• Tovar mi nebol dodaný do dnešného dňa :(

Dobrý den, paní Anno,
    musíme se ohradit proti vašemu hodnocení. Ano zboží jste od nás nedostala, ale chyba není na naší straně. Jste ze Slovenska a vybrala jste si jako dopravu českou zásilkovnu. Takto není možno na Slovensko dodat. Na email, ve kterém jsme vás na tuto skutečnost upozornili a nabídli způsoby dodání na Slovensko, jsme do dnešního dne nedostali odpověd.
    Zboží skladem odesíláme max. následující pracovní den po přijetí objednávky. Akční cena na červené čaje začala platit a dalo se objednat 1.3. Proto jsem měli stav na cestě. První várka nám dorazila v pondělí, tedy den po vaší objednávce a ihned jsme objednávky odeslali. Pokud by byl vybrán správný způsob dopravy, tak by červený čaj odešel i pro vás.
    Věříme, že se domluvíme na způsobu vyřízení vaší objednávky a že své hodnocení upravíte. Není nám příjemné získávat neprávem negativní hodnocení na základě chyby zákazníka.
    06001, Kežmarok
    Slovensko
    Kód zboží Název zboží Dostupnost ? Množství Cena j. Cena
    B5037 Červený čaj s chrómem v kapslích READ TEA FORTE 30 ks Na cestě(-5) 1 ks 249 CZK 249 CZK
    Způsob platby Dobírka zásilkovna 20 CZK
    Způsob dopravy Zásilkovna ČR do 5 kg (ID pobočky: 13287) 69 CZK
    338 CZK

Zboží bylo ještě před odesláním zaplaceno bankovním převodem. I přesto mi internetový obchod naúčtoval dobírku. Opravdu skvělý!! přístup k zákazníkovi. Na to se jen tak nezapomíná - abych už jednou zaplacené zboží musela platit znovu dobírkou.

Reakce obchodu RENATANEJ

Vážená paní, i když nerada, musím souhlasit, situaci popisujete přesně, přesto si myslím, že při troše snahy se dala situace vyřešit k vaší plné spokojenosti. Vše jsem vám osobně vysvětlila v emailu, dnes je již problém vyřešen. Stejná situace nastala u dalších 2 zákazníků, s nimi jsme ovšem vše vyřešili rovnou při přebírání zásilky, kdy jsme se telefonicky spojili a my jsme okamžitě v systému zásilkovny změnili dobírku na zaplacenou objednávku, takže nakonec odcházeli spokojeni. Věříme, že jste byla spokojena alespoň s včasným vrácením zaplacené částky.

Dlouhé dodání, objednávka neúplná, žádala jsem o přiložení botiček s chrastítkem,bylo potvrzeno, ale nepřiloženo.

Reakce obchodu RENATANEJ

Mrzí nás, toto negativní hodnocení, podrobné vysvětlení situace jste dostala emailem a děkujeme za pochopení. S úmrtím nikdo nepočítá.

byli jsme nespokojeni s komunikací s pověřenou osobou
    když se u naší zásilky objevily komplikace
    paní, co naši objednávku vyřizovala, s námi komunikovala pro nás nepřijatelným způsobem, podávala nám lživé informace a dělala z nás doslova blbce

Reakce obchodu RENATANEJ

Děkuji za tuto negativní reakci, protože je to podnět k zamyšlení. Komplikace u Vaší objednávky, jste si zapříčinila sama již při jejím zadání. Nebýt toho, tak vaše objednávka odešla hned následující den po objednání a věřím, že by na Vaší straně byla plná spokojenost. Snažila jsem se vše vyřešit co nejlépe a nejrychleji a hledala jsem způsob, jak Vaši prvotní chybu napravit. Nemám ve zvyku lhát a dělat z lidi blbce a to v soukromém i pracovním životě. Pokud jste tento dojem měla, je mi líto, ale já mám čisté svědomí.

• Nejsem spokojená,protože do dnešního dne 10.10.jsem žádné zboží nedostala,jsem ráda,že to bylo jen za 30Kč-možná proto

• Dodání...., trvalo týden než mi dorazilo objednané zboží

Reakce obchodu RENATANEJ

Dobrý den paní Deniso, souhlasíme, že vám vaše objednávka byla vyřízena později, než je u nás zvykem, ale již nepíšete, že počáteční zdržení bylo na vaší straně. Jste z Prahy, my z Karviné, takže osobní předání,které jste si vybrala nebylo možné. Když jsem se s vámi telefonicky spojila,abych domluvila výši poštovného, tak jsem slíbila, že v ten den, maximálně následující den bude objednávka odeslaná, což se taky stalo.

• u Vás žádný
    • dodání objednávek, přehlednost a informace

ta raději nechtějte

Reakce obchodu RENATANEJ

Budeme se řídit pravidlem, zákazník náš pán a nebudeme reagovat stejně. Vaše zásilka byla včas odeslaná, o jejím zpracování i odeslání jste dostal oznamovací meil. Bohužel zásilka do dnešního dne nebyla vyzvednuta. A určitě si o vás hned nemyslíme, že jste nesolidní zákazník.
    Zásilka podána dne 23.11.2010 na poště 735 72 - Petrovice u Karviné.
    Zásilka přepravována k dodací poště.
    Zásilka připravována na dodací poště 100 03 - Praha 103 k doručení.
    Zásilka doručována dne 29.11.2010 poštou 100 03 - Praha 103.
    Po neúspěšném pokusu o doručení zásilka dne 29.11.2010 uložena na poště 199 00 - Praha 99.
    Možná by stačilo kontaktovat náš internetový obchod a upozornit, že zásilka ještě nedorazila, popřípadě se zeptat na vaší poště. Myslím, že je to lepší varianta, než hned psát negativní hodnocení. Zásilky odesíláme českou poštou a bohužel délku doručení nemůžeme ovlivnit.
    Ale i tak vám děkujeme za vaše negativní hodnocení, bereme si z něj poučení a budeme nezaplacené zásilky kontrolovat častěji.