Dobrý dem, vyzvednutí zásilky mě zabranila společnost ZÁSILKOVNA že to bezdůvodně v den doručení přepli na vratku, ve výdejním místě to nebylo ani dvě hodiny. Nemám křídla. Převce neměl důvod to vracet, to nechápu, proč to udělaly! Kvůli chybě přepravce mě eschop posílá předžalobní výzvy. Máte s ními takovýto zkušenosti.

Obchod nabízí lákavé věci , ale moc nefingují, Koupil jsem skládací židli, aretace nedrží a nejde ani složit. Zvedák na těžké předměty s kolečkama je skutečně na hodně těžké předměty , při pokusu zvednou tehčí skříń vyjedte, takže lákavé, ale k ničemu.

• příliš malý- jsem stará a nemocná-špatná manipulace

• V reklamním videu má vysavač jiné nástavce, je šikovnější. Také chybí návod v češtinš a záruční list. Uvádí se německá kvalita, ale vyrobeno v Číně.

Dlouhé doručení 7 dní

• Ve videu byl box na boty na nějž si osoba stoupala a vypadal jako robustní. Skutečnost? Tenký plast, který se složí jako velice labilní krabice a další se po ní posouvá a neunese ani další boty! Jde o jeden velký podvod na zákazníka.
    • Neplňuje žádný proklamovaný parametr.
    • Papírová krabice od bot je mnohem pevnější a výhodnější než výrobek firmy Recentia.

• Výrobek neodpovídá reklamě je to děcká hračka!.
    • Malý tlak
  • reklama na internete neodpovídá realitě výrobku

• Objednané zboží na jiných e shopech(i pevných prodejnách) o 300-450 kč levnější.!!!!
    • /

• Skříňky na boty jsou z tenké umělé hmoty, tudíž velmi lehké a nestabilní.
    • Skříňky jsou skládané, ohýbané a všelijak sestavované a není přiložen žádný návod k sestavení. Ani česky, ani anglický.
    • Krabičky jsou na pánské boty číslo 7 příliš malé a úzké.
    • Rád bych vše vrátil dodavateli, ale není přiložena adresa dodavatele

Tento obchod nedodržuje pravidla prodeje na českém trhu a nedoporučuji jeho objednávky.

• Vůbec žádný návod k výrobku prostě hrůza vůbec nikomu nedoporučuji

Obchod sám je o.k., jenom zboži, které jsem nakupoval jsou nepotřebitelné! Nemužu je doporučit.

• Při platbě převodem jsem nenalezl V$ symbol a požadavek na jeho uvedení .Na následné výtky z Vaší strany jsem reagoval včetně zaslání podkladů o bankovním převodu na Váš účet. Před moji snahu sei dosud nikdo neozval??! Prosím tomto o Vaši pomoc. Díky Novak
    • Nereagoval na zákazníka !
    • Nejednánornacnpst pokynů pro vyplnění pozadych dat.

Nechápou ignorování a špatnou komunikaci se zakaznikem.

• Chybel navod.
  • Objednávku jsme si vyzvedl a zaplatil společnosti PPL a nyní chodí zprávy o předsoudním vyrovnání na úhradu poštovného

• Nejprve mi dorazil e-mail, že nemám úplnou adresu, poté, co jsem upřesnil, mi dorazil e-mail že zboží bylo odesláno ale bylo nedoručitelné. Nedostal jsem žádný SMS, že mi někdo zboží veze a teď mi vyhrožujete placením poštovného. To není normální

NEDOPORUČUJI

Nereflektují datum dodání

fórové, bez návodu

• špatný návod k obsluze-nečitelný

• Do dnešního dne nemám zboží výdejna zavřena od 8.5.024