• široký výběr

Reakce obchodu ROCKWAY

Děkujeme, nabídku neustále rozšiřujeme i nadále

Váš tým Rockway

Výborný

• Rychlost předání dopravci k dodání
    • Nízká cena, doprava zdarma

Komunikace, sleva na další nákup

Reakce obchodu ROCKWAY

Děkujeme, každé hodnocení nás potěší

Váš tým Rockway

• Paní je uplná píča volala mi ohledně barvy krytu a kontaktoval jsem ji emailem a telefonicky zpatky uz se neozvala svine

Kundy

Reakce obchodu ROCKWAY

Zde nějak rozumně reagovat nemá smysl. Opravdu budeme raději, když si příště vyberete nějaký jiný obchod na své výlevy .... ale i tak přejeme hezky den a komunikovat jde uplně slušně, že?

• Rychlá komunikace
    • Zboží jsem zaplatila,i když nebylo už na skladě

Zda je to klad nebo zápor?? Zboží jsem objednala,zaplatila a pak mi bylo voláno a psáno,že zboží už není k prodeji a že mi do 3 dnů vrátí peníze. Asi vrátili,nikde jsem to neviděla,ale asi jo.

Zboží dorazilo v dohodnutý termín

Jako vždy dobrý výběr, dobrá komunikace a rychlé dodání.

• Ochnota
    • Vstřícnost

• Rychlé a solidní jednání. Zásilka s objednaným zbožím dorazila obratem.

Prodejna s širokým výběrem produktů a hodně jich mají přímo skladem. Umějí poradit, rychlé dodání, možnost vyzkoušení před koupí a celková má spokojenost.

• Ochota

• Zrušení osobního odběru

Dobrý den, pane Bero,

udělal jste si objednávku na brněnskou pobočku, kde je možnost osobního vyzvednutí POUZE na zboží KLIM, což je všude uvedeno. Po emailové dohodě a vysvětlení, jsme Vám zboží zaslali, jak jste si sám přál přes zásilkovnu.
    Proto nechápeme Vaši negativní reakci a mrzí nás, protože komunikace proběhla, tak jak má a snažili jsme se Vám vyjít vstříc i nabídkou storna.

Hezký den
    Tým Rockway

Zaplaceno , nedoruceno a nikdo nic neoznamil

Dobrý den, pane Rajtmajere,

hned jak to bylo po svátku, kdy jsme měli zavřeno a stěhovali prodejnu, možné, jsme si to vysvětlili a omluvili se za prodlení. Zboží samozřejmě už máte.

Děkujeme za pochopení a věříme, že stěhovat se už jen tak nebudeme a tak podobné prodlení se určitě nebude opakovat!

Krásný víkend
    Tým Rockway

• Výběr, dostupnost, občas dobrý ceny

Plachta na moto, poloviční. Odpovídá popisu. Kvalitní materiál a provedení - několik úchytů i zevnitř plachty.

• Poctivý obchod, vstřícná komunikace, ihned se s omluvou ozvali, že už zboží není u dodavatele a peníze sami v nejkratší době vrátili na můj ůčet
    • Žádná

Poctivé jednání.

rychlost
    bezproblémový nákup

• rychlost zpracování objednávky

• Velmi dobrá komunikace a bleskové doručení
    • Není

• vše ok