Rychlé dodání, vše OK

• BLESKOVÉ DODÁNÍ, PERFEKTNÍ KOMUNIKACE. DĚKUJI.

• rychlost dodání

Rychlost dodání , komunikace

vše v pořádku.

objednané zboží jsem obdržela všechno a v pořádku a hlavně rychle

• Rychlý a skvělý obchod, doporučuji.

• výhodou je osobní odběr, nemusím platit poštovné a je u vás velký výběr.

• rychlá komunikace
    • odbornost

Jsem naprosto spokojen, zboží jsem si vyzvednul na pobočce, paní na recepci velmi příjemná, nemám co vytknout.

• rychlost odeslání
  • zatím nemám žádné informace, jak je to s objednaným množstvím
    Byla bych ráda, alespoň nějakou zprávu apod. děkuji starosta

Reakce obchodu Resonancia

Dobrý den paní Starostová,
    Zboží do Vaší objednávky se muselo přiobjednat, kolegyně Vám jistě volala, vždy se snažíme klienta informovat. Měli jsme skladem pouze 1 ks Vámi požadovaného zboží, což jste při objednávání mohla vidět. Bohužel do toho skočili i ty svátky, které probíhaly, mrzí nás, že se dodání zboží celkově protáhlo.
    Doufám, že Vám Bone Formula pomůže a objednáte příště zase, klidně zavolejte rádi Vám s objednávkou i kombinacemi produktů pomůžeme.
    Eva Weidermannová Resonancia.cz

vše v pohodě a rychle

rychlá reakce na objednávku, bohužel pomalá expedice přepravní službou