Měly to být 2 speciální bublifuky s větrníkem. Něco lepšího než ty obyčejné bublifuky za dvacku s prasatkem Peppa, co mají na každém rohu. Jeden bublifuk přišel s ulomenými 2 vrtulkami, přičemž jedna vrtulka vůbec nebyla v balíku. To znamená, že to takto někdo musel už zabalit a poslat. Cena předmětu sice nebyla vysoká, nicméně měl to být dárek. Může jedno dítě dostat nepoškozený bublifuk a druhé dítě polámaný bublifuk? Nemůže. Takže na druhý den jdete a kupujete narychlo jinde jiné obyčejné bublifuky s prasatkem Peppa, protože bublifuky prostě musí být.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

zboží, které mělo být skladem ve skutečnosti nebylo! Vracení peněz se po 14 dnech ještě neuskutečnilo !!!

Hračky jsou ve špatné kvalitě. Levné a hned zničené. Určitě už kupovat nebudu.

Reakce obchodu RAPPA - HRAČKY

Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Zboží máte možnost vrátit v prodloužené lhůtě 30 dnů od nákupu, nebo je reklamovat :) Recenze slouží k hodnocení služeb obchodu, které máme vynikající ;)
    K hodnocení zboží slouží jednotlivé produktové karty u jednotlivých produktů.
    S pozdravem, Rappersberger

• Nekvalitní materiál, nesedí velikosti

Vychozené peníze za dopravu zpátky prodejci, šaty se nedalo nosit. Vraceno, cekám až mi pošlou částku.

Zboží je velmi nekvalitní.

Reakce obchodu RAPPA - HRAČKY

Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Zboží jste vrátila v prodloužené lhůtě 30 dnů od nákupu a peníze byste již měla mít zpět na Vašem účtě. K hodnocení zboží slouží jednotlivé produktové karty u jednotlivých produktů, tady hodnotíte služby obchodu.
    S pozdravem, Rappersberger

• příznivá cena
    • zboží už evidentně někdo používal

Zboží dorazilo v pořádku, dokonce jsme dostali i malý dárek, ale kolotoč nad postýlku vypadal, jak kdyby ho už někdo používal před námi.

Reakce obchodu RAPPA - HRAČKY

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Naše zboží zasíláme vždy nové a nepoužité. Pokud vypadalo, že jej již někdo používal, neváhejte se na nás obrátit a my Vám zboží rádi vyměníme a ještě před tím zkontrolujeme, zdali nevypadá jako použité. Bohužel nestíháme kontrolovat každý expedovaný kus, ale velmi nám záleží na spokojenosti zákazníků a proto se na nás neváhejte s čímkoliv obrátit a my se budeme snažit vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům :)
    Za RAPPA tým s pozdravem, Rappersberger

Objednali jsme garáž parkovací s vytahem a sjezdem..jsme opravdu zklamaný..jelikož po složení součástky nedrží...jakmile dítě na cokoliv sáhne.. vše se borti...prostě forovina..nedrží při sobě..jedine co nás napadlo vše k sobě slepit..jakz takz drží...nebýt to Vánoční dárek poslala bych Vám to zpět...vůbec to neodpovídá ani ceně.

Reakce obchodu RAPPA - HRAČKY

Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Pokud výrobek nesplňuje Vaše očekávání, máte možnost jej vrátit, či reklamovat a my Vám jej rádi vyměníme, nebo zašleme peníze zpět na Váš účet. Prosím berte na vědomí, že zde hodnotíte obchod a jeho služby. K hodnocení výrobků slouží hodnocení přímo u daného výrobku. Děkujeme a ještě jednou se omlouváme za nastalé komplikace.
    S pozdravem, Christian Rappersberger

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Nevím,proč nutné zadávat e-mail i s heslem...pak nutno změnit!

Reakce obchodu RAPPA - HRAČKY

Vážený zákazníku, děkujeme za Váš nákup na našem e-shopu. Není pravda, že by konečný zákazník musel zadávat e-mail i s heslem. Registrace je povinná jen pro velkoobchodní zákazníky. Je možné, že jste si nevšimla tlačítka "pokračovat bez registrace" :)
    S pozdravem, za RAPPA tým Christian Rappersberger

• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Zboží (hračky) se rozbily po prvním použití. Kvalita je naprostá katastrofa.

Reakce obchodu RAPPA - HRAČKY

Vážený zákazníku, děkujeme za Váš nákup na našem e-shopu. Moc nás mrzí, že se Vám hračky rozbily, ale bohužel jste nevyužila možnost nadstandardní reklamace domluvenou po telefonu i e-mailu a tak pro Vás nemůžeme více udělat. Navíc jste nárokovala vrátit poštovné, i když jste poštovné neplatila a chtěla jste reklamovat jen část objednávky. Rád bych připomněl, že k hodnocení produktů můžete vložit recenzi přímo u produktu a nemusíte snižovat recenzi celému obchodu. I tak děkujeme za Váš názor.
    S pozdravem, za RAPPA tým Christian Rappersberger

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Týden po e-mailu, že je již zboží na cestě přišel další e-mail, že zboží nemají na skladě. Těsně před Vánoci velmi nesolidní.

Nedoporučuji.

Reakce obchodu RAPPA - HRAČKY

Vaše recenze se nezakládá na pravdě. Email, že zboží je na cestě, jste neobdržela a ani po týdnu Vám žádný další email nepřišel. V této době všichni naši zaměstnanci čerpali celozávodní dovolenou. Objednávku jste si vytvořila 19. prosince ve 23:11 a my jsme Vás 20. prosince telefonicky informovali, že zboží bylo z důvodu vysokého zájmu expedováno zákazníkům, kteří si zboží objednali před Vámi.
    Nesolidní byl Váš přístup k dané situaci v telefonické i emailové komunikaci.
    Za Rappa tým, s pozdravem
    Christian Rappersberger

• S vyřízením objednávky jsem byla velmi spokojená, ale dodané zboží mě opravdu zklamalo. V autě byly vybité baterie a bylo poškozeno - přelepeno průhlednou lepící páskou.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši recenzi. Škoda, že jste nevyužila svého práva a zboží nereklamovala. Autíčko i s náhradními bateriemi bychom Vám obratem zaslali.
    Za Rappa tým, s pozdravem
    Christian Rappersberger

• Příjemná je možnost doručení do některého obchodu v místě.
    • I komunikaci s dopravcem před doručením hodnotím kladně - za nižší známku může poškození zboží, k němuž mohlo (ale nemuselo) dojít vinou dopravce.

Proti firmě Rappa vůbec nic nemám, kladné recenze mnoha zákazníků si jistě zaslouží, ale po zkušenosti bych si příště dvakrát rozmyslel nechat si specifický typ produktu - totiž sliz - posílat zásilkovou službou (přičemž na to, abych si u firmy zboží vyzvedával osobně, to mám daleko). Je to rizikové: Jednou z položek objednávky bylo 6 plastových barelů barevného slizu v krabičce. Přestože jsou barely obaleny fólií, která by měla zabraňovat otevření barelu, u dvou barelů se víčko pootevřelo, obsah částečně unikl a zničil (promáčel) krabičku. Ve snaze nepřidělávat si práci a starosti jsme upustili od reklamace (těžko říct, jestli chyba vznikla u výrobce, nebo u dopravce) - nakonec produkt zůstal z větší části stále použitelný, jen krabička místo pod stromeček putovala do popelnice. Čili: Jestliže jsem odklikl, že bych obchod známým nedoporučil, mám na mysli odběr tohoto specifického druhu zboží, nikoli nákup většiny ostatního sortimentu, který určitě probíhá bez problémů.

Dobrý den, pane Klaschko,
    děkujeme za Vaši recenzi. Velice nás mrzí, že jste obdržel zboží, které nezůstalo v původním obalu. Všechny naše produkty jsou před expedicí kontrolovány, takže bychom nevyloučili ani poškození zboží při přepravě. Škoda, že jste upustili od reklamace, protože bychom Vám jistě vyšli rádi vstříc bez práce a starostí. Vzhledem k tomu, že jsme od Vás žádnou reklamaci neobdrželi, nemohli jsme pro Vás víc udělat.
    Za Rappa tým, s pozdravem,