• Rýchle a spoľahlivé dodanie tovaru

Reakce obchodu RIVERSHOP

Dobrý den. Snažíme se zboží odesílat co možná nejrychleji. Těší nás vaše spokojenost

• Rychlost, dobrá komunikace. Vše O.K.

Doporučuji.

• Spokojenost

Děkujeme

Řetízek je slávek,hned prvý den se lehce roztrh-vyhozeny peníze

Reakce obchodu RIVERSHOP

Vážený pane. Reaguji na vaše hodnocení. Řetízek se sám o sobě nemůže přetrhnout. Zvláště tento typ kdy se jedná o pevnější řetízky na které se zavěšuji i masivnější přívěsky. Jedná se o jeden z nejprodávanějších typu šperků na který nejsou žádné reklamace,. Nicméně nelze posoudit kde vznikl problém, když jste zboží nereklamoval. Pokud se vám jak píšete řetízek ,,přetrhl" proč jste nám to neoznámil přímo a nezaslal šperk k posouzení v rámci vašeho práva na reklamaci. Pokud by vaše reklamace byla opodstatněná. Určitě by byla vyřešena výměnou výrobku nebo vrácením peněz. Ovšem toto jste neučinil. Vzhledem k tomu, že se snažíme našim zákazníkům vždy vyhovět k jejich naprosté spokojenosti. Můžete toto učinit kdykoliv dodatečně a využit svého práva na reklamaci.
    Děkuji vám za vaše hodnocení a snad jsem dostatečně vyjádřil naše stanovisko.

• Rychlé doručení
    • Kvalita provedení

Reakce obchodu RIVERSHOP

Těší nás vaše spokojenost a děkujeme za reakci.

Velký výběr zboží, krásné předměty, rychlé doručení!
    Doporučuji!

Reakce obchodu RIVERSHOP

Děkujeme za vaši reakci, hodnocení. Vaše vyjádření je pro nás velice důležité. Tak, jak i pro ostatní naše zákazníky. Těší nás vaše spokojenost.

Spokojenost

Reakce obchodu RIVERSHOP

Děkujeme za vaši reakci a hodnocení.

• Zboží je ještě lepší než na obrázku
    • Používají dopravu přes Zásilkovnu, takže levně.

Reakce obchodu RIVERSHOP

Děkuje za vaši recenzi. Velice nás těší a motivuje spokojený zákazník .
    Děkujeme

Rychlé, bez nejmenších problémů.

Reakce obchodu RIVERSHOP

Děkujeme za vaši reakci a nákup v našem eshopu.

• Rychlost odeslání, komunikace je super
    • Šperky by měl tento e-shop dát alespoň do papírové krabičky, způsob balení je celkem otřesný.

Reakce obchodu RIVERSHOP

Děkujeme za vaši reakci. Uznáváme, že balení nepůsobí příliš ,, vábně ". Nicméně je zcela funkční a záměrně šperky takto balíme. Snažíme se držet nižší ceny, nechceme do ceny šperku ukrývat balení a dopravu. Proto se snažíme, co se týče balení udržet nízký náklad. Nikoliv za cenu možného poškození šperku nebo obsahu. Šperky jsme v minulosti zasílali v krabičce. Dle našeho průzkumu, ne každý krabičku využil a jednoduše ji vyhodil. Pokud je v balení krabička, musí balit tak aby se samotná krabička nepoškodila. Vinou přepravy. Takže krabička se musela opětovně obložit kartonem a mnohdy vložit do dalšího pevného obalu. Pokud byl balíček viditelně poškozen . kupříkladu že byl na něj položen jiný těžší předmět, zásilka atp. Obal nesl známky poškození, zákazník si zásilku nepřevzal. Proto nyní balíme šperk tímto způsobem jakým jste ho do nás obdržel. Tzn. Šperk je zabalen do zavíracího plastového sáčku / dle typu je ještě obložen pěnovou vystýlkou /. Pak je zabalen do bublinkové folie. Následně je přelepen hnědou páskou. A obalen hnědým kartonem a opět zalepen. Pak je ještě vložen do bílé bublinové obálky. Tento způsob se nám osvědčil co se týče poškození samotného obsahu. / šperku /. Pokud by se stalo že by na naši obálku byl položen jiný těžší předmět nebo byl zavalen dalšími balíčky. Je větší šance, že obsah zůstane nepoškozen. a není ze strany klienta, důvod k reklamaci co se týče poškození obsahu. Veškeré naše zásilky se snažíme takto důkladně zabalit. I když ze cenu nevzhlednosti balení. Dalším faktem / možná bude pro vás připadat jako další výmluva / v době zvýšeného počtu objednávek a tím i času na zabalení, distribuci každé zásilky. Se může stát že se nehledí příliš na estetiku zabalení. Zásilky balí více lidí a je na konkrétní osobě jaký je konečný výsledek Ale jak jsem již napsal. Vždy jde a to hlavně o funkčnost zabalení aby nedošlo k poškození ŠPERKU. Ovšem beru v potaz vaši připomínku. Pokusíme se zlepšit design balení. Děkuji.
    Miroslav Čajanek

• krásné kousky
    • dobré ceny

Děkujeme

Přehledné stránky, dobré ceny a komunikace obchodu, velmi rychlé dodání zboží.

• Dobrá komunikace
    • Potěšila by dárková krabička

Reakce obchodu RIVERSHOP

Krabičku je možné objednat. Děkujeme za reakci

Vybrané zboží dorazilo rychle, takže spokojenost.

Hezké, ale nesvítí

Dobrý den.
    Dovolím si jen vyjádřit názor. Soška je sama o sobě střízlivě a čistě zhotovena. Pokud by se tam umístilo nějaké světýlko nebo žárovka určitě by to na celkovém dojmu moc nepřidalo. Určitě lze osvětlení řešit dodatečně nějakým externím zdrojem nasvícení. Případně přírodním plemenem / svíčka, lampička /. Jedná se o náboženský motiv a jistě by to tím zísalo nádech atmosféry.

V obchodě jsem našla zboží, které v nabídce přesně odpovídalo mojí představě. Po počátečních zmatcích, které doprovázely párování objednávky s platbou, vše proběhlo v pořádku. Komunikace s obchodem byla výborná, řešení nastalé situace trochu zdrželo odeslání, ale ve výsledku jsem spokojená. Přívěsek je ještě hezčí než na obrázku a ráda jej nosím. Děkuji.

Reakce obchodu RIVERSHOP

Děkuji . Těší nás vaše spokojenost i přes nějaké problémy. za které se ještě zde omlouváme.

• viz níže

Bylo by nejlepší, prohlédnout si zboží osobně, což v mém případě nebylo možné protože bydlím v Praze.

Reakce obchodu RIVERSHOP

Děkujeme za reakci. Tuto skutečnost nemůžeme nikterak ovlivnit . Kamennou prodejnu a eshop máme v našem městě.
    Děkujeme.

Prsten nekvalitní (neobroušen neočištěn) nedobroušené po stranách u křížů, černá výplň křížů omatlaná pomalu po celém prstenu

Reakce obchodu RIVERSHOP

Dobrý den. Pokud jste se zbožím nespokojený. Nebo má nějaké vady. Máte právo zboží reklamovat či vrátit. Těchto typu prstenů jsme prodali celou řadu. Nikdy nebyla žádná reklamace. Jedná se o částečně ruční výrobu. Může se tedy stát, že není perfektně provedená dokončovací práce. Vzhledem k tomu, že jste nám o této skutečnosti sdělil informaci pouze zde. A fyzicky neuplatnil REKLAMACI, nemohu toto posoudit. Napsal jsem vám email kde jsem vám sdělili to co píši zde. Zašlete nám prsten zpět. Pokud je vaše reklamace oprávněna. Vrátíme vám celou částku. Případně pokud bude možné šperk opravit tak provedeme opravu. Je vaše právo napsat zde vaše vyjádření, recenzi kritiku. My na ni reagujeme. Ovšem není mi jasné proč jste nevyužil výše zmíněného.
    V každém případě nás mrzí tento problém. Pokud budete mít zájem ho vyřešit. Určitě ho vyřešíme. k vaši spokojenosti.

15.03.2021 P.S - dovolím si ještě reagovat pro úplnost na vaši reakci. Napsal jsem vám email ohledně reklamace. kde jste mi odpověděl že jste si to vyřešil sám. Což dle mého názoru si protiřečí s vaším negativním hodnocení. Bohužel pokud nemohu posoudit oprávněnost vašeho tvrzení. Nemohu brát ani v potaz oprávněnost vašeho hodnocení. Vždy si zakládáme na spokojenosti našich zákazníku. Zda se mi dosti podivné - že vy nespokojen s výrobkem. Nekontaktujete přímo obchod a neřešíte to přímo. A píšete zde co nelze nikterak z naši strany potvrdit a ani vyvrátit.

Výborná komunikace a rychle vyřízení objednávky.

Děkuji