• Obchod s klienty komunikuje a pravidelně je informuje o stavu objednávky. Dostala jsem zdarma dárek ve formě fidget spinneru.

S obchodem jsem velmi spokojená a navíc při rozbalení zboží, které mi dovezli, jsem nalezla dárek ve formě jednoho fidget spinneru.

• rozšířený sortiment bruslí vybere si každý
    • některébrusle nejsou v některých velikostech

určitě doporučuju

• Velmi vstřícná a příjemná komunikace, megarychlé doručení.

Všechno proběhlo rychle a s nadstandardním jednáním, připadala jsem si jako v peřince! :D Děkuji ;-)

• Nabízí zboží, kterého na internetu moc není. Navíc jedna z nejlepších cen.
    • Snad jen, že naši velikost neměli skladem, tak obchod trval o pár dní déle.

Naprosto v pořádku.

• Vstřícnost, dobrá komunikace, po tel. 100% doporučuji.

Doporučuji všem, v obchodě poradí i po tel.

• Dlouhá dodací lhůta

Výběr a přehled výborný

• Nebyl český návod.

O.K.

• Velice se mi libi, ze si dali praci a hodne podrobne rozepsali, jak vybirat, jaky je rozdil mezi loangboardem, skateboardem, jednotlivymi parametry,.... Na zaklade vykladu jsem v obchode nakoupila. Jako absolutni laik jsem byla schopna vybrat presne, co potrebujeme.

Doporucuji

Odporúčam :-)

Perfektní komunikace

• Šířka nabídky zboží.
    • Nenašel jsem.

Kdo shání zboží, které tento obchod nabízí, mohu ho doporučit. Možnost platby i přes PayPal je dalším bonusem navíc.

• Obchod má spoustu bruslí na skvělé ceny.
    • Po tom, co jsem do obchodu 3x volala na mobilní číslo, tak mi nikdo nezavolal zpět.
    • Nabízí zboží, které nemá skladem ani dodavatel.

Obchod se mi moc líbí. Má zboží, které není běžně dostupné a mají poměrně dost velký výběr.
    Čekala bych, že dodání bude trošku rychlejší a pokud je uveden v obchodě mobil, tak že se na něj dovolám.
    Ale věřím, že brzy se to zlepší a budou nej.

Reakce obchodu Retro brusle a Longboardee

Dobrý den, na teefon samozřejmě reagujeme, ale nikdo nevolal. Zboží se může stát, že není skladem, ale vždy se to snažíme vyřešit alternativou či slevou

• rýchly nákup z obývačky :)
    • neobmedzené otváracie hodiny :)
    • dovoz až domov
    • krátka čakacia doba
    • nenašla som žiadne slabiny :)

super ponuka retro korčulí

veľká spokojnosť :) :) :)

určite doporučujem

Rychlost, dostupnost zboží.

• I přes určité potíže s objednávkou se nakonec podařilo problém vyřešit k mojí spokojenosti.

• pohotovost
    • přehled
    • cenová dostupnost
    • velký výběr zboží
    • na žádnou jsem nenarazila

jeden z mála obchodů kde mají "retro" brusle a spoustu dalších perfektních věciček
    zboží jsem objednala, druhý den mi přišlo - zcela v pořádku
    komunikace s obchodem na výbornou
    velký výběr

• Přehlednost
    • široká nabídka
    • dobrá komunikace, včetně rad začátečníkům, v obdobném eShopu se mi ani neuráčili odepsat.

Čekal jsem, že zboží dojde minimálně do pěti dnů, jak psali na webových stránkách. Druhý den od objednání jsem si longboard vyzvedl na poště.

• Dobry vyber a dobre udelane stranky.
    • Nedodrzeni poslani objednavky s tim,ze firma ani neumi kontaktovat zakaznika se zdrzenim objednavky.

Dobry obchod,ale mela by se zlepsit kvalita dodani objednavky a komunikace se zakazniky co se tyce jen objednani pres internet.