• Zbozi odpovida popisu a fotce
    • Celkem rychla doprava
    • Slusna pestrost nabidky
    • Komunikace dopravce
    • Placene postovne
    • Sluzba prodejte remixu uplne na nic
    • Nedostatecne filtry pro zadani parametru hledani

Objednane polozky odpovidaly popisu jak vizualne, tak velikostne. Obleceni nesmrdelo, jen bylo ultra zmackane.
    Sluzba "Prodejte Remixu" se absolutne nevyplati. I pri placene sluzbe prednostniho zpracovani to dlouho trva (cca 5 tydnu), vykupni ceny i u novych polozek "high end" znacek jsou smesne a pri uhrade zpetneho postovneho je financni rozdil v radech stokorun.
    Poslala jsem 8 novych polozek, prijali 4 v porizovaci cene cca 6 tis. Kc a vysledek je cca 400 Kc, pri odecteni postovneho min nez 200.
    Proste nesmysl a je lepsi dat veci na charitu.

• Objednávka byla rychle odeslaná
    • nevyplatí se nic posílat zpět,poštovné vyjde draho

Ze tří kousků vypadají dva docela dobře.
    Mikina je hezká,velikost sedí,smrdí tedy děsivě
    Kabát také hezký,velikost sedí.opět smrdí
    Druhá mikina měla být nová s cedulkou.Smrdí zatuchlinou a na rukávu je díra.Ani velikost neodpovídá

Zboží jsou neskutečné hadry, z 5 věcí mám pochyby o originalitě minimálně 4 kusů. Navíc je zboží flekaté, z kabátu je cítit parfém, neskutečně obnošené, vhodné tak maximálně do popelnice. Jediné rifle vypadají obstojně a tam zase absolutně mimo velikostní tabulku. Budu vracet všechno, takže zbytečně vyhozené poštovné. Mrzí mě, že jsem si je nevyhledala dřív, než jsem nakoupila. Strašná zkušenost.

v žiadnom prípade nenakupujte na tejto stránke, je to podvod, napriek tomu, že ma cez telefón ubezpečili, že outletový tovar je originál a nový opak bol pravdou, tovar, ktorý mi bol doručený bol veľmi nepodarený lacný fake a navyše hodinky mali evidentné známky používania, boli na nich škrabance. posielam tovar späť, dávam podnet na prešetrenie na príslušné orgány

• velikostní tabulky úplně mimo; 10x objednány kalhoty L a každé mají jiné rozměry
    • velikost sak taky mimo, objednal jsem 5(stejná velikost ) a 3 velikostně mimo
    • poštovné za vrácení zboží je několikrát dražší než poštovné za odeslání k Vám i přesto, že vracíte zboží mimo velikostní tabulky
    • poslali mi špinavé zboží, zboží jsem vracel a přesto platil poštovné!

Nedoporučuji, budu je nahlašovat na COI. Naštěstí jsem si vše natočil v rámci unboxing. Eshop bude nahlášen na COI.