Překvapilo mne kolik je tu negativních recenzí, já mohu obchod jen doporučit. Nakupovala jsem dvakrát, poprvé šaty na ples, brala jsem troje na vyzkoušení a dvoje posléze vracela, vše včetně vrácení peněz naprosto bez problémů. Podruhé secondhandové oblečení a opět vše bez problémů, věci v super stavu a značky které bych za tu cenu opravdu jinak nesehnala.

• Teď už žádná
    • Nevrací peníze

Několikrát jsem na tomto eshopu nakupovala a vše v pořádku, dokud jsem zboží nevrátila a nechtěla peníze vyplatit, je to už více jak měsíc a peníze stále nemám. Zaslala jsem jim tam i nějaké oblečení na odkup, cena byla směšná, ale říkala jsem, lepší než to vyhodit. Peníze mi připsali do virtuální peněženky a když jsem je chtěla vyplatit, tak mi je odepsali, ale na účet neposlali. Na emaily nereagují, na telefon jsem se nedovolal. OBROVSKÉ ZKLAMÁNÍ!!!

Do Remixu jsem odeslala 3 balíky oblečení. Jeden balík mi neevidovali vůbec, ve zbylých 2 bylo kolem 40ks věcí, hodně z toho nebyla nijak poškozena. Nezaplatili mi ani za jednu věc, všude důvod poškození věci. Za mě je tohle obrovský podvod, cena za vrácení je 190 korun, což se mi ani nevyplatí. Rozhodne nedporučuji!!!!

• Pří výkupu zboží zamítají spousty položek neoprávněně
    • Odvolání není možné
    • Možnost vrácení zboží za nesmyslně vysokou částku 200kč
    • Důrazně nedoporučuji ,, prodávat,, značkové věci obchodu

Dobrý den, chci varovat budoucí zákazníky. Pokud se chystáte nabídnout zboží těmto povodníkům nedělejte to. Zamítnou většinu položek s vymyšleným odůvodněním. odvolat se nelze. Jediná obrana , neprodávat remixu...je to nevýhodné , až zlodějina. Obohacují se na nás.Radši někomu známému darovat hezké věci, než podvodníkům z remixu.

• Trvá jim dlouhou poslat kurýra pro zboží
    • Na kontaktní linku se nedá jen tak zavolat, musíte se objednat
    • Proplatí vám ten nejlevnější kus oblečení a zbytek si nechají
    • Nemají žádnou online podporu jako je třeba chat v aplikaci

Nejhorší možnost kde chtít prodávat věci. Nejdřív jim trvalo téměř měsíc poslat kurýra pro balík. Dostat se k informacím o tom kdy kurýr přijede je taky umění, kontaktní linka téměř neexistuje, jen formulář a až pak se oni ozvou a každý má jiné informace. No nakonec kurýr přijel, balík odvezl a za cca dva týdny jsem se dozvěděla, že z devíti téměř nových kusů oblečení (za které jsem mimochodem měla dostat jen asi 600 Kč a to byly mezi věcmi i vlněné kabáty) mi bude proplacen jen jeden, ten úplně nejlevnější a zbytek označili jako vadné zboží. Nabídli recyklaci nebo zaslání zboží zpět za cca 200 Kč na moje náklady. Nikdo mi nezaručí, že si osm předmětů které mi odmítli proplatit nenechají zadarmo a neprodají i tak. Za skoro dva měsíce čekání, nahánění kurýra, zabalení oblečení atd nakonec tedy dostanu 33 Kč. Rozhodně nedoporučuji jakoukoliv spolupráci s tímto obchodem.

• bílé oblečení a boty v jejich nabídce nejsou na bílém podkladu vůbec vidět
    • často není u kabelek a peněženek vyfocen vnitřek, což je dost podstatné
    • u vyobrazeného zboží často mají napsáno, že je nové, přitom na fotkách je jasně vidět, že nové není (odřeniny, šrámy, špína na botách)
    • v obchodních podmínkách měli uvedenou částku za kurýra 109,- kč, ale na stránce u vyobrazeného zboží 119,- Kč

S tímto obchodem nejsem vůbec spokojena.
    Koupila jsem zde dámské zimní kožené boty, zcela nové, myslela jsem, že zde nemůže být žádný problém, ale po jejich doručení jsem zjistila, že jsou ušité tak (tak úzké), že v podstatě ani nejdou na nohu obout, musela jsem vrátit.
    U objednaných šatů chyběl knoflík a páchly tak, jako by je někdo zrovna ze sebe sundal. Při vracení těchto dvou věcí mě chtěli ošidit a vrátit mi pouze částku za zboží, já jsem se však nedala a požadovala jsem vrácení celé částky, tedy včetně částky za kurýra.
    Nyní opět vracím další šaty a znovu problém - prý je částka, kterou chci vrátit nižší, než jsou kurýrní služby. Poslala jsem jim e-mail, že chci zboží vrátit, a zatím neodpovídají.

• Čas - vše trvá nesmyslně dlouho
    • Cena za nové věci je absurdně nízká oproti cenám prodeje

Kvůli této recenzi jsem si založila účet na Heurece! Kvůli otřesné zkušenosti s obchodem remixshop, kde jsem chtěla prodat oblečení. S nákupem zkušenost nemám, ale v porovnání cen, které mi nabídli za nové věci třeba značkové tričko 30 Kč, mikina 100 Kč, kožená kabelka 260 a jejich prodej za 500 značkového trička. Potom co celý proces trval skoro dva týdny mi přišla zpráva že z 20 kusů za celkovou cenu 1169 Kč mi 14 kusů zamítli a hodlají mi vyplatí částku 360 Kč Pokud mám zájem o vrácení svých věcí musím zaplatit 190 korun za vrácení. Nabízí krásnou službu ekologické recyklace, kde prakticky věci, které vám nezaplatili prodaji. Vše trvá šíleně dlouho a na konci dostanete směšnou částku za nové věci např. koženou kabelku, která původní stála 1000 Kč a ztratíte s ním čas a náladu remixshop už nikdy více!!!!

• Objednávám už asi rok a ještě jsem nevracela. Logicky nemůžou být věci úplně nové, když se to jmenuje second hand.

• nekvalitní oblečení
    • hrubá obsluha

Nedoporučuji tyto stránky nikomu, pokud si nechcete zničit nervy. Říkám vám svou zkušenost, objednával jsem za částku 3400, po obdržení zboží jsem si všiml, že téměř u každého zboží jsou kraťasy, bunda je potrhaná a výrobky bez štítku nejsou nové.(((
    Volal jsem proč tak!, odpověděli mi velmi hrubě.strašný zážitek

• Nabídka nových věcí
    • Nemám výhrad

Viděla jsem v nabídce boty, které jsem sháněla už skoro dva roky / kupuji si , pokud jsem spokojená, i několikrát za sebou stejné/. Bohužel Ara už je nevyrábí a nové modely holt nejsou to, co jsem chtěla.
    Pochyby jsem měla: jestli fakt dojdou, jestli nejsou z druhé ruky, atd.
    Nakonec jsem zkusila objednat a:
    1. Přišly zcela nové / pouze ne v původní krabici:
    2. Slušně a pečlivě zabalené
    3. A za skvělou cenu 795 Kč vč.dopravy - kožené gorex boty, které normálně kupuji značení kolem 2850 Kč.

Buď jsem měla štěstí, třeba to byla náhoda, ale příště zkusím znova! A slevové kupóny fungujií ..

• špatné jednání
    • doprava
    • špatná kvalita

Normálně recenze nepíšu, i když jsem třeba na 100% spokojena, ale to čeho jsem byla svědkem při nákupu i prodeji na tomto e-shopu, byla naprostá nespokojenost.
    PRODEJ
    Již před měsícem jsem měla tu možnost prodat nějaké své oblečení a že ho nebylo málo, jednalo se celkově o 60 kusů, většina z toho byly značkové věci. Produkty co jsem prodávala byly nové, takže jsem čekala, že mi třeba bude proplacena většina, nicméně to byl velký omyl. Pokud tady chcete tedy něco prodávat počítejte s tím, že právě většina věcí i když budou nové, co sem pošlete bude s největší pravděpodobností zamítnuty a vy budete mít maximálně možnost zaplatit vysokou částku, za to aby vám oblečení dovezli zpátky, nebo máte možnost nechat to zrecyklovat. Další počin byla doba schvalování, která byla nesmírně dlouhá, čekala jsem téměř měsíc než mi zamítli produkty, musím psát zamítli, jelikož se opravdu jednalo z větší části o zamítnutí. NEDEPORUČUJI COKOLIV PRODÁVAT, to radši využijte vinted, bazoš.cz, nebo něco podobného, sice nemáte zaručeno, že něco prodáte, ale alespoň vás nikdo neoje**.
    Co se samotného odvozu oblečení týče, to taky trvalo dlouho a byl s tím problém, ale to nedávám za vinu e-shopu, ale spíš dané společnosti.
    NÁKUP
    Já osobně jsem si zde nenakupovala, ale má kamarádka ano a ta byla taktéž nespokojená, příliš pomalé dodání to by nebyl zas takový problém, ale vůbec se to nepodobalo fotografii na e-shopu, jisté zklamání tu bylo, nicméně vracet se vám to úplně nechce, když samotné poštovné potom stojí víc než polovinu toho, co jste dali za produkt.
    LIDI NENECHTE SE PROSÍM OJEB** a nenakupujte tu nic a neprodávejte tu nic.

• Velké slevy
    • Super kvalita zboží
    • Zboží vypada skvěle
    • Skvělá cena

Upřímně jsem se bála objednat plesové šaty z tohoto obchodu ale za me TOP! Došlo mi úplně stejné šaty jak bylo na eshopu jen mi vadilo že bylo málo fotek. Původne šaty stály asi 3000Kč já je ve slevě sehnala i s dopravou za 650Kč. Šaty byly opravdu originál se všemi cedulkami. Neskutečné. Určitě doporučuji. A doprava taky super sice byla dražší ale zboží bylo v pořádku zabaleno a doručeno. Doručení trvalo 5 dní.

• O žádné nevim
    • Nulový zákaznický servis
    • Předražené doprava
    • Doba uložení zasilky

Naprosto příšerne. Doprava za 119,- uložení doba 2 dny, pak posílají zpět. Na kuryra se nelze dovolat, nikde není na firmu telefon. Když jsem se spojila s operatorkou společnosti Remix, tak arogantní jednání.
    Není na věcech až taková úspora, aby se vyplatilo, zde za těchto podmínek nakupovat. Nyní budu čekat zpět na platbu, tak dám vědět jak dlouho a zda poslali vše zpět. Jinak hlásím COI.

• NIKDY, NIKDY VÍCE!!!

Naprosto otřesná zkušenost, velmi varuji před tímto obchodem! Obchod nevrací správné částky při odstoupení od smlouvy, komunikace s infolinkou nejhorší zážitek jaký jsem kdy s jakým eshopem zažila. Doslova vulgární jednání slovensky hovořících operátorů. Doklad nedostanete a když si o něj napíšete (jediná jakž takž funkční komunikace je u nich jen email), pošlou fakturu plnou chyb s jinými částkami. Divím se, že si na ně ještě neposvítila ČOIka, vůbec nechápu jak takový eshop v dnešní době může fungovat! 100x radši si připlatím na ověřeném eshopu jako je About you, Zalando apod. než se s nimi ještě někdy handrkovat o peníze. Nejhorší nákupní zkušenost
    A ještě edit: po čase jsem sem nakoukla, protože mě docela zajímá co jiní a jejich zkušenosti a je naprosto evidentní, že si tady společnost kompenzuje každou negativní recenzi další smyšlenou pozitivní, aby to vyvážili. Tímto zdravím Lindu ze zákaznické podpory! :D

• velký sortiment
    • super slevy
    • aktuální foto každého zboží
    • rychlost dodání
    • výborný stav zboží
    • kvalita fotografií - nasvícení - není nejlepší, někdy nejsou vidět detaily
    • odhadování velikostí podle figuríny a udané velikosti, hodily by se velikostní tabulky té které značky, případně rozměry výrobku

*objednávala jsem dvoje bílé společenské šaty (každé za max.300) - jsou krásné, absolutně čisté, bez chyb, bez jakéhokoliv zápachu, asi nenošené - i když bez cedulky (pův.cena přes 3500Kč) a 2 mikiny (okolo 250Kč) - opět značkové, super stav nenošené, bez zápachu, ušetřeno min.1000Kč na každé
    *velikosti jsem naštěstí odhadla dobře, takže nic nevracím
    *dodání - v úterý odpoledne objednáno, v pondělí v 9.00 dodáno ( z ciziny ? super!)
    *s obchodem jsem maximálně spokojena, i když mu předcházely obavy po přečtení recenzí - u nás se nepotvrdily, budu se určitě vracet

• Akce a slevy
    • Dobrá kvalita
    • Možnost brát na dobírku
    • Vyšší cena dodání

Z nákupu na těchto stránkách jsem byla ze začátku skeptická kvůli recenzím, ale jsem příjemně překvapená. Velký výběr second hand oblečení. Zboží jsem koupila se slevou na dobírku. Doprava sice stojí 119 ,- předem nebo 149,- dobírkou, ale stojí to za to. Dodání do týdne přes společnost WEDO.
    Co se týká zboží, bylo zabalené v plastovém obalu a každá položka ještě zvlášť ve svém obalu. Zboží je kvalitní, dobře sedí, stejné jako na fotografii, takže já jsem spokojená. Na zboží není vidět známka poškození.

Moje první a poslední objednávka s remix a jejich nasmlouvaným dopravcem we|do.
    Den první 10.10.
    “Dnes Vám bude mezi 10-13 Kurýr doručovat balíček”. V 9 mu volám, že prý přijede po 11h. Nic. Ve 13:13 mu volám, že prý 10-15min. Ve 13:45 mu znovu volám a nebere, vytípne a 14:17 příjde sms, že je balíček kdesi na výdejně v Táborské ulici cca 2km od mého bydliště. Na e-mailové podpoře mě paní Linda uklidní, že domluví s we|do dodání na čas kdy si vyberu já.
    Domluvíme se na na další den na 14:00.
    Den druhý 11.10.
    Čekám, žádná zpráva, žádný telefonát. Hodina, dvě..paní Linda mě prosí o trpělivost. V 17 se dozvím, že Kurýr nedorazí.
    Den třetí 12.10.
    Ticho po pěšině. Ani we|do ani remix se mi neozvou co de bude dít. Odpoledne volám na podporu proč se mi nikdo neozval a prý kontaktovali we|do, že se mi Kurýr ozve. V tuhle chvíli ztrácím nervy a snažím se najít řešení. Operátorka (jediná co je na podpoře s ukr.přízvukem) mi není schopná pomoct.
    Po chvíli mi příjde sms, že je balíček na výdejním místě na Nuselské, opět cca 2km od mého bydliště. Volám znovu té jediné paní, která prý i řeší reklamace atd a že si balíček vyzvednu sama, že mi ale příjde fér když mi vrátí za poštovné. To oni nemůžou, že dostanu voucher na poštovné (k čemu?když si od nich nikdy už objednávat nebudu nevím).
    Den třetí 13.10.
    Ráno mi příjde oznámení z aplikace we|do, že se balíček posílá zpět k odesílateli.
    Takže absolutně se mi nelíbí jak jsem byla přehazovaná jako horký brambor protože e-shop má neschopného dopravce a není schopen to vyřešit - což není můj problém když jsem si zaplatila za dopravu. A argument, že jinýho dopravce mít nemůžou mě opravdu nezajímá.
    Takže pokud nechcete strávit 4dny hledáním balíčku, trčet doma 7h doma a čekat kurýra a neschopností vyřešit e-shopem tuhle situaci objednejte si zboží jinde.

Tak jo, jakoze nikdy nepíšu recenze, tak tentokrat mi to nedá. V tomto obchodě jsem měla možnost jak nakoupit, tak prodat. Nákup proběhl v pořádku, až na jeden sražený svetr, který jsem obratem vrátila, jen pripsani peněz zpět na účet trvalo docela dlouho. Co mě nejvíc pobavilo, je možnost prodeje oblečení. Řekla jsem si ze to zkusím. Odeslala jsem zboží, které bylo v naprostém pořádku, kontrolovala jsem ještě, aby splnilo všechny podmínky. Z 10ti položek akceptovali 4, důvod byl uveden, ze oblečení je poškozeno, byt tomu tak není. Standardní doprava zboží od remixu k vám stojí 109,-, avšak pokud chcete vrátit neuznané položky, jiz za tuto službu platíte 190,-. Ještě ze mi prodej těchto 4 položek pokryl dopravu zpět . Věřím ze místní dobročinný obchod tyto položky přijme s diky a ještě to přispěje dobre věci. Možná je fajn ještě zmínit, ze jedna ze zamitnutych položek se objevila v katalogu tohoto shopu. Obecne mám z toho pocit, ze spoléhají, ze si nikdo tyto položky zpět nevyzada. Výkupní ceny nízké, se “zajímavým” pristupem, otázka je zda morálně jste schopni souznit s celým procesem a myšlenkou, s jakou tento web operuje. Rozhodne si myslím, ze pokud darujete, odejdete s lepším pocitem, než po nakupu/ výkupu zde

• Oblečení neodpovídá popisu, strhávají si 2x poštovné
    • Nekomunikují
    • Lžou
    • Infolinka naprosto otřesný zážitek, vulgární jednání

Objednala jsem si zboží uvedené jako nové se štítkem, přišlo zboží sice se štítkem, ale evidentně nošené a špinavé. Tak jsem jej vrátila a společnost si nezákonně strhla 2x poštovné - lze vrátit pouze přes jejich stránky, vyzvedne kurýr WEDO. Tedy kromě toho že zaplatíte za poštovné za doručení které nevrátí a mají vrátit, strhnou ještě poplatek za vrácení. Zaplatila jsem za celou objednávku 1200, vrátili 942 kč. V minulosti mi stačilo napsat email a peníze vrátili. Tedy u první objednávky. Nyní se mnou nikdo nekomunikuje emaily ignorují. Řeším již z Evropským spotřebitelským centrem a doufám že už dostanou tučnou pokutu. Na infolince arogantní chování, vyloženě lhali. Slečna co odepisuje na emaily (je jen jedna) když neví co napsat (protože ví že jste v právu) nenapíše nic a prostě vaše emaily ignoruje.
    A POZOR MÁTE NÁROK NA PROPLACENÍ JEDNOHO POŠTOVNÉHO ZA DORUČENÍ, NESMÍ STRHÁVAT POŠTOVNÉ ZA DORUČENÍ I ODESLÁNÍ! SPOLÉHAJÍ NA TO ŽE TO LIDÉ NEVĚDÍ!

• Velký výběr
    • Oblečení bývá v super stavu, jen jednou se mi stalo, že přišlo umazané. Vrátila jsem a peníze byly vráceny.
    • Nejasné podmínky slev
    • Krabice velmi špatně zabalené. Vždy dojde v podstatě rozbalené a jen doufáte, že cestou nikdo nic nevyndal.
    • Podpora funguje jen na emailu, takže když něco potřebujete rychle, máte smůlu.