• Za cenu, kterou model stál, mají konkurenční modely otevírací dveře a kapoty/ pod kapotou znázorněny motor./

Když si objednáte zboží u kterého je napsáno NASKLADŇUJEME, odesíláme do konce března, tak bych jako zákazník, který dělal v obchodě, oekával, že mají zboží fyzicky a jen se musí naskladnit - tedy, že ho mají (nebo alespoň na cestě) a musí je jen zapsat do "skladových papírů"... a ne že se čaká až ho dodavatel (KADEN) vůbec vyrobí, což vlastně není vůbec jisté v kterém týdnu tohoto roku bude.

objednan model JAWETA a k tomu dali časopis ČZ 350 nejde to k sobě chyba jsem zběratel

• zasláno jiné zboží než bylo objednáno

Nevím co si o tomto obchodu myslet. Objednal jsem zboží, doručeno mi bylo jiné. Zvláštní reakce když jsem na to upozornil. Napodruhé dorazilo správné zboží. Jako omluvu (asi) přibalili dva týdny prošlou čokoládu..

ponukaju tovar co ani sami nemaju na sklade ,hoci pri objednavke uvadzaju 5 ks na sklade k odoslaniu ,len sprava ,ze vasa objednavka je registrovana ako predobjednavka co moze byt aj roky alebo nikdy

• Objednal som 4 rôzne modely a tu mi ponúkate 3 rovnaké. Skontrolujte si objednávku!

Dlouhá dodací doba i když píší že mají zboží skladem.

• dlouhé čekací lhůty

• 6 dní jsem nebyl informován, а to jsem neobjednal Ladu 1500 Zelená 1:24, a Ladu 1200 bežová 1:24

maji napsano ,ze na sklade a pak prijde mail ze jenom na objednavku cize nemaji vubec nic, sami musej cekat az to z Ciny dovezou a pak to budou odesilat ,coz muze trvat i pul roku a vic nebo to neprijde vubec ,proto neni dobre posilat penize za tovar na ucet predem ,nedostanete ani tovar i ani penize

• Rychlé vyřízení a doručení
    • Nekvalitní výrobek. Na modelu motorky vypadávaly obě kola. Než bych to složitě reklamoval a vracel, tak jsem to po značném úsilí alespoň zafixoval vteřin. lepidlem a umístil do vitríny. Chápu, že je to závada na straně ruského výrobce, ale…

Naložte s plusy a mínusy jak uznáte za vhodné, nechci vyvozovat závěry pro ostatní z jedné zkušenosti