• nenalezena
    • nespolehlivý dodavatel (prý výrobce)
    • nekomunikuje

Zboží objednáno, ihned zaplaceno kartou. Dodáno až po zveřejnění hodnocení na Heurece. Telefony nikdo nebere.

• Samolepka v menším rozměru není pouze zmenšeným obrázkem ale obrázek vypadá jinak a při objednávání nepoznáte, že postava nebude kompletní. Pokud zvolíte menší rozměr, přijde pouze polovina těla - konkrétně u Ronalda.

Reakce obchodu RAWE.CZ

děkujeme za recenzi. Jakožto přímí výrobci samolepek jsme při výrobě limitováni šíří role, ze které se samolepka vyrábí. Proto u některých produktů (vč. obrázku Ronalda) musíme obrázek rozdělit na dvě části s tím, že zákazník si na stěnu nalepí nejdříve první polovinu obrázku a poté napojí druhou. Tudíž Vám v zásilce byly doručeny dvě části produktu (samolepka Ronaldo), které pro bylo pro požadovaný výsledek nutno napojit při aplikaci na stěnu :)

Přejeme hezký den.

OK

• Velmi rychlé doručení zboží
  • Objednávka mě přišla ale v obchodě kde jsem si to objednal si s tím moc hlavu nelámali ...místo světle modré barvy mě poslali komplet černou asi se toho potřebovali zbavit , takže u mě naposledy .
    Dívka s bublifukem - Samolepka na zeď (120x120cm(, , Zrcadlově převráceno, , Barva: 053 Světle modrá))--- houby poslali černou !!

Reakce obchodu RAWE.CZ

omlouváme se za vzniklou chybu při výrobě samolepky. Již jsme Vás kontaktovali pro napravení námi vzniklé situace. Doufáme, že vše vyřešíme k Vaší spokojenosti.

Uz nikdy více!!!!!!!!!

Reakce obchodu RAWE.CZ

můžeme se zeptat, v čem byl s Vaší objednávkou problém? Dle našeho administrativního systému byla Vaše objednávka expedována včasně. Již jsme Vás kontaktovali pro upřesnění a případné řešení vzniklé situace. Budeme rádi za zpětnou vazbu.

• -
    • Došla mi samolepka na zeď, bohužel jiný rozměr než jsem si objednala a zaplatila, levná zrovna nebyla. Napsala jsem email, žádná odpověď, volám denně na mobil,nikdo nezvedá, žádná reakce, takže jsem naletěla, pozor na ně!!!!

Bohužel komunikace obchodu vůči reklamaci je nulová, dělají mrtvého brouka.

• RYCHLE DODÁNI PROSTE SUPER

Zboží neposlali, nikdo nekomunikuje. Nedoporučuji!

Reakce obchodu RAWE.CZ

dle našeho administrativního systému byla Vaše objednávka expedována, dorazilo Vám zboží v pořádku?

tým rawe.cz

• píšou do dání do 24 h.,za týden nic nedorazilo nereagují na mail,telefon .nikdo nezvedá

bez výhrad, jsem spokojená:-)

• velice spokojená, odpovídá obrázku, rychlé vyřízení objednávky

• Nejlepší nálepky na zeď na trhu
    • Žádné

Takto mají vypadat nálepky na zeď. Už máme druhou od RAWE a jsme spokojeni. Jednou jsme koupili od někoho jiného a to co nám přišlo hned skončilo v koši. Za nás doporučujeme velice RAWE.

• Dobrá komunikace obchodu,rychlost doručení.

• rychlé dodání,skvělý produkt

• rychlost, byla jsem nesmírně překvapená rychlostí dodání balíčku

• Rychlé dodání zboží.

vypadá dobře, ještě není na zdi, tak nemohu více posoudit