• Vše funguje bezchybně.

Nakupuji bez problémů, doporučuji.

Navštěvuji pravidelně,doporučuji.

• Hezké ceny v e-shopu
    • Dodání ze skladu trvá o cosi déle než by dnes jeden čekal..

Krátká verze: Vracím se sem navzdory přístupu spíš kvůli ceně zboží (u konkurence je to přesně obráceně).

I u věci skladem trvalo týden, než jsem si ji mohl vyzvednout, ale možná jsem jen zhýčkán dobou :-) Pan majitel (?) vystupuje přinejmenším poněkud nezúčastněně, ale asi bych neřekl vyloženě nepříjemně. Když bylo třeba, poradil. Dle zásob na prodejně zde člověk pochodí i okolo dronů a zdá se i 3D tisku. Jdou s dobou, proč ne :)
    Výtku bych měl k e-shopu, vždy dlouho trvá, než se doklikám kam potřebuji a nepovedlo se mi dostat k žádnému přehledu objednávek, nastavení účtu... pokud zde něco takového je. Na telefonu je přehlednost ještě horší..

• Velký výběr, vynikající personál, příjemné ceny.
    • Nic zásadního.

Všem modelářům doporučuji.

Reakce obchodu RCMSHOP.cz

Děkuji za pěkné hodnocení :)

• Problem/poziadavky sa daju skonzultovat

• Ochota vstřícnost ,slušné jednání

Tento obchod můžu jedině doporučit a známím doporučuji.

Reakce obchodu RCMSHOP.cz

Děkuji za pěkné a milé hodnocení :)

Rychle ,spolehlivě.

Reakce obchodu RCMSHOP.cz

Děkujeme za pěkné hodnocení :)

• Dobré ceny

S obchodem celkově spokojen. Nakupuji zde pravidelně. Dodání standardně vetšinou do 3 dnů. Tentokrát jsem objednal před 10 dny a zboží nebylo stále dodáno. Objednáno 11.11.Poslední aktualizace 14.11. - Vyřizuje se". Kdyby aspoň RCMshop napsal v dnešní době email "máme problémy s dodáním. Předběžně dodáme v datu.... Ještě že není sezona asfaltu, tak mě to zase tak netrápí :)

• ceny, spolehlivost

Děkujeme za pěkné hodnocení

• Ochota prodejce, dostupnost prodejny

• široký modelářský sortiment

• Přehlednost
    • Ceny
    • Po objednání zboží jsem neměl nejmenší tušení, v jakém stavu je (vyřizuje se/předáno dopravci/...), pouze mi přišel email potvrzující objednávku

Jestliže jste trpěliví a důvěřujete ostatním, tak e-shop doporučuji

• má výborné ceny

maximální spokojenost!

• Slušná šíře sortimentu
    • Dobré ceny

Dobrý e-shop s rychlou dobou dodání

• Odbornost a komunikativnost
    • Nevím

Doporučuji. Dodává i český návod

• Výborná komunikace, rychlost dodávky

Všem modelářům, velkým i malým, zkušeným i nezkušeným, vřele doporučuji nákupování v tomto obchodě.
    Obsluha je ochotná, poradí s nákupem na místě a také rychlost dodání zboží objednaného přes net je úžasná- v so. večer jsem objednal a v po. v 9:30 mi přišla SMS s výzvou k vyzvednutí zboží.

• Web bez mobilní verze

Bezproblémová domluva, osobní přístup a konzultace. Otevřenost personálu obchodu,propracované podávání informací o stavu objednávky.