• Odbornost a komunikativnost
    • Nevím

Doporučuji. Dodává i český návod

• Zatím nevím.
    • U položek skladem, se nejedná o zboží na prodejně, nýbrž v externím skladě, načeš jim vozí 2x týdně zboží.

Pro Brňáky dobrý.

Reakce obchodu RCMSHOP.cz

Vážený zákazníku.U každého zboží je pod otazníčkem napsáno, že dotupnost na prodejně je nutné si ověřit. Sklad je samozřejmě mimo prodejnu, tak jako je to dnes všude žeano.. :)

• Dobrá nabídka
    • Rozumné ceny
    • Zabezpečení zboží v zásilce perfektní práce-chválím, takto dokonale zabalené zboží jsem neviděl - super
    • Od objednání do odeslání zásilky trvalo na dnešní dobu celkem dlouho, zboží skladem odeslat za 3 pracovní dny :-(

Spokojenost se zbožím je dobrá
    SANWA funguje jak má
    Slušná nabídka sortimentu
    Za mě ano

• Výborná komunikace, rychlost dodávky

Všem modelářům, velkým i malým, zkušeným i nezkušeným, vřele doporučuji nákupování v tomto obchodě.
    Obsluha je ochotná, poradí s nákupem na místě a také rychlost dodání zboží objednaného přes net je úžasná- v so. večer jsem objednal a v po. v 9:30 mi přišla SMS s výzvou k vyzvednutí zboží.

• Web bez mobilní verze

Bezproblémová domluva, osobní přístup a konzultace. Otevřenost personálu obchodu,propracované podávání informací o stavu objednávky.

• Perfektní odbornost prodávajícího
    • Dokáží poradit a vyhovět zákazníkovi

Výborný

• slušný výběr pro budoucí "letce"
    • nevím

velký výběr materiálu, obsluha výborná

• Pružné jednání

• Zásilkovna

Super

Skvělá komunikace, vstřícnost a dobrá domluva po té co bylo zboží potřeba opravit. ( zboží poškozeno mojí vinou )

• dobrou cenu

Klasický standard

• -rychlá reakce na objednávku, krátká dodací lhůta
    • -dobrá komunikace s obchodníkem
    • -z mého pohledu, vzhledem k jinýn obchodům je na mém počítači příliš dlouhá doba odezvy při vyhledávání zboží

-obchodník je můj známý
    -obchod doporučuji

• Mají stránky.
    • Zvedají telefon.
    • Zboží objednáno 18.8., odesláno z obchodu 25.8, přestože měli uvedeno skladem a jednalo se pouze o jednu položku. Neberu argumenty, že zboží je skladem u dodavatele - nemají tedy uvádět skladem.

Pokud nespěcháte na dodání a vyhovuje Vám doba dodání 10-14 dní, tak v klidu nakupujte. V opačném případě se obchodu vyhněte.

Reakce obchodu RCMSHOP.cz

Dobrý den, občas se stane, že zboží uvedené skladem je vydáno ze skladu jinému obchodníkovi dříve než potvrdíme ve skladu objednávku pro Vás. Toto se stane v případě že je na skladě 1 nebo omezený počet kusů. Vždy se snažíme expedovat co nejdříve a máme 95% spokojených zákazníků - Mrzí nás pokud na Vás vyšla zrovna tato situace. V době dovolených se navíc objednací lhůty prodlužují jak ze strany skladu tak ze stran dopravců.

Přejeme hezký den

• Žádné
    • Zboží uvedeno jako skladem. Až po odeslání objednávky a urgencích se člověk dozví, že skladem znamená skladem u externího dodavatele ne u nich. Od objednání až do odeslání uběhlo více než týden, což je v dnešní době a u označení skladem nepřijatelné

Nemají nikde uvedenu možnost odstoupení ve 14. denní lhůtě - porušují zákon a lhůta se tímto prodlužuje o 1 rok ( § 1820 odst. 1 písm. f).

Objednala jsem zboží označeno skladem. V potvrzení objednávky stálo, že k vyzvednutí mě budou informovat sms, ani po 8dnech jsem žádnou výzvu neobdržela, tudíž jsem objednávku zrušila a objednala jinde. Doposud se nikdo z obchodu neozval.

Reakce obchodu RCMSHOP.cz

Dobrý den, jaké bylo prosím číslo objednávky? Už se nám párkrát stalo že objednávka k nám nedorazila i když přišlo potvrzení Vám.

• Komunikatívní a vstřícná obsluha v Brně na Veveří

Vždy to bylo bez problémů s vyjímkou posledního nákupu, kdy bylo zboží uvedeno skladem ale dlouho trvalo dodání.

• sotiment,dostupnost,ceny

Doporučuji,zavedený obchod

• Vše potřebné na jednom místě.

Velmi dobrý internetový obchod. příjemné ceny.

• osobní vyzvednutí
    • informovanost o objednávce
    • nízké ceny
    • Málo skladových produktů.