• Čekací doba je odradí obchodu jen zákazníky.

• Do dneska mlci, zadna komunikace.

• neaktuální stránky versusu sklad

no comment

Reakce obchodu rcmodelymipa.cz

zákazník si dle naší evidence objednal " F550 středová deska 2ks (horní+spodní díl)"
    Toto zboží si vyzvedl u nás na prodejně a zaplatil,nechápu tedy jeho reakci.
    Miloslav Pála jednatel společnosti

• žadne
    • všechny možné

nic moc

• Objednání zboží a reakce obchodníka včetně všech informací proběhlo zprvu dokonale
    • Koupě zajíce v pytli.
    • Dodáno zboží v horší kvalitě.
    • Uskutečněna výměna, ale reakce obchodníka ve smyslu: co chceme, když kupujeme zboží pouze za cca 1 600,-Kč, ale i vyměněný model působil, že byl někde vystavený - část plastu byla zažloutlá, polepy špatně nalepené a odchlíplé, všechny hrany plastu neobroušené, jako bychom nakupovali nějakou podřadnou hračku z Číny za pár korun. 1600,-Kč už nejsou malé peníze a ani dítě či začátečník si nemusí zbytečně poškrábat či pořezat ruce při manipulaci s modelem. Takové zboží má obchodník sám vrátit výrobci a ne se ho snažit prodat za každou cenu.

Původní radost z rychlé koupě nádherného modelu lodě vystřídala rozmrzelost z nekvalitního zboží a následně i z přístupu prodávajícího.
    Nákup i přes výměnu zboží (za další nekvalitní)nás znechutil natolik, že nikomu nedoporučuji zde nakupovat, pokud vám nebude jedno, co nakupujete. Nám to jedno nebylo, ale tlačil nás čas, radši jsme si model opravili než se dohadovat s prodávajícím o tom, co bychom měli za takovou "malou" cenu strpět.
    V žádném případě se na tento obchod už neobrátíme.

• komunikace se zákazníkem

stranky dobry tod fše

• neaktualizováné internetové stránky, doba vyřízení obědnávky

v toímto obchodu, pokud nemáte známého doporučuji nenakupovat, nebo se obrnit OBROVSKOU trpělivostí

Zbozi bylo uvedeno skladem v poctu 5-ti kusu, ale nemeli skladem vubec nic.
    Zbytecne jsem provedl prevod penez.
    Urcite by stalo za to, aby se zmenil system objednavek. Bud by bylo dobre, aby byl uvaden skutecny stav skladu a ne fiktivni, nebo dokonce jen odhad mnozstvi u dodavatele. Pak by chtelo posilat podklady pro platbu prevodem okamzite po prekontrolovani stavu objednavky a skladu a ne, ze automaticka odpoved poslana pri dokonceni objednavky obsahuje podklady pro platbu.

Zboží jsem objednal před dvěma týdny a stále nepřišel email s možností vyzvednutí. Přitom jsem objednával v tomto obchodě právě z toho důvodu, že zboží bylo skladem.

Koupil jsem RC model himoto 1:5 26ccm,ujel jsem sním 10 minut a přidřel se motor.Podařilo se nám to opravit,válec i píst chvilku to jezdilo a zase cukání,tak po dlouhém bádání jsme přišli nato že v zátce na nádrži není dírka,už to teda po dvou dnech přemýšlení jezdi ale nic moc prostě katastrofa určitě nedoporučuji prostě čínský šmejd...

Reakce obchodu rcmodelymipa.cz

Myslím, že zákazník nepochopil smysl hodnocení elektronického obchodu.Dle dotazníku se na obchodech hodnotí přehlednost e-shopu, komunikace se zástupci obchodu,rychlost a kvalita expedice a celková spokojenost s obchodem.Kvalita objednaného produktu nezávisí zcela na daném obchodu.Produkt, který zákazník objednal je oficiálně dovážen do ČR dovozcem "Pelikán Daniel" a je uváděn v distribuci několika desítek e-shopů v ČR.