• nečekal jsem , že platu nebude možno provést debetní kartou, ale bude nutné se aktivně přihlásit v souboru Zásilkovna, což mi rozhodně nevyhovuje
  • neposlali fakturu za zboží

Při první objednávce chyběly u respirátoru gumičky, nyní nebyla v testu vodička a umělohmotná zkumavka

• Veľmi dlhé dodanie tovaru

Od 15.12.2021 tovar zaplatený a ešte nedodaný

• zboží dorazí rychle a správně
    • doručitel odmítá předat zboží do ruky

• způsob dodání přes Alza box

Na Alza boxu Liberec Sousedská 607 žádný návod na vyzvednutí zboží a neznámí způsob úhrady. Dřívější způsob vyzvednutí na uvedené adrese s obsluhou bez problémů ohrazeno kartou a vyzvednuto zboží. Pavel Liml

• Obchod nedává relevantních informace, např. O veškerým zakoupením zboží

Zakoupené respiratory jsou nepoužitelné při silný dusivy zápach. Zasláno čoi, protože obchod nic takového neavizoval, zda jsou tedy bez problému použitelné a eventuálně. Za jakého opatření.

• Redpiratorx jsou nějaké male

• rychlost dodávky - hned druhý den od objednání
    • nejsem spokojena s kvalitou výrobku
    • nesedí na obličeji (neřeším utažení gumiček), ale celkově je rouška menší, nezakrývá tak jak by měla, nesedí jako na obrázku na webu

respirátory jsou malé, gumičky se trhají, respirátory celkově nesedí

• objednávka, vyřízení, doprava a vyzvednutí perfektní
    • výrobce nevychytal provedení roušky, ostré okraje po obvodu, řežou do obličeje

• Rychlé dodání, dobrá komunikace

• Dodáno rychle
    • Ačkoliv bylo inzerováno, že rouška zamezuje zamlžování brýlí, opak je pravdou. Musela jsem se vrátit k respirátoru, který tuto podmínku splňuje lépe .

• rychle vyřizuje objednávky
    • zboží má krátký dodací termín
    • drahé nanoroušky

S pratelnou nanarouškou 3D jsme nespokojeni. Gumičky nelze flexibilně upravit a upevnit těsně roušku na obličej. Na roušce postrádáme označení, že se jedná o nano ochranu a stupeň ochrany ffp2 nebo dokonce ffp3.
    Externí certifikáty nejsou tak přesvědčivé jako loga a našité etikety přímo na roušce. Mělo by být na první pohled vidět, že nanorouška je velmi kvalitní. Rouška je celkově předražená.

• rychlé vyřízení objednávky
    • předražené

Obchod má sugestivní reklamu, ve které vychvaluje nanoroušky a respirátory. Popisují celou strukturu nano a dalších složek ochrany.
    Na samotné roušce však označení stupně ochrany postrádám.
    Objednávky obchod zpracovává a vyřizuje rychle se včasným doručením.
    Když uvěřím, že opakovaně použitelné nanoroušky opravdu chrání i nositele a skýtají ochranu jako respirátor, postrádám celkové lepší zpracování 3D nanoroušky, zejména nedůsledné řešení upevnění za uši. Gumičky nelze flexibilně upravit a gumičky jsou nekvalitní. Kdyby byla možnost roušky vyzkoušet, nekoupili bychom je. Koupili jsme dva kusy, posláno na dvě adresy, dvě roušky mě stály včetně poštovného přes 900 Kč.
    V porovnání s konkerencí, jsou roušky předražené a díky nekvalitnímu řešení uchycení za uši, pochybuji, že nás tyto roušky opravdu ochrání. A to jsme dostali na dotaz informaci, že ta 3D je údajně pohodlnější. No nevím.

• Po dvou dnech nošení respirátoru se odlepila gumička
    • Závada neuznána

Byla mi zaslána velikost L, objednala jsem si S. Respirátor mi nesedí, je velký.

Mají své zboží předražené!!!

Dobrý den, překvapilo mě, že při zabaleném respirátoru byl certifikát a na něm Made in China. Kdybych to věděla, určitě bych si je neobjednala. Marie

• nebylo upozorněno, že je vyrobeno podle čínské normy KN95, která v současnosti neodpovídá certifikaci EU a nemá se již nabízet