Spokojenost,doporučuji.

• Nákup přímo od výrobce.

• Široký výběr zboží.
    • Komunikace s obchodem.
    • Vtříctnost.
    • Rychlost dodání.
    • Zřejmě nebylo zboží před odesláním prohlédnuto.

Obchod hodnotím velice kladně,hlavně rychlost dodání a komunikaci s obchodem.Bohužel pila byla u vnitř poškozena (ohnutý spodní kryt pilového kotouče)Zřejmě k tomu došlo při balení.Chybí šrouby bočního krytu pily.Rýhy v posuvném hliníkovém stolu.Podle obchodu měla pila mít nové podélné pravítko (Rojek to má na svých stránkách)s jemným doladěním,bohužel to moje pila nemá zřejmě starší model.Zřejmě by to chtělo zboží prohlédnout pokud je to možné.Toto vady jsou od výrobce a nemají žádný vliv na fukčnost stroje proto obchod hodnotím kladně a určitě zde nakoupím znova.

Reakce obchodu Rojekstroje

Dobrý den, poškození stroje nebo jeho nekompletnost, reklamujte tam, kde jste stroj zakoupil. Objednávku jste v našem e-shopu www.rojekstroje.cz telefonicky zrušil a objednal si stroj u jiného prodejce.

• V objednávce byly dva igelitové pytle. Přiložen byl pouze jeden a stojí cca 125 Kč ( to je na igelitový pytel dost) doporučuji lépe číst objednávky

• Perfektní služba
    • z mého hlediska žádné

nákup bez problému komunikace velice vstřícná

• rychlost dodání,mnoho zboží skladem

doporučuji!!

• Zásilka doručena až do domu.
    • Žádné.

Obchod jak má být.Pan Luňák byl velmi ochotný a vstřícný.

• Technická podpora
    • O žádných nevím

výborná komunikace, ochota upravit cenu, technická podpora

• Vše ok.

Vše ok.

doporučuji.

• kvalita stroju mam celou dilnu zařízenou od firmy Rojek a jsem spokojen

kvalita zboží ano doporučil

• Psal jsem email i volal, ale bez reakce.

Reakce obchodu Rojekstroje

Dobrý den, příště něž budete psát negativní reakci na náš obchod si laskavě zkontrolujte vlastní doručené emaily a došlé SMS. Dne 10.července vám byla zaslána SMS - potvrzení o odeslání zásilky a 13. července tuto zásilku převzala u vás ve firmě pověřená osoba, tuto skutečnost si můžete ověřit na track&trace - České pošty DR6583048599C. Před tím vás ještě kontaktovala operátorka a upřesňovala s vámi rozměry objednaného zboží. Takže vaše hodnocení o nedodání zboží je neobjektivní.

• Že mě sehnaly potřebné otázky

Dobrý

• Ceny srovnatelné s konkurencí, kvalita výrobků lepší než u ostatních hobby strojů
    • Dlouhá dodací lhůta, ale nechci jim křivdit, třeba měli nějaký důvod.

Myslím že obchod lze doporučit

Vyborný přístup pracovnice, která objednávku přijala. nejprve mě kontaktovala co přesně potřebuji a poté zboží doporučila. Vynikající přístup. Děkuji a jen tak dále.

• Bídná komunikace ve věci dopravy. Opakovaně jsem telefonoval s p. Luňákem, že na dodávku nespěchám, ale za deště mám problém s dostupností místa určení. Nikdo mne neupozornil, že zboží přiveze kamion,který musel složit stroj 4 km od místa určení! Museli jsme si zajistit přeložení na menší auto, což znamenalo navýšení ceny za dopravu o dalších 800,-.
    • To byla pro Rojek prodej, spol.s r.o. první dodávka soukromníkovi?

Nákupy přes e-shop praktikuji již léta, včetně využití doručení zboží.
    Stránky Vašeho obchodu postrádají podrobnější specifikace strojů, manuály ke stažení, názory zákazníků.
    Přestože jsem zaplatil předem i dopravu na místo určení, zboží na místo určení dodáno nebylo. Doporučuji předem detailně projednat způsob dopravy před objednáním!

Reakce obchodu Rojekstroje

Hodnocení pana Kocurka je zcela neobjektivní s cílem nás poškodit. Po našem zjištění uvádíme následující: Dodací lhůta byla 100% dodržena, tak jak požadoval po 20.10.2014. Telefonicky upřesněno a dodáno dne 23.10.2014 dle požadavku zákazníka. Dopravu zajišťovala firma Geis, standartním nákladním rozvozovým autem - 5tun, ne kamionem. Zda bude v den doručení pršet nebo ne to opravdu ovlivnit neumíme. ŘIdič odmítl dovést stroj na požadované místo, protože se jednalo o nezpevněnou cestu. Dle informací od zákazníka pro nákladní auto sjízdou. Vyřizujeme dodávky jednotlivým odběratelům i velkým firmám, včetně technologických celků naprosto bez problémů. Splnit požadavek doručení k domu, který má nesjízdnou příjezdovou komunikaci je opravdu pomocí spedice nemožné. Muselo by se jednat o individuální dopravu jednoho kusu samozřejmě za jinou cenu.

• kvalitu české značky

• dlouhá dodací lhůta

• přehlednou nabídku a celkem příznivé ceny
    • nejsem si vědom

dobrý obchod