• nakoupil v obchodě Rájsmartfonů před 7 měsíci

Zboží jsem potřeboval vrátit z ČR do SK. V pohodě, peníze zaslány ihned zpět.

• výborné ceny
    • žádné

slušný výběr za bezva ceny

• nakoupil v obchodě Rájsmartfonů před 7 měsíci

• Super rychlé dodání objednaného zboží

• rychle a levně
  • nakoupil v obchodě Rájsmartfonů před 8 měsíci

• rychlost a dobrá cenna

rychlost dodán
    nejnišší cenna

• nakoupil v obchodě Rájsmartfonů před 9 měsíci

Telefon přišel v obouchané krabici,s neoriginálním přelepem a křivě nalepenou folií, pod kterou byl na jednom místě otisk. Jinak se tvářil jako nový, rozhodl jsem se to tedy neřešit, byť jsem byl zklamaný.
    Po pár hodinách se však projevila vada displaye a já se rozhodnul odstoupit od smlouvy. Poštovné na SVK skoro tři stovky, peníze mi přišly po více jak dvou týdnech (už jsem urgoval). Zvažte, jestli to za tu nízkou cenu stojí.

• nakoupil v obchodě Rájsmartfonů před 8 měsíci

• Rychle doručeno

Objednala jsem telefon 64 GB. Druhý den volal pán, že mají jen 32 GB. Milý, ochotný. Souhlasila jsem. Jednalo se o telefon, na který si našetřil během posledních 5 let syn a moc si ho přál. Má k němu hru od otce, tak potřeboval právě Samsung S6 nebo S7. Telefon dorazil v nepoškozené a podle mě neotevřené krabičce. Následně jsme ale zjistili, že při zmáčknutí displeje podivně lupe. Šla jsem se zeptat do obchodu, kde mobily i spravují, a bylo mi řečeno, ať mobil raději vrátím. Že je s velkou pravděpodobností nesprávně nalepené sklo a je pod ním nějaká netěsnost. Pokusila jsem se tedy volat na telefonní číslo uvedené jako kontakt pro případ reklamace. Nic. Abych dodržela 14 denní lhůtu, raději jsem poslala mail i doporučené psaní 10 dní po koupi o tom, že od smlouvy odstupuji. Raději bych se dohodla na výměně, ale nebylo s kým. Žádná reakce. Nyní čekám, zda mi odpoví alespoň na dotaz, kam zaslat mobilní telefon, neboť ve formuláři uvádí 2 adresy, jednak sídla, jednak poštovní. Pořád doufám, že měli jen dovolenou a nestíhají odpovědět. Nicméně jejich nekontaktnost ve mně vzbuzuje obavy.

• nakoupil v obchodě Rájsmartfonů před 9 měsíci

Total na hovno vse. Nikdo nebere telefon. Telefon neprisel nikdo neobjednavejte

• nakoupil v obchodě Rájsmartfonů před 9 měsíci

Ve středu objednáno s žádostí, zda by výrobek mohl být u mne v pátek. A byl a jsem velmi spokojená. Nemám co vytknout. Komunikace s obychodem po mailu a hlavně v rámci poznámky u objednávky a to v podstatě stačilo k úspěšnému a rychlému dodání.

Zcela bez problému

• nakoupil v obchodě Rájsmartfonů před 9 měsíci

• Obrovské plus je, že obchod velmi rychle komunikuje.
    • Nebojte se, vše je v pořádku...
    • Vzhledem k tomu, že se jedná o hodnotné zboží, nepřijde mi dostatečně zabaleno pouze v igelitu od dopravce. Balíček ale dorazil v pořádku :)

• cena, rychlost
    • chybí větší nabídka příslušenství
    • méně přehledné podmínky

Doporučuji.

• nakoupil v obchodě Rájsmartfonů před 10 měsíci

• telefon přišel originálně zabalený
    • komunikace
    • po měsíci přestal fungovat
    • nejspíše nakoupeno v cizině - odblokovával se na naše operátory, již tedy běží záruka, která končí 13.12.2017!
  • nakoupil v obchodě Rájsmartfonů před 9 měsíci

platba převodem je celkem matoucí, nedostanete žádné pokyny k platbě, ale zákazník si má sám vyhledat na webu bankovní spojení, čekal bych jednodušší a přívětivější instrukce či systém, obzvlášť dnes, kdy lze snadno vygenerovat třeba qr kód k zadání platebního příkazu....

• nakoupil v obchodě Rájsmartfonů před 9 měsíci

• Vzhledem k tomu,že zboží je zasíláno až ze slovenska je dodací lhůta poměrně rychlá
    • Rychlá komunikace přes email
  • nakoupil v obchodě Rájsmartfonů před 1 rokem

• Řešil jsem s obchodem dvakrát reklamaci (ne jejich vinou) a byli velmi vstřícní a ochotní, na čem jsme se dohodli, to platilo a udělali mnohem víc, než museli. Až nečekaně pozitivní zkušenost, moc chválím.

Jsem velmi spokojen, mohu jen doporučit.

• nakoupil v obchodě Rájsmartfonů před 9 měsíci

• nejnižší cena produktu oproti jiným

výborná komunikace, na nepřijatý hovor mi pracovník volal zpět, peníze, které jsem omylem zaplatila navíc mi byly obratem vráceny na účet

100% spokojna

• nakoupil v obchodě Rájsmartfonů před 9 měsíci

Seriozní a rychle jednání. Vrele doporucuju!