Nevím co to je tady za řeči ohledně repasovaných telefonu, ale já jsem obdržel nový zabalený Iphone s veškerým příslušenstvím. S prodejcem jsem hovořil telefonicky a vše proběhlo ke spokojenosti.

• rychlost nakupu
    • vecna a rychla komunikace s obchodem
    • reklamace probiha zasilanim vyrobku prodejci
  • Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Byl to můj vůbec první nákup po internetu, takže jsem byla hlavně dost ráda, že telefon vůbec přišel a byl naprosto v pořádku, objednala jsem si ho ve středu v osm večer a přišel už v sobotu, takže velká spokojenost.

• vše naprosto ok
    • dal bych lepsi baleni nikdo nevi jak s tim dorucovatele zachazi

• V dané době jediný obchod prodávající ještě tento typ mobilu
    • v případě reklamace nutnost posílat výrobek na Slovensko
    • při volání na jediné uvedené telefonní číslo, dopoledne v pracovní den, telefon nikdo nezvednul

Objednaný chytrý telefon za cca 12000 Kč přišel vpořádku, nový, funkční, doba dodání s ohledem na to, že to bylo ze Slovenska přijatelná. Nicméně po týdnu bezproblémového chodu, přestala reagovat dotyková vrstva obrazovky, nejspíš porucha digitizéru, telefon reklamuji. Cena za poštovné zpět na Slovensko včetně pojistky na 10 000 Kč cca 300 Kč. Uvidíme jak se obchod k reklamaci postaví.

Telefon prisel v nepořádku stav..a mel dorazit nahradu..ale porad nic neprislo..a asi nepřijde

• Rychlá komunikace a sjednání nápravy

Barvoslepý personál, nerozezná růžovou od černé, kazí to jméno společnosti

• ceny
    • mobil dosud nedorazil
    • stránka neodpovídá na žádný email

Dne 15. 08. 2017 jsem si objednala mobilní telefon. Dnes už je 29. 08. a nejenže mobil stále nedorazil, ale stránka mi neodpověděla ani na jeden email, kde jsem se dožadovala pouze bližších informací o své objednávce. Už ani neočekávám, že přijde.

Zbozi jiz dvakrat reklamovano takze jsem byla dvakrat cely mesic bez mobilniho telefonu

• Rychle vyrizeni objednavky

Vše bez problémů. Jen jsem čekal, že přijde e-mail o expedici zboží a žádný nepřišel. Když jsem se zeptal, zboží už bylo na cestě (včas!).

• Komunika, rychlost, kvalita zbož
    • Vzhledem k ceně zboží bych vytknul pouze balení jen do igelitové obálky, což není dostatečné. Při přepravě může dojít k poškození originální krabičky a jako dárek to pak nevypadá dobře.

Na dotaz ohledně zboží psaný emailem mi bylo odpovězeno během několika hodin. Následná komunikace na další dotazy byla během pár minut. Vše dostatečně vysvětleno.

• super ceny

Vse na jednicku, super pristup.

• rychlost komunikace

I když je obchod ze Slovenska vše proběhlo velmi dobře.

• Bezkonkurenčně nejlevnější zboží
    • Výborná komunikace s obchodem
    • Rychlá dodávka

Po přečtení negativních recenzí ve mně silně zatrnulo, ale pak jsem si všimla, že se nikdy nejedná o člověka, který doopravdy u tohoto obchodu nakupoval. Dost mě to zarazilo, s něčím takovým jsem se setkala na Heurece poprvé a vůbec se mi to nelíbí, protože přehnaně negativní reakce zavánějí spíše konkurenčním bojem než faktickým hodnocením. Já osobně jsem velice spokojená se super rychlou dodací dobou (objednala jsem v pondělí před půlnocí a ve středu ráno jsem měla zboží v ruce) i kvalitním telefonem beze známky jakéhokoli poškození. Měl dokonce místo Androidu 5, s nímž se prodávaly tyto kousky, Android 6.

• Ceny výrobků jsou nízké,což je super.
    • Komunikace s obchodem byla bez problému, příjemní, na vše odpověděli.
    • Je to slovenský eshop, vrácení zboží, výměna či reklamace asi nebude problém, ale poštovné bude asi dražší než u nás v ČR. a JEDNA TAKOVÁ PERLIČKA, PŘIŠEL PAPÍR FAKTURA PODEPSANÁ, KTERÁ BYLA NAČICHLÁ CIGARETAMI - NEBYLO TO PŘÍJEMNÉ OTEVŘÍT BALÍK A ZNĚHO VŠEL ODÉR CIGARET.

Super, doporučuji!
    Zboží přišlo zabaleno v originál krabičče, nové nepoužité.

• Rychlá dodací lhůta

Tento obchod rozhodně doporučuji. Ceny jsou nízké, komunikace na úrovní a jsou hodně vstřícní.
    Za mě rozhodně ANO.
    Spokojená na 100%