• Rychlost a dobrá komunikace
    • Nevím

• - Ochota, vstricnost a lidskost s kterou sem se jeste nikde jinde v zadne firme nesetkal
    • - Rychlost dodani
    • - Pekne a zaujimave produkty v eshope ci uz pre zenu alebo deti
    • - Prehledny eshop, pekny jednoduchy, cisty dizajn

S firmou raka.cz resp s jej personalom sme velmi spokojny. Nasel sem je uplnou nahodou ked sem chtel pomoci sve zene ktera je ubytovana v laznich klimkovice a stala se nam takova vec ze malej spunt stratil nekde dudlik a ma zena byla zufala z toho ze on bez dudlika nezaspi. Kontaktoval som spolecnost raka jestli by mi s tym pomohli a nestich sem se divit s jakou ochotou a vstricnosti a lidskym pristupem sem se setkal. Protoze jeste v 18:30 vecer nam boli ochotny pomoc a donest nam dudlik primo do lazni k rukou me zeny.

Moc si to cenime a dekujeme jeste jednou.

• Zboží si mohu vyzvednout v místě mého bydliště
    • Dobrá komunikace, okamžitá reakce na objednání a termín vyzvednutí
    • Široká nabídka, neokoukaná bižuterie

Přehledné stránky a zajímavé zboží
    Snadné objednání, rychlá expedice, možnost okamžitého vrácení neodpovídá-li výrobek mým představám

• zajímavý, neobvyklý sortiment, nízké ceny

dobrý zdroj neobyvklých dárků

Super

• rychlost, skvělá cena, originální věci

Zboží perfektně a hezky zabalené. Doporučuji obchod.

• výprodeje :)

super výběr i ceny :)

• velký výběr, skvělý poměr cena - výkon u zboží a perfektní péče o zákazníka

na raka.cz nakupuji pravidelně, protože bižu mě prostě baví :-) široká nabídka (a úplně nejvíc se mi líbí sekce vlastní výroba) a skvělý přístup ke klientovi, dělají tento e-shop výjmečným a můžu jej s klidným srdcem doporučit všem, kdo chtějí nějakou krásnou drobnústkou potěšit sebe nebo své blízké :-)

• Vstřícnost, ochota, komunikace a cena.
    • Možná jen škoda, že není možnost osobního odběru.

Výborná a ochotná komunikace, dobré ceny a v případě byť i drobného problému okamžitá a bezproblémová náprava.

Originální šperky za rozumnou cenu. Doporucuji!

• Rychlost, přehledné a pěkné stránky.

• krásné zboží za skvělou cenu, rychlost dodani super

naprosta spokojenost, doporucuji

• - přehledý e-shop
    • - přijatelné ceny
    • - rychlost expedice
    • - vděčná jsem i za to, že jsem nemusela platit dvakrát poštovné, když jsem provedla ve stejný den 2 objednávky - prodejce zabalil do jednoho balíčku, i když byl první připraven k odeslání
    • - náramek se mi hned první den utrhl - musela jsem ho opravit, ale už je to ok ;)
    • - jiný zápor nevidím

moc pěkné zboží... určitě budu svou objednávku zde někdy opakovat, jelikož jsem byla spokojená. :)

• spolehlivost
    • kvalitu výrobků
    • obratem vyřízeno k největší spokojenosti
    • můj požadavek jsem nikde jinde neobjevila

Ve 13,30 jsem odeslala objednávku,v 15,00 jsem obdržela oznámení,že je zakázka odeslaná a další je na poště,kdy balíček dodá a k mému úžasu to bylo hned následující den.Mohu vřele doporučit firmu RaKa,je na ní 100% spolehnutí.Výrobky přišly v naprostém pořádku vzorně vybavené a vyexpedované.Z mé strany mohu jen chválit a věřím,že maturitní ples bude k naší spokojenosti dokonalý také díky doplňkům od firmy RaKa.Jěště jednou moc děkuji.

• Rychlost, spolehlivost
    • Nevím o žádných.

Nebojte se, neváhejte, objednávejte.