• Předražené

Objednal jsem si u vás zboží ale nebyla možnost jak uplatnit slevovgý kupon RE4N2TGK3
    Číslo objednávky 209014
    Švarc

From: Řecký e-shop [mailto:[email protected]]
    Sent: Wednesday, December 13, 2023 12:20 PM
    To: [email protected]
    Subject: VIP sleva 400 Kč na Váš dnešní nákup!

• E-shop neodpovídá na dotazy

Řecký eshop je (i z dlouhodobého hlediska) naprosto v pořádku.
    Jsou ochotní, rychlí, pečliví.
    Ten kdo jim to kazí je DPD, jejich doručovací společnost.
    Zboží mi tam, z neznámého důvodu, leží v depu již téměř čtrnáct dní.
    Telefonicky (tj. rychle) se s nimi spojit nelze.
    Navíc to není má první negativní zkušenost, s firmou DPD.
    Škoda. Pro všechny strany.

4 dny cekam na zaplacene zbozi udajne skladem ????

• Koupil jswem olivovy olej v pet lahvi,chuť hnusna

• Poslali mi místo kartonu 24 kusů rajčatové šťávy,karton 12 kusů papírových krabiček s obsahem mletých rajčat,označených jejich českou etiketou rajčatová šťáva,reklamoval jsem,obchod se omluvil a protože byly svátky,čekal jsem s radostí několik dní na ty správné rajské š|ťávy,bohužel ale marně,balíky byly vyměněny,nebyl jsem doma,proto čekali na dopravce DPD,kterého vybral obchod rodiče,oni mi poslali už údajně správné rajské šťávy a my jsme jim vrátili ta mletá rajčata a přišlo mi opět dalších 12 kusů mletých rajčat,místo kartonu 24 kusů rajské šťávy!!!Na obalu bylo opět firmou v češtině uvedeno rajčatová šťáva,vše bylo zaplaceno předem.Takže zoufalá situace,to nemusela reklamace vůbec proběhnout...!!!

Poslední objednávka ve mne bohužel vzbuzuje pocit,že jsou v obchodě nepříčetní:-(!

Dne 4.12.2022 nedostal zaplaceno objednávku

Reakce obchodu Řecký eshop

Dne 28.11.2022 byla učiněna objednávka, při platbě převodem nebyl zákazníkem uveden variabilní symbol, proto jsme to spárovali ručně 5.12.2022 a hned ten den i expedovali. Pokud by byl uveden VS, tak platbu spáruje robot a odejde to od nás okamžitě, pokud není uveden VS, tak ruční párování platby může chvíli trvat.

• Dlhodobo nemaju tovar
    • Opakovane nefunguje system
    • Zle zadana adresa, tym sposobene oneskorenie dorucenia

Kedysi fajn obchod
    V poslednom case zial uz nie

objednané zboží do dnešního dne nedorazilo vysvětlení ,nebo omluva žádná

Dodaná vína nemají tu kvalitu kterou uvádíte. Bohužel byla to moje poslední objednávka.

• Rychlé dodání.
    • Dost mě štve, že mi 19.11.2021 byla doručena zásilka, kde jsem měla objednaný olej za 890 Kč. Druhý den, tj. 20.11. byl zlevněn na 490 Kč.

Vzledem k mému hodnocení - nebudu příště objednávat, jsou i jiné shopy. Už se mi to tady jednou stalo.

• Zboží jsem zakoupil v domění, že jde o řecké potraviny, avšak bylo baleno jen v Řecku. Jinak kopr sušený-Egypt, skořice celá - Vietnam, Curry Ground - Indie atd.
  • DODÁNO ŘECKÉ VÍNO Z MORAVSKÝM OBALEM !!

Reakce obchodu Řecký eshop

Ano, snažíme se chovat co nejvíce ekologicky a dáváme krabicím "druhý život". Od našich velkoobchodních zákazníků (zpravidla vinoték a zdravých výživ) občas svážíme prázdné krabice i od jiných dodavatelů a používáme je na balení. Řecká vína Vám tak mohla přijít třeba i v krabici od Champagne, rumu, portského či sušených jablek. Naše řecká vína jsou originál vyrobena a zabalena/stáčena přímo v Řecku.

• Rychlost doručení

Lukumi s mandlemi bylo téméř nepoužitelné, snad špatné skladování, působilo to jako prošlé. Ostatní produkty byly v pořádku.