Dřívější nákupy nebyl problém. Momentálně mám objednánu šnůru, kterou nemají na skladě, ale měli dodat do týdne. Po týdnu čekání, jsem byl po telefonu kontaktován a bylo mi opět zděleno, že mají jen jedno balení a tak čekám zatím stále marně na druhé balení.

Reakce obchodu Rybářské centrum Olomouc

děkujeme za Váš nákup. Jedno balení šňůry jsme měli skladem a druhé balení jsme museli objednat ze zahraničního skladu. Omlouváme se za delší dobu dodání a těšíme se na další spolupráci.
    Rybářské centrum Olomouc

• akční slevy
    • personál - špatné chování
    • neobdržené inzerované dárky

Důvodem bylo akční zboží na internetových stránkách s dárky.
    V obchodě jsem nakupovala i předloni, bez akce a chování personálu ke mně (ženě - nerybářce) nebylo zrovna vstřícné. Loni jsem nakoupila jinde. Letos jsem neobdržela inzerované dárky a po upozornění jsem byla odbyta s tím, že jeden dárek tedy dostanu a to stačí.
    Obchod nedoporučuji, takových je v Olomouci spoustu dalších s lepším přístupem personálu k zákazníkům (zákaznicím).

Reakce obchodu Rybářské centrum Olomouc

děkujeme za hodnocení. Standartně k objednávce dáváme pouze jeden dárek + samolepku. Paní pochopila, že k objednávce dostane 5 dárků z dané kategorie. Částečně to byla i naše chyba - nedostatek jsme již na eshopu napravili. Ještě jednou se omlouváme za vzniklé nedopatření.

Rybářské centrum Olomouc

• Vztřícnost k zákazníkům.
    • Rychlá komunikace.
    • Některé zboží neopovídá popisu a fotografii.

Objednával jsem přes e-shop s osobním vyzvednutím. Po zjištění při vyzvednutí že zboží neodpovídá tomu co bylo objednáno. Maximální snaha personálu o nápravu a řešení situace.

Reakce obchodu Rybářské centrum Olomouc

Děkujeme za recenzi a pochvalu, ale musíme Vám trochu oponovat - z pěti produktů, které jste si objednal, jste dva vybral špatně. Tyto produkty byly vymněněny. Jeden produkt opravdu neodpovídal fotce na eshopu - ten jsme si nechali na prodejně. S pozdravem Rybářské centrum