• lžou

přestože napsali ,že zboží mají tak lžou

• zatím nemám žádné informace, jak je to s objednaným množstvím
    Byla bych ráda, alespoň nějakou zprávu apod. děkuji starosta

Reakce obchodu Resonancia

Dobrý den paní Starostová,
    Zboží do Vaší objednávky se muselo přiobjednat, kolegyně Vám jistě volala, vždy se snažíme klienta informovat. Měli jsme skladem pouze 1 ks Vámi požadovaného zboží, což jste při objednávání mohla vidět. Bohužel do toho skočili i ty svátky, které probíhaly, mrzí nás, že se dodání zboží celkově protáhlo.
    Doufám, že Vám Bone Formula pomůže a objednáte příště zase, klidně zavolejte rádi Vám s objednávkou i kombinacemi produktů pomůžeme.
    Eva Weidermannová Resonancia.cz

obchod mně neposlal požadované zboží,ale jiné

• Zboží dorazilo rozbité
    • Žádná komunikace ze strany e-shopu

Nákup v tomto e-shopu rozhodně nedoporučuji. Objednala jsem si poměrně drahé zboží, které mi dorazilo rozbité. Zboží jsem reklamovala prostřednictvím e-mailu, na který ovšem i při opakovaných výzvách e-shop vůbec nereaguje. Vyhozené peníze. Už si zde nic neobjednám.

Jaký obchod mám hodnotit, když se žádný neuskutečnil. Děláte si legraci ?

• Žádná komunikace obchodu, kromě automatického potvrzení objednávky

Na e-shopu dodací lhůta 3 dny, dodnes zboží nedorazila a ani žádná komunikace obchodu. Velmi nesolidní jednání.

• Zásilka byla doručena na fakturační adresu, nikoli na požadovanou adresu dodání.
    • Zboží bylo špatně zabaleno, ze dvou nádržek voda plně vytekla.

mám reklamaci. Psal jsem mail i volal. Telefon je pouze záznamník a to v angličtině. Reakce -0 -.

Reakce obchodu Resonancia

Milý pane Františku,
    zřejmě jste si náš eshop spletl s jiným, u nás tel se záznamníkem nemáme, natož anglickým.
    v případě upřesnění nás kontaktujte na našem tel. čísle 739 514 843.
    děkujeme tým resonancia

• rychlé zaevidování přijaté platby, rychlé dodání
    • posílají na jiné adresy než je v objednávkách
    • účtují dopravu i v případě že je objednávka nad limitem pro dopravu zdarma

Ve dvou ze tří objednávek došlo na jinou adresu.
    V jedné ze tří objednávek byla neprávem účtována doprava.

• Resonancii bych již nevěřil.Jeden den mi objednávku potvrdil a vyzval k osobnímu odběru a další den mou objednávku zcela zrušil.Cituji:*Vaše obj.......byla stornována,asi jste si nestihl zboží vyzvednout,zaplatit v termínu nebo byl jiný důvod,ale to vůbec nevadí.Děkujeme za Vaši návštěvu našeho eshopu....*konec citátu.Tak mi Resonancie zdůvodnila storno mé objednávky a výzvy k odběru zboží.

• Objednala jsem si tři výrobky, jeden byl starý měsíc před vypršením expirační doby, chtěla jsem ji použít později.
    • špatná informace o zboží,jeho užívání a doporučení množství potřebné k užívání.

dlouhá dodací doba, jinak vše v pořádku

objednali jsme , objednavka byla prijata a od te doby nas nikdo nekontaktoval