• Celkově pomalá práce

Reakce obchodu Rattan-proutí

objednávka byla učiněna 31.10. s výběrem platby převodem . V týž den Vám byla zaslána faktura pro platbu převodem na účet. 2.11.2022 bylo připomenuto, že objednávka čeká na platbu. Do dnešního dne nebyla objednávka uhrazena, zboží tedy nemohlo být odesláno.

Eliška z RATTAN-PROUTÍ, s.r.o.

• Je to jako ve zpomaleném filmu. Jen než poslali číslo bankovního konta, uběhl celý den.

Zboží přišlo znehodnoceno,u stolku byla jedna noha kratší o 1 cm a byl vyštípnutý kousek dřeva.

Reakce obchodu Rattan-proutí

děkujeme za Vaše hodnocení.

Je nám líto, že zboží nesplnilo Vaše očekávání. Rádi bychom Vám připomněli, že každý zákazník má nárok na vrácení zboží do 14 dnů a to bez udání důvodů. V případě, že má produkt vadu, máte nárok ho reklamovat. Bohužel, kromě této recenze, jsme od Vás neobdrželi žádnou zprávu ani telefonát, na základě kterého bychom mohli nedostatek řešit. Určitě bychom našli společné řešení.

S pozdravem a přáním příjemného dne
    tým RATTAN-PROUTÍ, s.r.o.

• na webových stránkách bylo zboží skladem, ale ve skutečnosti ho obchod neměl

Nemůžu nic napsat, protože od mého nákupu se vůbec nic neděje, tedy předpokládám, že zboží nemáte a mě jako zákazníka vůbec neinformujete,
    docela zvláštní přístup. Proto je moje zkušenost negatívní

• poslali mi 2 ruzne odstiny což jsem nechtěl

• nekomunikuje na reklamaci

• Komunikace se zákazníky.Budˇ jsem měl smůlu na zaměstnance nebo je celá obchodní politika společnosti k zamyšlení.

Reakce obchodu Rattan-proutí

vážíme si zákazníků, kteří si udělají čas a vyplní dotazník týkající se nákupu v e-shopu.
    Ovšem, vaše negativní hodnocení, kde jsou uvedeny nepravdivé informace nás přímo šokovala a zajímalo by nás, co Vás k tomu vedlo.
    Dle vyjádření byl dotazník vyplněn mužem, ovšem musíme podotknout, že jsme celou dobu komunikovali se ženou.

1.Objednávka byla učiněna 30.7.2014 ve večerních hodinách, u objednaného zboží byl uveden počet kusů skladem a také, že se jedná o zboží z výprodeje
    (maximální informace o dostupnosti, se kterými byl zákazník srozuměn před dokončením objednávky).
    2.Následující den 31.7.2014 (ne, po několika dnech, jak uvádíte!!!) byla odeslána informace k objednávce a to s nabídkou tří produktů stejných parametrů (opět klamně uvedeno, žádná snaha o nabídku???).
    3.Pod odpovědí, že je zboží  cenově neakceptovatelné je podepsána opět žena ( dostačující odpověď, že o alternativní nabídku není zájem)

Z naší strany byla komunikace maximální a je podložena emailovými zprávami. K zamyšlení je tedy, proč poškozujete něčí jméno neoprávněně?
    Zkuste se vžít do situace protistrany (prodejce), jaká by byla Vaše reakce kdyby Vás zákazník takhle nařkl?

Není to jen o naší firmě, ale kdykoliv budete vyplňovat dotazník, promyslete si, než někoho očerníte.

S pozdravem RATTAN-PROUTÍ, s.r.o.

• těžko říct ..
    • Nekomunikace se zákazníkem

Aktuálně to shrnout nemohu, třeba byla nějaká chyba na mé straně, ale má objednávka zřejmě nebyla vůbec převzata ...

Reakce obchodu Rattan-proutí

vaše recenze je opravdu rozporuplná. Nedoporučujete náš obchod, protože přiznáváte vaše pochybení? Z naší strany vše proběhlo jak má. Objednal jste zboží v so 23.11.2013 s výběrem platby převodem předem na účet, v ne 24.11.2013 Vám byl zaslán e-mail o zpracování objednávky spolu s podklady k platbě-fakturou . Ani po upozornění, dva dny před splatností ( stav objednávky: čeká na platbu), žádná reakce z Vaší strany a do dnešního dne ani platba připsána nebyla. Tudíž zboží nemohlo být odesláno.
    Je nám líto, že z výše uvedeného důvodu vaše objednávka nebyla vyřízena, ale chyba není na naší straně, což musíte uznát.
    S pozdravem a přáním příjemného dne
    RATTAN-PROUTÍ, s.r.o.

stojan byl sešitý kancelářskou sešívačkou, místy i více sponek vedle sebe, nevypadá to zblízka vůbec hezky

• žádná komunikace se zákazníkem krom tohoto mailu, pravděpodobně automaticky generovaného

nikdy víc

• jako každý internetový obchod, že si zboží nemůžete před koupí prohlédnout

koupila jsem dva kočárky pro panenky, jejich rukojeti nejsou umístěny ve středu, tudíž se kočárky drží křivě - tento nákup bych ostatním nedoporučila

Reakce obchodu Rattan-proutí

dovolte, abychom reagovali na Vaše neopodstatněné negativní hodnocení.
    Nejsme, jak uvádíte,"jako každý internetový obchod, že si zboží nemůžete před koupí prohlédnout". Máme 9 let kamennou prodejnu, ostatně, virtuální prohlídku obchodu vidí každý zákazník, který zavítá na naše webové stránky. Dále bychom chtěli uvést, že se snažíme zákazníkovi vyjít maximálně vstříct, je informován průběžně o stavu objednávky, ve vašem případě, kdy byla uskutečněná platba převodem na účet, bylo zboží odesláno ještě týž den, následně jsme Vás informovali o dni doručení a z PPL jste také obdržela odkaz pro sledování zásilky. Myslíme, že komunikace je v tomto směru maximální. Uvádíte také, že zboží přišlo v pořádku, ale obchod, pro vlastnosti zboží, které jsou přirozené pro přírodní materiály, nedoporučujete. Jedná se o zboží ruční výroby a tak jsou mírné odchylky charakteristické pro tento druh zboží. Každý zákazník, kterému zboží nevyhovuje, má možnost vrátit zboží bez udání důvodu do 14 dnů. Škoda, že zákazníci v některých případech nekomunikují v dostatečné míře s obchodníky, předešlo by se tak mnohdy zbytečným nedorozuměním.
    S pozdravem a přáním hezkého dne
    RATTAN-PROUTÍ, s.r.o.

• Nabízí klasický standard.
    • Mínusem označuji nemožnost dopravy čes.poštou, kterou upřednostňuji.
    • Druhé mínus: nebyl označený výrobce zboží. Povlečení, které jsem zakoupila je vyrobeno v Polsku- odráží se to na kvalitě tj. mínus, i ceně tj. plus. Tato informace určitě ovlivní koupě schopnost výrobku!

Po upřesnění informací o výrobcích a přehlednosti, bych obchod DOPORUČILA ostatním k nákupu. Zatím bohužel takto....