Všechno perfektní!!

• Perfektní ceny

• Dobry ceny, bohatý výber
    • Nulová komunikace, pouze o přijetí objednávky a ticho…

• doručenie trvalo 2 týždne aj to len vďaka tomu, že som tam písala, volala, inak si dovolím tvrdiť, že ani do dnešného dňa nie je vybavená.
    • komunikácia obchodu žiadna. Jeden mail, že prijali objednávku, jeden telefonať že neevidujú platbu a ďalej nič.
    • sľúbený darček, ktorý ale nedošiel

Objednávka vytvorená 21.11.2023, prišiel mail o potvrdení objednávky a údajmi pre zaplatenie.
    1.12.2023(piatok) mi volali, že neevidujú moju platbu, povedala som, že platba z môjho účtu odišla v deň objednávky, tak že si to overia, človek by čakal, že dajú nejakú spätnú väzbu, alebo mi aspoň príde informácia, že posielajú tovar, ale nič sa nedialo, tak som im 5.12.2023(utorok) poslala mail s potvrdením, že platba bola uskutočnená a otázkou v akom stave je moja objednávka. Nedočkala som sa žiadnej odpovede, tak som tam o dva dni volala 7.12.2023 (štvrtok), a dočkala sa odpovedi, že platbu evidujú, objednávku posielajú a ešte aj darček pribalia. Na druhý deň 8.12.2023(piatok) už bola objendávka na výdajnom mieste ale na darček sa akosi zabudlo.

Zkušenost s obchodem jsem měl prvotní, objednal jsem a zboží bylo doručeno v uvedený termín. Za mě vše v pořádku a mohu obchod doporučit.

• Rychlé dodání.

dobré ceny,rychlé dodání

• Určitě bych doporučil tento obchod za rychlé dodání před Vánoci.
    Objednaný model bohužel přišel nekompletní, což je zjevně vina spíš výrobce. Na můj reklamační e-mail obchodník však dosud nereagoval. Což ovšem spíš přičítám předvánočnímu shonu a doufám, že po svátcích bude obchodník dodatečně reagovat.

Výborné, komunikace a ochota na 1*

Vyřízení objednávky proběhlo řádně, malý zádrhel vznikl když jsem cca 2 hod po zadání objednávky požádal mailem s odvoláním na přidělené číslo objednávky o navýšeni z 1 ks na 2 ks. Nedostal jsem žádnou reakci a k navýšeni na 2 ks nedošlo. Po dodání původní objednávky jsem pak znovu objednal druhý dron, musel jsem počkat jestli přece jen nedojdou dva.

• Expresní doručení

• rychlost, spolehlivost

Asi nepotřebují nic prodávat.

• Dostupnost
    • Externí sklad - delší doba přípravy osobního vyzvednutí

Zboží nabízené jako skladové dodnes nebylo odesláno, tedy ani doručeno.

Rýchla dodávka na druhý deň, super.

• výběr

Bohužel zboží, které bylo označeno, že je skladem, skladem nebylo a dodávka byla zpožděna. Zároveň ani obchod nereagoval na můj dotaz emailem:(

• OK