• Absolutně nikdo semnou nekomunikuje

• Výběr a rychlost

Široký výběr, nízká cena, perfektní zázemí a spolehlivost

• výběr, rychlost

profesionalita, rychlost, spolehlivost, žádné skryt= poplatky a podmínky

• rychlost komunikace a vyřízení celé zakázky

naprosto bez závad. Mohu doporučit.

• Rychlost,
    • on-line objednávka
    • on-line platba,
    • okamžitá reakce,
    • široká nabídka,
    • slevy,
    • věrnostní program Vip gold klubu které jsem získal naprosto zdarma včetně zlaté karty :-)
    • Nemám výhrady

Obchod bych doporučil na 100%.

Reakce obchodu RentDream.cz

Děkujeme za výraz Vaší spokojenosti, která je pro nás přínosem i oceněním. Jsme rádi za Vaše názory a podněty ať jsou jakékoli.

• Dobré ceny, slevy, podpora prodeje a přístup k zákazníkovi

Jsem vždy naprosto spokojen.

Reakce obchodu RentDream.cz

Děkujeme pane docente za hodnocení. Velice si ho vážíme. Vám i ostatním zákazníkům přejeme hezké vánoce a šťastný Nový rok 2012 !!

• Osobní přístup, rychlost, úroveň a kvalita
    • Žádné jsem nenašel

Opravdu mohu jen doporučit

• Vse v poradku a rychle vyrizeno za priznivou cenu..
    • na zadne jsem neprisel..

ja osobne muzu doporucit!

Reakce obchodu RentDream.cz

Vážený kliente, děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Je to pro nás pocta. Vaše luxusnipujcovna.cz

• Přehledný, transparentní, žádné skryté poplatky ani jiná překvapení. Mohu JEN DOPORUČIT

Jsem opatrná při nakupování na internetu. Nicméně naprosto profesionální přístup, korektní jednání i bezvýhradní ochota k doložení dokladů a členství v Apek mne přesvědčilo, že jsem na správné adrese. Velice mile mne také překvapila široká nabídka možností plateb, včetně platby kreditní kartou přímo na místě. S tímto druhem obchodů mám již nějaké zkušenosti ale ráda se do této půjčovny vrátím znova.

Reakce obchodu RentDream.cz

Vážená zákaznice, velice děkujeme za Vaše upřímné hodnocení. Bude nám ctí Vás opět uvítat v naší půjčovně. Vaše luxusnipujcovna.cz

• Dobrá cena, široká nabídka, nadstandardní přístup

Od počáteční komunikace bylo vše naprosto rychle a v naprostém pořádku přesně jak obchod avizuje.

Reakce obchodu RentDream.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení a budeme se snažit, aby jsme měli stále víc a víc zákazníků, kteří budou spokojeni minimálně stejně tak, jako vy. Vaše LP.