• levné zboží
    • po 14 dnech ještě nedorazilo...

• Obchod vůbec nekomunikuje, po zaslání dvou emailů s dotazem žádná odpověď-

Pokud můžete vyhněte se tomuto obchodu.

Ihned po objednání mi přišly informace o platbě a doručení. Od té doby komunikace žádná.

zboží objednáno, zatím nedorazilo, obchod nekomunikuje, kontaktní telefonní číslo neexistuje

Nekomunikuje.

• Prodává falzifikáty, na obalech olejů falšovaný hologram a bez datumu výroby, prý se mu na to vylil olej. Napsal jsem "obchodníkovi", že olej do motoru nenaleji a vrátím mu ho na svoje náklady zpět ve 14.denní lhůtě. Od té doby na email a telefon nereaguje, zboží jsem zaslal obratem zpět, dnes mi ho pošta vrátila, ten "obchodník" ***editováno*** si balík nepřevzal. Podstupuji příslušným úřadům k šetření.

Prodává falzifikáty, na obalech olejů falšovaný hologram a bez datumu výroby, prý se mu na to vylil olej. Napsal jsem "obchodníkovi", že olej do motoru nenaleji a vrátím mu ho na svoje náklady zpět ve 14.denní lhůtě. Od té doby na email a telefon nereaguje, zboží jsem zaslal obratem zpět, dnes mi ho pošta vrátila, ten "obchodník" *** editováno*** si balík nepřevzal ! Podstupuji příslušným úřadům k šetření.

Reakce obchodu reximaoil.cz

poslal balík na innou adresu , na nalepce je správna adresa odesílatela
    Olej v 5 litrovym balení ma datum výroby tisknuty v plastu obalu , originální .
    Jen litrovka ma tisknute datum pod spodkem obalu. Peníze jsem odeslal.
    Dřivej prodával jsem 100 tun olejů v roce pro prodejny ,servisy a eshopy
    je to úplny nesmysl , to se stava pár krát v roce že ma se takoveho zákazníka

• Nalákala mě cena. Toť vše.
    • Nedodal zboží, nekomunikuje a stránky přestaly fungovat.

Vyhněte se obloukem. Zboží jsem objednal, došlo mi potvrzení objednávky s tím, že objednávka byla odeslána, ale nic nedorazilo ani po 10 dnech!

• Na webu byla cena bez a vc. DPH, ale prodejce neni platcem DPH! Povazuji to za nesolidni jednani.

• Nevím o žádných ...snad možná některé nízké ceny.
    • Špatná komunikace...na moji zprávu (nebo připomínku) obchod nemá ani tolik slušnosti aby odpověděl. Naprosto zarážející je ovšem to,že zásilku mně nedodali - zásilka byla předána úplně jiné osobě. Svoji zásilku jsem následně musel shánět po okolí .... nad tímto zůstává doslova rozum stát.

Kupujícím doporučím se tomuto obchodu raději vyhnout.

• Místo objednaného oleje přišel jiný olej s tím, že se jedná o náhradu. Ovšem na faktuře je fakturován původní objednaný typ a nikdo se nás neobtěžoval zeptat, zda jiný olej než objednaný budeme chtít.

Ne vím proč ale dopravnik potřeboval na 24czk více než bylo v objednávce a fakture

• dodaní

Objednávka nebyla po 10 dnech vyřízena, bez vysvětlení. Přepravni společnost nespolehlivá.Tvrdila, že vyřídí dva zákazníky a přijede, ale už se neozvala.

Reakce obchodu reximaoil.cz

Balík č. 90233842031 byl odeslan na druhej den , potiže sou z kurýrem a ne z prodejcí

Objednáno určité zboží,doručeno jiné. Dle prodávajícího v pořádku a nehodlá to řešit.

Objednal jsem olej shell helix ultra av l 5w30,
    ale přesto,že byl takto označen na fakture v balení byl 0w30 s tim že se jedná o nové obch.oznaceni,což je pravda pouze částečná.
    5w30 se i nadále vyrábí.Protože,jsem neměl
    čas na reklamaci a norma wv 50700 souhlasila,
    tak jsem olej použil.Až poté jsem internetu vyčetl,že naši polští bratři už pajcují i oleje
    shell,castrol,mobil 1 atd.Na klidu mi nepridalo
    ani to,že majitel obchodu je Polák.Takže doufám,že to můj motor 1.9tdi PD přežije.Fuck

Reakce obchodu reximaoil.cz

5W30 jak jsem Vám psal , výroba je ukončena , nahradou je 0W30 ,olej ma normu jako dřivejší 504.00/507.00.

• Vyrazne nedoporucuji! Zbozi sice dorazilo vcas a v poradku, nicmene jsem omylem objednal jiny typ oleje a ten se mi jiz nepodarilo vymenit. Na email jsem sice dostal jednoslovnou odpoved "vymenim", ale pote co jsem zbozi zaslal zpet, mi bylo sluzbou DPD vraceno s tim, ze nebylo prebrano a duvod neznamy.

Důvod , špátna adresa , na balíku , kterej jsem Vám posilal je ta správná

obchod v žádném případě nedoporučuju.Objednal jsem si motorový olej a do komentáře k objednávce sem uvedl že si přeji ještě olejový filtr a jaké druhy mají.Nic mi nepřišlo,když sem žádal další den zda mohu provest platbu a zda je objednávka skladem zase žádná odpověď a po týdnu pokusů sem to vzdal.Tak sem objednávku zrušil.Ale možná že se by příští rok se možná ozvali tak zkuste samy já už nikdy Milan

• ziadne
    • hlavna slabina je ze pouzivaju kuriersku sluzbu GLS v ktorej tu v Kosiciach pracuju samy drzi ludia pocnuc kurierom a samotnou veducou smeny

nepouzivat

Reakce obchodu reximaoil.cz

Stižnost na řidiče prosím přesměrovát do GLS Slovakia ne do prodejce , z kurýrem možna se domluvit na dodáni balíku jak se chcí zákaznikoví

• Žádné
    • Komunikace s prodejcem

Místo objednaného zboží dorazilo jiné. Na faktuře ale byla cena objednaného zboží. Prodejce se nemá k řešení. Nedoporučuji.

Reakce obchodu reximaoil.cz

Pane Pavle N. z Opavy už jsem Vám psal , že Elf Exellium NF 5W40 už ma novou obchodní nazev, je to Elf Evolution 900 NF 5W40 , mate spravnej olej . To že stejne zboži je pod ruznou nazvou a z innou cenou to ma porovnát sam zakázník a výbrat co mu výchovuje. Proto funguje přehližeč. A kvůli te funkce mužete ušetřit pár korun , co pro Vás v tom připadě , jak jste napsal v emailu je moc důležite

• Komunikace se zakazníkem nefunguje,na emaily nikdo nereaguje,po telefonu neustále tvrdí že balík odeslali 20.4. a je 29.4 a balík nikde a ani sms od dpd že něco převzali nepřišla ,takže nic neodeslali!Příšlo několik emailu dokonce i číslo balíku a při ověřeni na jejich strance to psalo neustale že zadane číslo je chybné!

Nechápu kde vzali ty kladné ohlasy nemyslím si že jsem první komu nic nedošlo!

Reakce obchodu reximaoil.cz

Mate kontolovat číslo balíku na strankach dopravce ne prodejce , 13844800159222 DPD
    odkaz od dopravce:příjemce na adresu nebydlí a telefon nezvedá

Dorazil mi olej kteří je baleni tak měř před 2 rokama a kdo ví kdy byl stačen jedna věc je stačeni pro málo odběratelů do malých kanystru a jiná do sudu .Ja jsem svého času stáčel z 209L sudu do 5 L kanystru. A originál kanystru a dával tam datum baleni no že na sude bol datum jiní to nevadí nebo na kanystr se dává datum baleni. Tím jsem chtěl povídat že prodávají starý olej výmluva že muže mít 8 let je špatná. Ten olej stárci na viskozitě. Áj olej totiž má svoji záruku .

Reakce obchodu reximaoil.cz

Nechavam to bez komentaře, takove nesysly jake piše zákazník o sobě a o nakopenym oleju , kterej ma pár měsicu