• suprr a rychlá domluva, legit

Rychlá domluva v pohodě typek bez problémů peníze poslal hned na účet

• Good Price, Quick delivery, Cool service, Authentic shoes

I bought Jordan 1 Travis Scott Olive for birthday gift and the sneakers were delivered quickly and efficiently! Everything was legit and by the way for good price. Big thanks for this deal, definitely recommend this shop;)

• Mnohem lepší komunikace než dříve, očividně se dost poučili.

Kupoval sem Jordan 4 SB Pine Green, na objednávku sem čekal 4 dny, což je za mě super a byl sem více než spokojeny, rozhodně doporučuji.

• Na E-shop není žádný tel. kontakt jen e-mail. Prakticky nekomunikuji takže stále nemám objednané zboží ani peníze, které jsem poslal dopředu. Počkám ještě týden a pak půjdu na policii.

• Dlouhé čekání, téměř nulová komunikace

Koupila jsem tenisky Nike Dunk Low Phantom Metallic Gold (W) v 38, po 12 dnech jsem se dotazovala jak to s objednávkou vypadá. V emailu jsem se dozvěděla, že ty tenisky dorazili poškozené a snažili se sehnat tedy jiné za stejnou cenu, což prý nesehnali. Byly mi nabídnuty jiné tenisky v mé velikosti nebo vrácení peněz. Vrácení peněz proběhlo v pořádku. Co mě však zaráží je , že tenisky jsou stále na e-shopu ke koupi za stejnou cenu jako jsem je měla mít já….

• Už týden čekám na boty a pořad nic bez žádných informaci

Objednal jsem

• Komunikace i při neuskutečnění obchodu
    • Snaha sehnat zboží v požadované velikosti

V nabídce bylo skladem v požadované velikosti a přitom nebylo skladem.

• platba předem výhoda pro obchod ,ale ne zákazníka

už bych zde neobjednala, objednáno před 10 dny, peníze předem ,nikde žádný kontakt , jen mejl, mám pocit ,že jsem naletěla, objednávku jsem zrušila, peníze mi byli vráceny

Stále čekám na doručení. Doufám, že jsem nebyl podveden

I přes zaplacení zboží, stále toto není skladem

• Vše perfektní

Dobrá cena, ale museli jsme měsíc čekat na dodávku(zboží nebylo na skladě) ale jinak vše OK, obchod se omluvil že dodávka se zpozdí.

• Kvalita
    • Ochota
    • Rychlost dodani
    • Rozmanitost

Doporucuju! Neni jedina vec, ktera by sla vytknout. Vse funguje tak, jak ma!

Jsem velmi spokojena, při nedostupnosti zboží mi byla nabídnuto další řešení. Dobrá komunikace

• Snadná a rychlá domluva

• Rychlé
    • kvalita
    • Lehká domluva
    • Žádná

za me nejlepsi obchod kde kupovat boty

• Rýchlosť
    • Legit
    • Dobrá cena

Ja som spoko a podľa mňa by si mal u tohto typka kúpiť topánky každý