Pružnost, úžasná rychlost vyřízení a dodání objednávky.

Velmi rychlé a operativní jednání. Dodání zboží v expresním termínu.

dobrá komunikace, rychlé dodání

vše OK

Vše jak má být, skvělá komunikace a poprodejní servis. Díky za to

• slabší komunikace - nebylo info o průběhu dodávky (i když toto možná "padá" na přepravní společnost

Skvělé a rychlé jednání.

• Telefonická rada

Objednavku lyzi, ktore boli “na dodanie do 5 dni” a den po zaslani objednavky som telefonicky overoval realnu dostupnost po 5 dnichnobchod zrusil. Iny tovar, oznaceny “na sklade” bol v skutocnost na objednavku….

Reakce obchodu REALSPORT - Vše pro opravdový sport

Je nám to líto, ale objednal jste lyže v režimu na objednávku a jak jsme Vám psali, bohužel již nešlo objednat u výrobce. Proto jsme museli Vaši objednávku zrušit. Přesto se omlováme.

• Výborná komunikace

Skvělá kombinace testování lyží a prodeje.

• Velmi slušné osobní jednání a vyhovění požadavkům klienta.

• Super ceny
    • Skladove veci skutecne skladem

Obchod se velmi sympaticky postavil ke skutečnosti, že objednané lyže Head V6 už neměli skladem a místo nich mi nabídnul za stejnou cenu lyže vyšší třídy Head V8. Oceňuji.

• Nízké ceny
    • Dárek k nákupu
    • Dobrá komunikace
    • Autorizovaný prodejce HEAD
    • Přehledný web a přímočarý nákup
    • Málo recenzí od kupujících...

Nevím, jak dlouho je REALSPORT na trhu, podle mého (jen) rok a půl - má totiž strašně málo recenzí od kupujících. Chápu, že to není chyba obchodu, ale na mě to tak nějak nepůsobí věrohodně. Přesvědčil mě provoz putovního testovacího centra HEAD po českých skiareálech, takže jsem nákup "risknul" a vše proběhlo naprosto hladce. Dokonce jsem byl obratem upozorněn, že zboží nestihne dojít do Vánoc a zda si i přesto přeji objednávku uskutečnit. Celkově jsem tedy s nákupem velmi spokojen.

Při koupi jsem bohužel zvolil malou velikost.Komunikace na jedničku a následná výměna zboží proběhla okamžitě, bez problémů.

• Doporučuji

• Profesionální

Vše proběhlo bez problémů a velmi rychle. Real sport byl velmi vstřícný a rychlý. Moje zkušenost byla super.