Bezproblémové vyřízení objednávky

• Nulová komunikace, neexistující telefonní spojení

Tento eshop na mne působí jako velkej podvod. Odezva na objednávku cca 8 dní abych se dozvěděl, že nabízejí zboží, které nemají. Telefonní číslo v kontaktech obchodu nenajdete, a když se k němu propracujete tak zjistíte, že neexistuje. V každém případě, pokud si zde budete chtít něco objednat, určitě na dobírku a doufejte, že něco přijde.

• Žádná
    • Nulová komunikace

Z tohoto eshopu mám pocit podvodu. Pokus o první a určitě poslední objednávku dopadl smutně. Po objednání zboží přišel pouze automatem vygenerovaný email o potvrzení objednávky a tím to skončilo. Ani po sedmi dnech nebyl nikdo schopen mne informovat, zda se s objednávkou něco děje. Navíc jediné telefonní číslo, které si musíte pracně dohledat, protože u informací o obchodu je prázdná kolonka se hlásí jako neexistující. Na mne osobně tento eshop působí jako podvodný, nebo nefunkční. V každém případě majitele p. Hegara, který se prezentuje jako outdoorový nadšenec nechápu a nerozumím jeho počínání. Za mne palec dolů !!!

Veľmi ochotný personál, ihneď mi odpovedali na dotazy a objednávku vybavili do jedného dňa, tovar mi bol na Slovensko doručený do troch dní. Nemám čo vytknúť.

• rychlé vyřízení a dodání zboží

dobry

• cena,spolehlivost,...

Jdi do toho...

• - flexibilně reaguje na potřeby zákazníků
    • - jinde v Praze moje zboží nebylo k sehnání

• Dostupné ceny,výborná komunikace a celková spokojenost.
    • Nenašla jsem.

Spkojena.

S obchodem jsem spokojen,komunikace,dodací lhůty apod.Objednával jsem si kompas s teploměrem.Ale kompas je OK,ovšem teploměr ukazuje o 20 °C víc,než má,takže je k ničemu.Asi to není vina obchodu,ale stalo se.

Reakce obchodu Rip-sport.cz

Velice mě mrzí, že zboží nedorazilo v pořádku. Samozřejmě mi jej můžete zaslat zpět na reklamaci. Z povahy poškození však usuzuji, že došlo jen k odlepení stupnice a mělo by tedy stačit ji lehce odlepit a následně nalepit správně podle hodnoty na jiném teploměru.

• Má blatník na Fatbike, který se nedá běžně sehnat.

Super

Vše.OK-Komunikace,doprava,zboží.

• Velký výběr zboží,přijatelné ceny,rychlá dodací lhůta.

Všem vřele a rád doporučuji navštívit tento obchod.

Obchod proběhl velmi rychle a byla jsem nadmíru spokojená. Pán byl velice milý a ochotný. Se zbožím jsem taky velmi spokojema. Vřele doporučuji!

• Široký sortiment zboží

Dobrá komunikace a spolehlivost

jsem spokojena,
    doporucuji

Prehledny stránky. Doručení rýchle.

• zajímavý sortiment

překvapení: cena-rychlost-sortiment

• Přehlednost nabídky
    • Nemá

Doporučují

• našla jsem, co jsem hledala