Objednala a zaplatila jsem od pondělí (24.07) a ještě nedoručili.
    Slíbil odeslání 1-3 dny. uplynul týden, nic nebylo odesláno.

zboží uhrazeno před týdnem, dosud nebylo odesláno, nedorazila ani zpráva, kdy se tak stane

Objednal jsem 3 věci z tohoto obchodu 24.4. Všechny 3 věci byli psány skladem a ihned k expedici. 28.4. Se pořád nic nedělo (3tí pracovní den) tak jsem napsal email s dotazem na moji objednávku.
    Pán sice odepsal, že vlastně nic z toho co jsem objednal nemají skladem a že chyba na skladě.. bylo mi sice nabídnuto jiné zboží, ale asi bych si to představoval trochu jinak..
    Minimálně tak, že když já jako obchod zjistím, že nemam zboží které si někdo objednal, tak jej budu neprodleně kontaktovat. A ne, že budu čekat stím, že se zákazník třeba neozve, nebo ozve až za měsíc.

Objednávka byla přijata, a už je to 12 dní a nikdo se neozval.

• nespolehliví

Reakce obchodu Roboo

zboží z vaší objednávky bylo v době objednání nedostupné, o čemž jste byl informován pomocí e-mailu, s tím, že máme zboží objednané a očekáváme jeho naskladnění do 14 dnů. Firma Merkur se v této době potýká s výrobními kapacitami a některé stavebnice jsou dlouhodobě nedostupné. Dodání zboží nám bylo slíbeno, ale zatím nedodáno, což bohužel nijak neovlivníme :(

Jakmile bude zboží naskladněno, budeme Vás informovat. O dostupnosti či stavu objednávky se můžete také kdykoliv informovat pomocí dotazu.

Jan Slánský, roboo.cz

• Když jsem urgoval obědnávku, mynulí týden v Úterý bylo mi slíbeno že v Pátek. Což nebyla pravda . Proto že osoba která mi to zdělila na jejich telefoní lince lhala zjevně když v Pátek byl Svátek Práce 1 máj. Nedoporučuji. Pošlete jim peníze a oni pak až teprve obědnávají od výrobce což je zbytečně složité jen jim zůstane provize čistá.

objednávka odeslána před 10dny. přišlo pouze automatické potvrzení a od té doby se nic neděje

• Nevím, proč p mě chcete hodnocení, když jse u Vás nic nekoupil.

Zbozi maji v nabidce, ale fyzicky ho nemaji. Slabe, ztrata casu.

Reakce obchodu Roboo

na Váš dotaz uvedený u objednávky, zda je na fotce zboží, o které máte zájem, jsme Vám obratem odpověděli, že jej nemáme v této podobě. Bohužel výrobce již tuto verzi nevyrábí a změnil design hračky, na což jsme nestačili zareagovat a měli na stránkách ještě staré foto, za což se omlouváme.
    V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.
    Roboo.cz

• zboží ještě nedorazilo