• Nekomunikují

Nemohu objektivně hodnotit obchod,když jsem žádné zboží neobdržel

• To je sranda! Zboží týden objednáno, zatím nedorazilo, telefony nikdo nebere, na email nikdo neodpovídá, ale probíhá neustále příprava - zboží je na skladě dodací lhůta 2 až 3 dny a dovolená na stránkách není vypsána. Hlavně že přijde dotazník na to, jak jsem spokojený se zbožím.......

• Zajímavé ceny, ale podvodné jednání.
    15.5. objednávka na zboží dle informace na e-shopu vše skladem, zaplaceno.
    Po urgenci po 14 dnech prodávající tvrdí, že jednu položku nemá, protože ji mezitím prodal.
    Po další urgenci po 14 dnech dohodnuto odeslání objednávky bez problematické položky,
    Po dalším týdnu urgence, po urgenci se na objednávce objevilo číslo dodací Zásilkovny a stav "Odesláno", zboží ale do přepravy nepředáno. Nová urgence, nevím, jak to dopadne.

Před týdnem objednáno zboží skladem, před dvěma dny dotaz na stav objednávky bez odpovědi.

• Objednávka byla přijata,zboží jsem zaplatil,ale zatím nic nepřišlo a na urgenci nikdo neodpovídá.

• Dlouhé dodací lhůty.

Stavebnice byla skladem a přesto jsem ji do dnešní dne nedostal.

• Po týdnu mlženi, že možná byla objednávka odeslána objednávku ruším a nehodlám dále čekat.

• Žádná komunikace,žádná odpověď na e-mail ,a potom pošlou abych je ohodnotil,to si snad dělaj p***l.

Zboží zaplaceno ale zboží nikde.
    Kdo chce přijít o peníze,objednejte si zboží a zaplaťte předem a jste v mínusu.

• Zboží označené skladem nebylo skladem

Objednala jsem položky, které měly být skladem, zaplatila jsem předem. Týden jsem nedostala žádné informace. Až teprve když jsem sama telefonicky kontaktovala prodejce, bylo mi sděleno, že jedna z položek skladem nebyla a musela se doobjednávat. Od obchodu, který si váží zákazníka, bych čekala aktivnější přístup.

Zboží nedorazilo, obchod nekomunikuje. Zaplatil jsem 18.5.

• Nejhorší obchod u kterého jsem nakupoval, od přijetí objednávky nekomunikují, platbu nepotvrdili, ani po urgenci, zboží nedorazilo.

• Je to týden co jsem si objednal produkt a zaplatil rychlejší dodání na druhý den a stále nic.zlaty obchod RCprofi

• přišla mi nekompletní objednávka, po třech telefonátech s obchodem se na zboží, které nebylo dodáno mi bylo řečeno, že se na to podívají, i když ho mají skladem

nakupoval jsem zde rád, ale po této zkušenosti se budu obracet jinam

Krabice od auta rozdělaná auto mělo odcvakane jistící drátky a byli naházeny a v krabici takto si nové auto nepředstavuji

• Zboží jsem objednal před týdnem, do dneška jsem zboží nedostal.

• Zboží bylo rozbaleno a jednalo se zřejmě již o použité zboží, kouřový modul byl naplněn olejem, scházela zátka plnění, vše bylo mastné, ale naštěstí modul funkční.

Dobrý den.

Není v našich silách kontrolovat veškeré zboží od dodavatelů, pokud se Vám něco nezdálo, například že zboží bylo rozbaleno, je nejlepší nás kontaktovat, a určitě bychom se domluvili na výměně.

Karel Zikmund
    RC-auta.eu

• Různé platební metody
    • Dobře zabaleno
    • Karoserie pro RC modely aut

V obchodě jsem zakoupil karoserii Škoda Felicia za 990kč. Karoserie je otřesná, hrůza děs. Hodně špatný výlisek. Za 990 Kč jsem očekával lepší zpracování. Na karoserii jsou vidět vzduchové bublinky nebo nějaké bulky. Na střeše je vidět zvrásnění lexanu a u lemů blatníku je vidět že byl malý podtlak. Lexan je u lemů vystouplý. U levého předního blatníku až cca 5mm. Nedoporučuji kupovat karoserie označené cenou 990 Kč. To jsou karoserie Škoda,Ford, Wolkswagen,Lada atd... .

Dobrý den.

Může se stát, že kvalita výlisků není vždy 100%, v takovém případě nás kontaktujte, a domluvíme se na výměně, nebo vrácení peněz za zboží.

Karel Zikmund
    RC-auta.eu

• nemohu hodnotit,zboží nedorazilo.

• Zbozi nemam sni po trech tydnech po objenani.

Proc nabizite co nemate?

Reakce obchodu rc-auta.eu

Dobrý den, bohužel zde není chyba na naší straně.

1) U Vámi objednaného produktu je jako první poznámka, že je zboží k dispozici 14.9.2020, protože je to novinka a pro celou republiku se prodej spouští v tento termín, viz tento odkaz : https://www.rc-auta.eu/component/virtuemart/rc-auta/sestavena-rc-auta-elektro/monster/monster-truck-modely-1-10-rtr/traxxas-hoss-110-vxl-4wd-rtr-oranzovy-tra90076-4-orng-65804-detail?Itemid=524

2) Ihned po obdržení objednávky, jsme se Vás několikrát snažili telefonicky kontaktovat, abychom
    Vám tento termín vysvětlili.

3) Psali jsme Vám tři emaily a opět urgovali kontakt.

Auto nám pravděpodobně dorazí 11.9.2020 nikoli 14.9.2020, tz. že ho můžete mít o pár dní dříve,
    než je spuštěn oficiální prodej, ale bohužel ať se snažíme jakkoli, kontaktovat Vás je nemožné.

V pondělí Vám tedy zboží v daném a slíbeném termínu zasíláme, bez jakéhokoli zpoždění a prodlev.

Pěkný den
    Vaše RC