• pestrý výběr zážitků
    • moc pěkná podoba certifikátu
    • možnost vyzvednutí osobně v Brně

maximální spokojenost

• velký výběr nejrůznějších zážitků

tento obchod bych určitě doporučila
    rychlost, pružnost

• záměnu za jiný zážitek v případě nehodícího se dárku
    • stránky

nemám problem s obchodem a již zmíněné stránky jsou spíš škoda majitele obchodu než kvality zboží nebo služeb.

• Vcelku přehledný web, skvělý výběr, jednoduchý nákup, rychlé dodání, příjemné balení. Zcela bezproblémově jsem vybral množství zážitků dle svých představ. Velmi rychlá doba dodání.
    • Tak široká nabídka, že člověk pomalu neví, co z toho množství vhodných dárků vybrat. :-) Bylo těžké se rozhodnout jen pro jeden.

Od začátku do konce jsem neměl v ničem problém. Doplňující informace je možné zkonzultovat jak v online chatu, tak telefonicky. Dárkové balení dodáno včetně kompletních informací ve slíbeném termínu, což mne ve vánočním období potěšilo. Nákup doporučuji!

Doporučuji.

• Skvělý výběr, rychlé dodání a bezproblémová komunikace.
    • Slabiny? Jaké slabiny?

Skvělá komunikace jak v online chatu, tak i po telefonu či emailu. Dodání zboží a jeho zabalení naprosto špičkové. URČITĚ DOPORUČUJI!

• Široká nabídka zážitků všech druhů
    • V některých krajích je nabídka zážitků malá

• širokou nabídku zážitků
    • neupozorní na možné následky - možnost různého pojištění??

Chtěla jsem nevšední zážitek k významnému životnímu jubileu, nevím, kde jinde se dá pořídit, již dříve jsme zakoupili zážitek pro známého - jeho úplná spokojenost, doporučuji tuto společnost, jen by to chtělo probrat více případná rizika a jakým způsobem je možné je ošetřit.

Naprosto rychlé dodání v předvánočním shonu! Ve středu o půl páté odpoledne jsem zboží objednala a ihned zaplatila převodem z účtu a ve čtvrtek už zvonila poštovní doručovatelka u dveří. Spokojenost!
    Oceňuji pečlivost a nápaditost balení

• příjemná obsluha
    • měla jsem dobrou zkušenost z minule

Doporučuji pro rychlost a dobrou zkušenost z minulých nákupů.

• -provedení dárkové zásilky
    • -co se domluví, to platí
    • -pružnost a včasnost zásilky
    • - měl jsem trošku problém s potřebnými údaji k převodu finanční

- profesionální přístup firmy

Doporučuji :)

• komunikace při platbě kartou - při okamžitém zaplacení podle potvrzujícího emailu čekají na zaplacení a informace o odeslání zásilky mi přišla v okamžiku, kdy už jsem ji měl 2 dny doma :-)

Reakce obchodu Ráj zážitků

Dobrý den a děkujeme za reakci.
    I při platbě kartou čekáme s potvrzením o zaplacení až na připsání částky na náš účet, což může trvat 2-3 dny od objednání a provedení platby. Zásilka je odesílána dle času objednání ten samý den nebo v den následující. V tomto momentu odchází zpráva o vystavení a odeslání. Máte tedy pravděpodobně na mysli mail potvrzující uhrazení, kde mohlo být chybně vyznačeno datum odeslání. Přijměte omluvu a děkujeme za upozornění. Chyba byla v našem systému opravena :-)

• Neskutečně rychlá dodací lhůta! Zajímavé dárky.

• Líbí se mi komunikace , cena a krásné dárkové balení certifikátu (byla jsem zvyklá si je tisknout,toto mě mile překvapilo)

Pohodlné, spolehlivé, rychlé

• Zboží jsem si vybrala osobně na místě, kde mi doporučili nejvhodnější variantu podle mých představ. Byly mi vysvětlené všechny informace ohledně čerpání a podmínky rezervace.
    • Nabídka je přehledná. Většina zážitků má více variant, aby si každý mohl vybrat podle sebe.

Ráj zážitků má velkou škálu zážitků. Na jednom místě se dají vybrat jak adrenalinové zážitky, tak relaxační, sportovní, ve vzduchu.. V jednom e-shopu je člověk schopný vybrat dárek pro každého a každou příležitost (Vánoce, narozeniny, svatba..).
    Osobní návštěva byla příjemná, dostala jsem mnoho informací o konkrétních zážitcích, které mě zajímaly a mohla jsem se tak lépe zorientovat, co vlastně chci.
    Tento e-shop doporučuji. Jsem spokojená se servisem a rychlým vyřízením mého požadavku. Objednávka na místě netrvala déle než 5 minut a odcházela jsem s hotovým dárkovým balením, které můžu rovnou předat obdarovanému.

• komunikace
    • -

určitě nakoupit:-)

• moznost platit pres eTicke, ticket benefits
    • zatim jsem zadne nenasla

Velmi dobra zpoluprace, vzdy poradi a pomohou, vstricnost.
    Velky vyber zazitku, kazdy si vybere.

• velký výběr zážitků, rychlé jednání, možnost osobního sdělení pro obdarovného
    • o žádných nevím

S obchodem jsem byla maximálně spokojená a mohu ho bez obav doporučit

• rychle a kvalitně