• Válec za 779 Kč vydržel přesně 1 den. Pak se rozbilo natahování klíčkem, což mi na tak drahou hračku připadá skutečně málo.

Reakce obchodu Realistické panenky a hračky

mrzí mě, jestli se parní válec porouchal, ale také mě mrzí Vaše hodnocení. Nejsme výrobce hračky, ale jen prodejce. Pro ostatní čtenáře: jednalo se o hračku parní válec od firmy Kovap za cenu 699 Kč. Uvedená cena 779 Kč byla včetně dopravy a dobírky. Hodnocení by tedy spíše mělo patřit výrobci. My jsme s firmou Kovap dosud kvalitativní problém neměli, přesto jeho zboží doprodáváme, ale ne kvůli kvalitě, ale kvůli jeho prodejní politice, která je pro malé prodejce nevýhodná.
    S pozdravem, Dana Crková

• Panenka v již zjevně jednou otevřené krabici (hlavou dolů oproti logo, nezalepené víko

Dobrý večer,
    panenky od firmy Paola Reina nemají přilepené víko ke krabici, víko je tam volně položené. Je možné, že jsme se na panenku před odesláním dívali a víko jsme dali obráceně.
    S pozdravem, D. Crková

• panenka není bílá

Reakce obchodu Realistické panenky a hračky

koupil jste si panenku mulatku, kde v popisu jasně stojí, že je snědá, viz níže.
    "Amor  je krásná snědá mrkací panenka z kolekce realistických panenek Soy Tú od firmy Paola Reina ze Španělska. Amor je 42 cm vysoká, vyrobená z kvalitního vinylu a má hnědé mrkací oči. Panenka má krásné dlouhé vlasy. Je oblečená  do elegantních letních šatů."
    Dana Crková

babika Baletka mala v opise ze sa jej hyaju klbiky.no nehybu sa .sice su pekne a drahe ale opis nesedel

Reakce obchodu Realistické panenky a hračky

Dobrý den, koupila jste si 2 baletky od Paola Reina ref. 04447 a 04448, kde lze u panenek otáčet hlavou a hýbat rukama a nohama jako u běžných panenek. V popisu u těchto panenek se o kloubech vůbec nezmiňujeme. Jinak je tomu v popisu u reference 06500 - kloubové baletky, u které lze navíc od běžných panenek ohýbat ruku v lokti, otáčet zápěstím, ohýbat nohu v kolenou a otáčet ji v kotníku. Tuto kloubovou baletku jste si však nekoupila. S pozdravem, D. Crková

Prehledli platbu prevodem za zbozi. Po tydnu se z obchodu ozvali ze jim nedorazila platba pricemz platba byla provedena v ten den jako objednavka. Nutno overit platbu aby jste necekali zbytocne dlouho na tovar.

• doprava

odjednala jsem v listopadu, doteď 12.12.2016 zboží nemám

• Když za 11 dnů není schopen zařídit, aby zboží dorazilo, tak je něco špatně a měl by si hledat jinou službu

Zatím nevím, zda mi panenka dorazí a v jakém stavu. Těžko mohu něco hodnotit. Jen doufám, že nebudu čekat dalších 11 dnů a že alespoň budu moci dát panenku jako vánoční dárek a nebudu muset na poslední chvíli se obrátit na jiného prodejce.