• žádná
    • komunikace 0, slušnost 0, bezohlednost 100

18.5. objednáno zboží, 20.6. kontaktována ČOI pro nedodání a nevrácení peněz.
    Pozor na tuto grůpičku nezodpovědných sk8áků.
    Kdo je ochotný risknout, ať objedná do dobírku.
    Půl hvězdy, protože nejde dát žádná.
    Nevěřte fejkovým kladným recenzím tady ani na booku od jejich kamarádíčků.

Reakce obchodu Retro brusle a Longboardee

Dobrý den, stačilo napsat email a vyřešilo by se vše v klidu. Omlouváme se za nedopatření a zatěžování orgánu ČOI.

• Dlouhé dodání
    • Přišlo jiné zboží, než bylo objednáno
    • Vadné zboží
    • Mnou odeslanou zásilku k reklamaci nepřevzali, takže přišla zpátky
    • Nezvedají telefony
    • Klamavé informace na stránkách, že spokojenost zákazníka je na 1. místě

Jedná velká nespokojenost a zklamání. Objednala jsem kolečka na brusle. Přišla jiná, která ani nejsou na stránkách. To by mi tolik nevadilo jako fakt, že jedno z nich mělo vadu už z výroby a z toho důvodu nelze vložit ložisko a kolečko použít. Chtěla jsem se zeptat, jak to řešit, ale telefon nikdo nezvedal. Zboží jsem tedy chtěla vrátit, poslala jsem ho, ale balík si firma nevyzvedla.

Reakce obchodu Retro brusle a Longboardee

Dobrý den, pošlete email [email protected] a vše vyřešíme.

• rychhlé dodání
    • bezproblémové vrácení
    • komunikace

Objednala jsem si brusle, které mi neseděli . Vrátila jsem je úplně bez problémů a do 5 dnů jsem měla zpět peníze na účtě. Jinak přišly hned do druhého dne a byly krásné (neseděli mi protože mám problém s nohou) ,jinak určitě doporučuji. Ještě jednou děkuji retrobrusle.cz za spolupráci. Žídková

• Penize si nechali, zbozi neposlali

Mezi svatky v roce 2020 jsem si objednala helmu, ktera mela byt skladem. Nepodarilo se mi ji napoprve zaplatit kartou, takze mi z eshopu poslali platebni udaje. Po nejake dobe, kdyz jsem se po zbozi shanela, me ujistili, ze helma prijde ten samy tyden. A vice se mi eshop jiz neozval. Helmu neposlali a penize nevratili.
    Tedy mi ukradli cca 800 Kc za helmu a postovne a ted nereaguji na maily ani telefonaty.

Reakce obchodu Retro brusle a Longboardee

Dobrý den, pošlete mi prosím na mail [email protected] číslo objednávky a vše vyřešíme.
    Odesláno 3.3.2021

• Jedinečná nabídka
    • Ceny
    • Krásné brusle které si zamiluje každá žena
    • Kvalitní zboží

• Malý výběr
    • Nedoporučuju

Nejhorší obchod, ze kterého jsem si v poslední době objenala. Psala jsem email, že s objednávkou nejsem spokojená a brusle mi nesedí, ani se neobtěžovali odepsat.
    Ani na jednu hvězdičku to není ale jsem nucena jí dát. :)

Reakce obchodu Retro brusle a Longboardee

Hezký den, pokud Vám brusle nesedí, není nic jednodušího než je poslat zpět v zákonné lhůtě 14dní. Samozřejmě, že lze se i individuálně domluvit skrze email na výměně po této době. Zkuste to prosím znovu.

• Velky vyber, super cena, zbozi dorazilo rychle

Precetla jsem nekolik negativnich recenzi na obchod uz po tom co jsem objednala longboard, takze jsem byla trochu nervozni jak rychle to vyridi. Dobre ze jsem nezrusila objednavku, protoze zbozi dorazilo velmi rychle. Objednavku jsem zaplatila v nedeli, a v utery v poledne longboard uz dorazil (doprava zdarma PPLem). Dekuji, cena byla asi nejnizsi na trhu, a s vyrizenim moji objednavky a kvalitou lonboardu jsem moc spokojena. 5 hvezdicek.

Reakce obchodu Retro brusle a Longboardee

Moc děkujeme a vážíme si lidí, kteří umí i kladně hodnotit. Děkujeme

• Žádná
    • Zboží nepřišlo
    • Chybné údaje o zásobách

Bohužel komunikace ze strany e-shopu hrozná - pouze jeden email, že se zboží opozdí. Zboží objednáno a zaplaceno před měsícem a stále nic, i přesto, že mají uvedené, že je skladem. Telefon nikdo nezvedá. Obchod rozhodně nedoporučuji! Žádala jsem o odstoupení od smlouvy a navrácení peněz - opět bez odpovědi. Psala jsem i Martinovi Drbohlavovi a NIC!

Reakce obchodu Retro brusle a Longboardee

Hezký den, komunikujeme emailem. Dodavatel posunul termín dodávky, proto vznikla celá situace. Peníze samozřejmě posíláme zpět, nebo nabídneme adekvátní alternativu ke vší spokojenosti.

dobrá domluva, celkem rychlost

Děkujeme

• Nemají aktuální informace o naskladnění ani možnosti doobjednat.

Reakce obchodu Retro brusle a Longboardee

Děkujeme za reakci. Užijte si brusličky.

Doporučuji, ochota, rychlost, vstřícnost a kvalita☺

Reakce obchodu Retro brusle a Longboardee

Děkujeme vážíme si Vaší reakce. :)

Velmi rychlé dodání

Děkujeme :)

Super přístup, kvalitní zboží a vždy cenné rady...

• Ochotný personál
    • Dobré rady ohledně výrobků
    • Kvalitní zboží

Obchod vřele doporučuji. Prodejce se vyzná ve svém sortimentu a umí poradit.
    Bezproblémová komunikace. Rychlost.
    Děkuji!

• Skvělá komunikace
    • Majitel byl moc ochotný
    • Majitel se opravdu vyzná a ví co prodává
    • Dobrá cena

Objednal jsem si longboard, a i poté, co jseem objednávku podruhé měnil mi majitel vyšel vstříct. Skvělá kominikace a profesionalita, vřele doporučuji

Děkujeme za reakci.

Skvělý přístup, rychlost. Doporučuji.

Super rychlé dodání, velmi příjemná komunikace, vřele doporučuji a moc děkuji.

Moc děkujeme

• Bezproblémová komunikace
    • PPL společnost

Zboží jsem si objednala v neděli, hned v pondělí zboží předáno dopravci. Longboard hezky zabalený, levnější než u jiných konkurenčních prodejen. Jediná stížnost by připadla na společnost PPL, která nebyla schopna dodat zboží na zadanou adresu, ale automaticky ho uložila do zásilkovny. S obchodem jsem žádnou negativní zkušenost neměla, vřele doporučuji.

Reakce obchodu Retro brusle a Longboardee

Děkujeme moc si toho vážíme .Užijte si vše hlavně ve zdraví :)

Komunikace naprosto nulová pán mi sliboval že zboží pošlou v pondělí objednávala jsem týden 10.4 a v pondělí to měli poslat psala jsem mu že počítám s tím že mi balík pošlou v to pondělí měl to být dárek neposlali tak jsem mu napsala a on mi napsal omlouváme se ale nestihneme to dodavatel nás vypekl ,ale sám od sebe nezavol neinformoval kdyby jsem se neozvala já tak jsem bez peněz a bruslí. Platila jsem převodem. Naštěstí mi peníze vrátili

Reakce obchodu Retro brusle a Longboardee

Musíte chápat, že nejen my jsme zavaleni, dodavatéle jsou a celá situace na rychlosti nepřidává. Volali jsme Vám v pátek a snažili se to vyřešit k Vaší spokojenosti. Bouhžel někdy nejde narychlo ovlivnit. Peníze samozřejmě vracíme.

• Zboží jsem objednal a nedorazilo, sám jsem se musel ozvat po 14-ti dnech a vybrali jsme zboží jiné,po dalších 14-ti dnech se divili že zboží ještě nemám a že asi zapomněli ale že to pošlou, uběhlo dalších 10 dní a nic, ani informace o zpoždění.
    • Komunkace obchodu žádná
    • Peníze jsem poslal předem jak požadovali

Reakce obchodu Retro brusle a Longboardee

omlouváme se za zdržení. Domluvili jsme se, že obdržíte dražší model jako kompenzaci za čekání plus malý dárek. Peníze předem nepožadujeme to je volba zákazníka.