• Už nikdy více...

Dne 25.3.2024 objednáno a zaplaceno cca 6100Kč. Odesílání do 48 hodin..
    Dne 5.4. 2024 telefon - zjištěn vadný díl na kole, odstoupení od objednávky a slíbeno vrácení peněz..
    Dne 12.4..2024 peníze zatím nevráceny...

Objednáno před týdnem, zboží stále nedorazilo.

Reakce obchodu RoadBikeShop.cz

omlouvám se za zpoždění, ale objednával jste zboží u kterého nebylo uvedeno, že je skladem a tudíž jsme ho nebyli schopni obratem expedovat. Nicméně jsme zboží již přijali a zásilka Vám byla odeslána.

• Zboží nebylo doručeno
    • Obchod nereaguje

• Já nevím o výhodách toho obchodu
    • Moje výhoda je, že jsem nezaplatil předem ani korunu
    • Nikdo nekomunikuje

U jedné položky jsem měl dotaz, ten byl ignorován, stejně jako e-mailová urgence. Odpověď na dotaz měla mít vliv na konečnou cenu celého nákupu, proto jsem chtěl na placení vyčkat až do odpovědi obchodu.

Dotaz jsem ještě zopakoval e-mailem, taktéž bez reakce.

Objednávkou u uvedeného e-shopu jsem jen ztratil cca týden času, než jsem objednal u seriózního obchodníka, který objednávku vyřídil a mám jí už doma.

• Zboží označené SKLADEM není skladem.

Objednal jsem zboží označené v e-shopu jako SKLADEM a zaplatil dopředu platební kartou. Po dvou dnes jsem dostal email, že zboží je vyprodané, i když je v e-shopu stále označené SKLADEM, s tím, že peníze mi byly vrácené. Zboží nemám a peníze mi ani po několika dnech stále nepřišly.

Zbozi nebylo skladem, i kdyz na webu bylo, ze skladem je. Alespon, ze dali tel. Info a penize do 3 dnu vratili. Objednal jsem jinde.

• platba vopred

objednal som tovar tri krat prisiel , ale po opytani sa co je stovarom ze sa dlho caka , tak az potom zacnu vybavovat odosielanie. Pripada mi to ako by obchodnik cakal ze nakupujuci platbou vopred zabudne na objednany tovar.

Reakce obchodu RoadBikeShop.cz

děkuji za Vaše hodnocení. Omlouvám se Vám za zdržení zásilky, které bylo způsobeno extrémním množstvím objednávek přijatých v předvánočním období. Je naprosto nesmyslné se domnívat, že bychom jakkoli pozdržovali objednávky, které jsou placené kartou. Od poskytovatele plateb máme okamžitou informaci o přijetí platby a na nic se tak nečeká.
    Objednával jste navíc zboží, které nebylo fyzicky skladem, i z tohoto důvodu se expedice protáhla.

Děkuji za pochopení.

majitel

Zboží jsem objednal ( bylo uvedeno skladem), teprve po osmi dnech se mi ozval prodávající ,že zboží nemají.Proto jsem objednávku zrušil.

• Objednal jsem stahovák na kazety Shimano a obdržel jsem stahovák jiný, který rozměrově nepasuje

Reakce obchodu RoadBikeShop.cz

Vašemu hodnocení absolutně nerozumím. Obdržel jste přesně to zboží, které jste objednal. Pokud Vám zboží nevyhovuje, nechápu, proč jste nám ho nevrátil.

• Nemají zboží skladem

Reakce obchodu RoadBikeShop.cz

děkuji za Vaše hodnocení. Pouze bych poopravil, že u Vaší objednávky se nejednalo o to, že by zboží nebylo skladem. Ovšem byl nám dodavatelem dodán vadný kus zboží, který jsme Vám opravdu nemohli dodat.

Bc. Vojtěch Kinkor

• Nabízí něco co nemá na skladě a pokud bych se neozval sám tak ani po týdnu nebyli schopni přiznat že to už neseženou.

• Bonus , dárek ke kolu navíc v podobe blikacek a výstražného pásku na rukáv
    • Dostupnost zboží
    • Příjemná komunikace
    • První obchod, ze kterého mi přišlo kolo naprosto neserizene
    • Ačkoli obchodník prezentoval, že kolo před odesláním důkladně překontroluje, nestalo se tak. Kolo dorazilo bez stojánku. Obchodník se omluvil, stojánek zaslal dodatečně na mou reklamaci, vše odůvodnil velkým množstvím expedovanych kol.
    • Nijak zajímavější cena oproti konkurenci

Celkově zklamání. Kolo neserizene. Chybějící výbava. Kolo nešlo sestavit bez pomoci profesionálního mechanika ačkoli si většinu servisu jsem schopen dělat svépomocně. Diskové brzdy zcela rozladěné. Přehazovačka a presmykac jakbysmet. Za kompletní seřízení a servis jsem musel zaplatit hned další peníze.

Reakce obchodu RoadBikeShop.cz

děkuji za Vaši recenzi. Ještě jednou se omlouvám za stojánek, který jsme ke kolu zapomněli přibalit. Jelikož se kola před expedicí velmi důkladně kontrolují a vyndavají z krabice, tak ho patrně kolega zapomněl vrátit zpět do krabice.
    Co se týče sestavení a seřízení kola, tak je však naprostý nesmysl, že by kolo nebylo možné sestavit bez profesionálního mechanika. Kola která zasíláme jsou kompletně sestavená vyjma řídítek, sedla, pedálů a předního kola. Jinak by se kolo nevešlo do krabice. Vše je navíc pouze na imbus, což zvládne opravdu každý, viz. hodnocení zákazníka níže.
    Seřízení kol před expedicí z kapacitních důvodů neprovádíme, jelikož v současnotni odesíláme cca. 10-15 kol denně. Kdybychom každé kolo servisovali, tak bychom Vám i ostatním zákazníkům nebyli schopni kola dodávat do druhého dne od objednání.

Mrzí mne, že jste nebyl s nákupem spokojen, avšak doufám že s kolem spokojen budete.

CEO

• na rozdíl od konkurence nebylo kolo seřízené

• Dobré ceny
    • Komunikace upřímná
    • Zboží stále nedorazilo
    • Po x dnech informace, že jedny z bot nejsou

Ačkoliv rozumím tomu, že je hodně zakázek, tak při objednání 26.4 a první kontakt z obchodu 6.5 s tím, že jedny ze dvou bot nejsou, není ideální.
    Když už pak ke komunikaci došlo, tak to bylo OK.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• nemají nabízené zboží
    • komunikace až po urgencích

Dobrý den Milane,

Vaší reakci absolutně nerozumím. Objednané zboží (lyže Salomon) jsme Vám dodali dobratem. Patrně jste si spletl obchod.

CEO

Tovar nebol doručený ani po dvoch týždňoch.Žiadna komunikácia ani spätná väzba.

• zboží na eshopu uvedeno skladem, ve skutečnosti nebylo
    • platba kartou, peníze dosud nevráceny i po tel. urgenci

Objednané zboží bylo dle webu skladem. Poté se nikdo neozval. Až po týdnu jsem kontaktoval prodejce a ten mi řekl, že dodání bude trvat dlouho a že objednávku zrušili. Žadný email nic, kdybych nezavolal nemám žadné info. Peníze dosud nebyli vráceny.

Reakce obchodu RoadBikeShop.cz

děkuji Vám za recenzi a ještě jednou se omlouvám za chybu na e-shopu. Dovolte mi však uvést Vaše tvrzení na pravou míru. Z naší strany Vás nikdo nekontaktoval, jelikož jsme měli zavřeno, což bylo uvedeno všude na našem webu. Od okamžiku, kdy jsme znovu otevřeli, tak jsem s Vámi osobně několikrát hovořil.
    Objednávku jste zaplatil kartou on-line a platba Vám byla refundována 14. 3. 2019. Bohužel zprostředkovatel on-line plateb má určitou lhůtu na vyřízení refundace, což již my nejsme schopni ovlivnit.

CEO

• Cena mala byť prepočítaná podľa aktuálneho kurzu ČSOB. Reálne bola prepočítaná 25 Kč/€.
  • Dle informací mělo být zboží skladem, ale po 10 dnech zatím žádná reakce, pouze poslali dotazník spokojenosti :))