Deklarované zboží nebylo na skladě a naskladnění v nedohlednu. Takže zrušení objednávky.

Na redukci jsem spěchal, 1.1.2024 jsem objednal , zaplatil, je 9.1.2024 , dodnes zboží nemám.

• Zboží které jsem si obědnal jsem nedostal, bohužel.
    • Něco děláte asi špatně.

Zboží mi došlo jedno použité a druhé naprosto nefunkční ve zničeném /roztrhaném/ obalu

• Nic takového jsem si neobjednala.

Firma 123 kurýr je naprosto nespolehlivá a neprofesionální. Po týdnu stále nevím, kde je má zásilka. Na mail reagovali slovy, že mají problém v logistice a nenabídli vůbec žádné řešení. Info linka neustále nedostupná. Změňte, prosím přepravní společnost!

• Na obchode tvrdil ze zvozi dorazi v patek a zeme dojde sms.jeste ve Stredu nic neprislo. Za vyzvednuti z jejich e-shopu si nepochopitelne uctuji 20kc

Veškeré zboží, které je předmětem objednávky, je skladem. Přesto po týdnu stále ještě nebylo doručeno!

• Z až tím zboží nedorazilo????i když jsem platila předem????

• OBJEDNÁNA SEKERA FISKARS X 25,FAKTUROVANÁ FISKARS X25,DODÁNO X21 ,NA TELEFONY NIKDO NEREAGUJE

• Více jak týden po objednání a zatím se nikdo neozval.

Objednala jsem plechovky na maso, které byly expedovány volně v krabici, takže se přepravou některé zdeformovaly. Jsou z tenkého plechu, takže jim stačí opravdu málo. Možná by stačilo vložit do krabice zmuchlaný papír nebo staré noviny.

• Pošle vám, co jste si neobjednali.

Nabízejí zboží, které nemají skladem.

Klamavá reklama, v eshopu na fotu si člověk vybere zboží, které se mu líbí a mělo být jako dárek a nakonec přijde něco, co se fotce na e shopu ani zdánlivě nepodobá.

Bohužel ze strany obchodu zatím žádná reakce.

• zboží bylo na pultě, ale nebylo nalezeno v internetovém obchodě o 20Kč dražší

• Svíčky jsou z nekvalitního materiálu. Vosk nevyhoří celý a začne se opalovat okolní ochranný plast. Udělá to pěkný nepořádek kolem.
    • Nedoporučuji nákup těchto produktů.

• Obchod nemá nabízený sortiment .

Objednáno 3.7., kromě automatického mailu se shrnutím objednávky a potvrzení o okamžité platbě je to od té doby bez jakéhokoli kontaktu, zprávy. Vůbec netuším, co se děje.