Přišel mi od obchodu email, že čerpadlo, které jsem si vybral aktuálně nemají, ale nabízí mi "podobné" a abych nemusel řešit novou objednávku tak mi ho nechají za stejnou cenu jako to čerpadlo, které jsem si původně vybral. Tak jsem se podíval na jejich web jaké mi vlastně nabízí čerpadlo a zjistil jsem že nabízené čerpadlo mělo slabší výkon a bylo o 200kč levnější oproti původně požadovanému čerpadlo.

Takže mi vlastně firma v emailu nabídla horší produkt za vyšší cenu než ho mají v eshopu, tak nevím jestli to je naprostý amaterismus vedení firmy nebo pokus o to jak oškubat zákazníka?

Reakce obchodu RedEd.cz

Dobrý den pane B.

Děkujeme Vám za tuto negativní recenzi. Posouvá nás dopředu. Omlouvám se za tuto chybu. Snažíme se maximálně digitalizovat a automatizovat vše od objednání až po expedici. Snažíme se připravit zákazníkovi příjemné prostředí pro nakupování s výhodnými cenami. Bohužel v tomto případě se stalo, že při implementaci - napárování e-shopu a skladových systémů se kolegovi zobrazila identická cena dvou různých produktů. Velice mě to mrzí, zvláště, když jste člověk, který dokáže pomoci jiným. Sami pomáháme prostřednictvím DOBRÉHO ANDĚLA - naše andělské číslo je 21117201 , tak jsem si dovolil tento rozdíl poslat na konto DOBRÉHO ANDĚLA. Věřím, že se k nám opět vrátíte. V případě potřeby mě neváhejte kontaktovat.

Michal Jurečka, majitel 775697259

nepřišlo co jsem si objednal!

Reakce obchodu RedEd.cz

Dobrý den pane K.

Děkuji za upozornění, bohužel od Vás nemáme reklamační protokol, ale bylo Vám omylem odesláno čerpadlo RUCHE 2T místo objednaného 1NG. Parametrově je to stejné čerpadlo za stejnou cenu. Jediný rozdíl je v sání, které je rozdílné v délce cca 10cm. Předpokládám, že Vám čerpadlo v pořádku slouží, protože jsem nezaznamenal žádost o výměnu ani vrácení zboží.

Děkuji a pěkný den

Michal Jurečka, majitel

• prišlo bez návodu v slovenčine a faktúry
    • nefunguje reklamace

Objednané zboží zatím nedorazilo, musela jsem urgovat, slabá komunikace.

Zaslali nám tlakovou nádobu bez nožiček, kterou jsme si neobjednali, a vázne i komunikace, zatím není nikdo ochoten se k této věci vyjádřit

• Zboží jsem objednal na základě nejkratší doby dodání (tři dny) dnes je to 11 dní a žádná reakce

Dle dodaného návodu k obsluze přístroj nelze zprovozinit.Prodejce nejeví zájem něco řešit.

Čerpadýlko vyhlíží robusně, ale musí být ponořeno do vody, což s vrtačkou v elektrice v ruce není úplně to pravé. Ani krátkou hadičkou nevytáhne ani kapku. Celá hadička se musí ponořit a čerpadlo na hladinu, pak to jede. Jak ale tímto způsobem vyčerpat sud, když do něj musíte téměř vlézt... To je kýblem rychlejší. Krám úplně k ničemu.

• Dlouhá doba dodání

odhlasovali objednav ku ,potvrdily a pak sami zrušily už nikdy vic