• Zboží jsem objednal, dorazilo se zjevnou výrobní vadou a bylo prakticky nepoužitelné.
    • Informoval jsem o tom firmu mailem. V jejích odpovědi byl údiv nad tím, že zboží bylo poškozené. Také mne informovali, ať zboží zašlu k keklamaci. To jsem také provedl doporučenou zásilkou České pošty. Na stránkách sledování zásilek jsem zjistil, že následující den po odeslání firma zásilku obdržela. Uplynulo pět týdnů a nic se neděje. Na mail neodpovídají a telefonní číslo paní Valové je nedostupné.
    • Již jsem toho na internetu nakoupil dost. Toto je moje první negativní zkušenost s internetovým prodejcem.

U TOHOTO PRODEJCE NIC NEKUPOVAT. POKUD DOJDE K PROBLÉMU, PŘESTANETE PRO NĚ EXISTOVAT.

Reakce obchodu RAVEFASHION.cz

bohužel jsme byli nuceni činnost eshopu ukončit, ačkoli jsme se snažili s většinou zákazníků veškeré kroky dokončit, u některých se to nepodařilo. Velice za vniklou situaci omlouváme. Firma je v insolvenčním řízení, doporučujeme podat si přihlášku s pohledávkou, pokud nějaká vznikla.

Děkujeme

• Výhodou je to, že Vás obchod obere o peníze a zboží nedoručí (výhoda jak pro koho, trochu jednostranné).
    • Slabina je ta, že nedoručí zaplacené zboží.
    • Nereagují na e-maily.
    • Neřeší situaci vůči zákazníkovi.

Nenakupujte (to už ani nebudete, protože server neexistuje) na tomto serveru ani jim spřízněným.

• Objednala jsem velikost XXL, dorazila velikost S.Nikdo z obchodu nekomunikuje ohledně výměny zboží a navíc- je to polský šunt, který nemá žádnou hodnotu. Nedoporučuji!!!!!
    • NEKOMUNIKUJÍ, POSÍLAJÍ POLSKÉ ZBOŽÍ Z TRŽNICE.

Katastrofa!!!!

• co není běžně v obchodech
    • dlouhá doací lhuta

nic moc

• doručené zboží evidentně nebylo nové - neslo známky používání (poškrábané, onošené)
    • vrácení zboží by se však vyrovnalo hodnotě nákupu, je tedy zbytečné

Reakce obchodu RAVEFASHION.cz

pokud bylo zboží poškozené, prosím zašlete jej zpět, obratem vyměníme a zašleme nové, poštovné je na naše náklady.

Musíme se ale ohradit proti tomu, že jsme vám zaslali "onošené", používané zboží, to se rozhodně nemohlo stát.

Budeme rádi pokud se nám ozvete na [email protected] nebo telefonicky 724 781 003.

nejlépe nenakupovat

Reakce obchodu RAVEFASHION.cz

Vážený zákazníku, mrzí nás Vaše negativní hodnocení, zvlášť, kdy jsme v tom naprosto nevinně. Objednávku jste vytvářel v sobotu a vyžadoval doručení v neděli, kdy my ani Česká pošta nepracuje, tzn., že objednávka mohla být odeslána až v pondělí a v úterý doručená. Na základě Vašeho emailu, který dorazil v pondělí, že zboží jste chtěl v neděli, byla objednávka stornována. Proto nechápeme Vaše negativní hodnocení, když z naší strany proběhlo vše v pořádku...

• Malo kvalitních věcí

• nice items
    • site is not available in english

Reakce obchodu RAVEFASHION.cz

Hello, we´re Czech online store. Nowhere in creating an order you didn´t have a choice of transport abroad. You got the money back immediately. Therefore we don´t understand your negative reaction, sorry.
    Jsme Český internetový obchod, který nezasílá do zahraničí. Peníze byly ihned vrácené v plné výši, proto nechápeme Vaše negativní hodnocení. Naopak my jsme přišli o nemalé peníze, které jsme museli vynaložit na převod peněz zpět do zahraničí.

Zboží nebylo kvalitní , po 14dnech se rozbil. Tudíž už tu nikdy nenakoupím ani nedoporučím nikomu. Obsluha byla ještě k tomu katastrofální..

Reakce obchodu RAVEFASHION.cz

pokud se vám zboží rozbilo neváhajte a přineste/pošlete ho zpět nebo nás kontaktujte na 724 781 003 případně na [email protected] Budeme rádi, pokud nám sdělíte i informace co přesně se vám na personálu u výdeje nelíbilo.Děkujeme

• Nedodržení slíbené slevy

Hrozné!!!!!!!!!

Reakce obchodu RAVEFASHION.cz

vaše hodnocení nás mrzí, budeme rádi, pokud nás budete kontaktovat na emailu [email protected] nebo tel. čísle: 724 781 003. Pokud jste si všimla, že se vám slevový kód neuplatnil (u nás v systému jej nemáme, takže jste jej ani nezadala do objednávky) stačilo se ozvat a naši pracovníci by vám váš kód uplatnili zpětně. Je to možná lepší řešení, než tvrdit, že jsme slevu nedodrželi. Ještě jednou vás tedy požádám abyste se nám ozvala,na vašem telefoním čísle, které jste zadala jsme vás bohužel nezastihli. Děkuji

• Moderní zboží.
    • Jeden z mnoha, bylo mi to jedno.
    • Šaptná reklamace.

Nikdy více, brýle se mi hned rozbily.

Reakce obchodu RAVEFASHION.cz

velice nás mrzí, že se vám brýle rozbily, to se bohužel může stát (chyba materiálu ap.) Jelikož jste ale brýle odmítla zaslat zpět, abychom poškození posoudili, nemohlo ani reklamační řízení proběhnout. O zaslání zboží zpět na naše náklady jsme vás žádali opakovaně, ale bez úspěchu. Vaše stanovisko nás velice mrzí, ale reklamace posuzovat na dálku zatím neumíme....

Hezké Velikonoce

• skoro žádné. Jen mnoho druhů věcí.
    • spoléhá na hloupost kupujících ohledně originalitě zboží.

Pokud ostatním nevadí že dostanou neoriginální zboží ( konkrétně - dovážené z Ameriky když doopravdy pochází z Anglie ) tak žádné námitky nemám, ale pro ty, co si na značku potrpí a myslím že takových je dost, bych měla upozornění, že to, co se doopravdy na obrázku z internetu nabízí, přijde domů zcela odfláklé . Jednoduše tenhle e-shop si dle mého názoru neváží zákazníka a dělá z něj blbce.

Reakce obchodu RAVEFASHION.cz

Dobrý den, omlouváme se, ale vašemu komentáři zřejmě nerozumíme, trička Baby Cakes, které jste si objednala, dovážíme z Anglie, ale jsou tištěna na trička od firmy American Apparel, to vás možná zmátlo.

Za 100% originalitu všech triček ručíme, proto bychom vás chtěli požádat abyste případně i přímo na webu anglického výrobce nastudovala jak se věci opravdu mají a napsala na Heureka.cz aby vaši recenzi opravili, rozhodně žádné neoriginální trička neprodáváme, to sii dovolím zopakovat. Pokud potřebujete další informace k tomuto fatálnímu omylu neváhejte a kontaktujte nás na emailu [email protected] nebo telefonicky na 724 781 003

• špatná komunikace

nespokojenost s platbou přes bankovní účet + jedny z objednaných brýlí měly poškrábané nožičky

Reakce obchodu RAVEFASHION.cz

pokud došly brýle poškozené neváhejte a zašlete je zpět, poškozené zboží samozřejmě obratem vyměníme. Dohledali jsme mailovou komunikaci ohledně vámi špatně zaslané platby, ihned jste byla informována a nepřišlo nám v komunikaci nic špatně. Jelikož se snažíme být maximálně vstřícní ke všem zákazníkům, mrzí nás vaše hodnecení ohledně komunikace.

• Z mojho pohladu skutocnost, ze medzi potvrdenim objednavky a stornom zo strany obchodu bolo viac nez 24 hodin, znamenala, ze termin, na ktory som tovar potrebovala ako darcek, som uz nestihla. Ak by bola prva reakcia odmietnutie, nespolahnem sa a hladam ineho predajcu.

Reakce obchodu RAVEFASHION.cz

bohužel pokud si objednáte zboží na eshopu, který nedroučuje na Slovensko, výsledek je stejný - balíček odejde a pošta ho vrátí, takže jsme přišlo i 100kč za poštovné a ještě nám kazíte kvůli vaší chybě hodnocení, moc pěkné.

• Brýle ! Sice ne moc ale vybral sem si...ještě k tomu poškozený :)
    • Zatím nevím, ale hodně velký plus je že to dorazí hodně rychle. A lidi co balí balíčky by se měli radší 2x podívat na ten produkt jestli není poškrábaný nebo jinak poškozený.

Doporučil bych vaší stránku jenom kdyby si chtěli koupit brýle ! A na to že to byl můj první nákup ve vaším obchodě sem jenom malinko zklamaný jak ty brýle přišli poškozený.
    Teď mám otázku já když ty brýle byli poškozený chci je vrátit a chci nepoškozený a potřebuju vysvětlit jak to mám vrátit ještě nikdy se my tohle nestalo že bych musel reklamovat. Takže budete mně kontaktovat ? můj e-mail je [email protected]

Reakce obchodu RAVEFASHION.cz

Dobrý den, zboží při balení kontrolujeme ale může se stát že se balič přehlédne, nebo se cestou poškodí při přepravě. Pošlete brýle zpět a pokud bude reklamace oprávněná určitě je vyměníme. Zde jsou podrobné informace jak při reklamaci postupovat: http://www.ravefashion.cz/informace/reklamace/ Děkujeme za pochopení

• rozhodně komunikjace,mobilní telefon záměrně zadávám nesmyslný protože na internetu nakupuji u mnoho obchodníků a měl bych plný telefonní seznam čísel z e-shopů
    • a tak mě překvapilo když se raveshop pokoušel při mylně uvedené dostupnosti mnou objednaného zboží pouze kontaktovat skrze neexistující číslo a na mail to třeba v kopii vůbec nedali...zajímavé když uvedu v objednávce dva kontakty sdělím přeci na oba stav zboží

mínusem je rozhodně to co hodnotím velim kriticky u e-shopů a to je neaktualizovanost zboží,prezentované skladem ač skladem není...
    komunikace průměrná
    verdikt nakoupúl jsem a do budoucna nenakoupím

Reakce obchodu RAVEFASHION.cz

Za to, že zboží nebylo skladem se velice omlouváme, v povánočních inveturách zřejmě došlo k chybě, skladová dostupnost nám na webu sedí a zakládáme si na ní.

To, že jste záměrně uvedl v objednávce cizí číslo, a člověk, kterému jsme se dovolali se ke kolegyni nechoval zrovna příjemně raději nechám bez komentáře.

• vyhody? obchodm a neco pro a proti ale zas takoví extra to neni proste normalni internetovvy obchod....
    • rozcilovalo me emaily ze strany obchodu

proste normalka

Reakce obchodu RAVEFASHION.cz

Dobrý den, informování zákazníků o stavu objednávky emailem a SMS považujeme za standard každého férového obchodu, proto nás vaše hodnocení mrzí, ale jelikož je 99.9% zákazníků z podobným informováním o stavu objednávky spokojeno, budeme v něm pokračovat. Děkujeme za pochopení

• Obchod uvádí klamné údaje o zboží. Uváděli materiál 100% bavlna, dorazila 100% viskoza

Nevěřte uváděným údajům.

Reakce obchodu RAVEFASHION.cz

Dobrý den, vaše rozhořčení chápeme, opravdu došlo k chybě v popisku, velice se omlouváme, nebyl to záměr, popisek je již upraven a peníze za zboží bylo vráceno. Děkujeme za pochopení a ještě jednou se způsobené komplikace omlouváme.

• stylové zboží
    • vysoké ceny

• nefunkční zboží

Pořádně vybírejte zboží ne všechna jsou kvalitní :)

Reakce obchodu RAVEFASHION.cz

Dobrý den, vaše hodnocení nás mrzí, nicméně nechápeme co vám na tkaničkách do bot a náramku na ruku nefungovalo. Budeme rádi, pokud nám vaše potíže objasníte. Díky