceny za dopravu o dalších 800,-.
    • To byla pro Rojek prodej, spol.s r.o. první dodávka soukromníkovi?

Nákupy přes e-shop praktikuji již léta, včetně využití doručení zboží.
    Stránky Vašeho obchodu postrádají podrobnější specifikace strojů, manuály ke stažení, názory zákazníků.
    Přestože jsem zaplatil předem i dopravu na místo určení, zboží na místo určení dodáno nebylo. Doporučuji předem detailně projednat způsob dopravy před objednáním!

Reakce obchodu Rojekstroje

Hodnocení pana Kocurka je zcela neobjektivní s cílem nás poškodit. Po našem zjištění uvádíme následující: Dodací lhůta byla 100% dodržena, tak jak požadoval po 20.10.2014. Telefonicky upřesněno a dodáno dne 23.10.2014 dle požadavku zákazníka. Dopravu zajišťovala firma Geis, standartním nákladním rozvozovým autem - 5tun, ne kamionem. Zda bude v den doručení pršet nebo ne to opravdu ovlivnit neumíme. ŘIdič odmítl dovést stroj na požadované místo, protože se jednalo o nezpevněnou cestu. Dle informací od zákazníka pro nákladní auto sjízdou. Vyřizujeme dodávky jednotlivým odběratelům i velkým firmám, včetně technologických celků naprosto bez problémů. Splnit požadavek doručení k domu, který má nesjízdnou příjezdovou komunikaci je opravdu pomocí spedice nemožné. Muselo by se jednat o individuální dopravu jednoho kusu samozřejmě za jinou cenu.