- první reklamace, kdy nefungovala wifi, byla vyřízena tak, že mi po ní přestal fungovat internet kompletně
    - na druhou reklamaci nemám po 40 dnech žádné zpětné vazby, takže potvrzuji předchozí hodnocení, že obchod je nekorektní a okrádá zákazníky

• podvodníci

Dobrý den, napište všichni, kdo jste byli podvedeni na tento email marky.skoumalova@seznam.cz. Podáváme hromadnou žalobu a ať je nás co nejvíc!

• Žádná!
    • Nikdy nenakupovat!!!!
    • Popis níže - poškození přečíst prosím

v tomto obchodě jsem zakoupila telefon Apple, posláno na reklamaci, telefon po 4 měsících nezaslán zpět. Kontaktovala jsem Evropské spotřebitelské centrum, které se mým případem zabývalo. Poradili mi, ať seženu lidi se stejným problémem a podáme hromadnou žalobu. Pokud ji budeme podávat jednotlivě nebo to necháme plavat, nemáme sebemenší možnost získat naše peníze/telefon zpět. Tímto vás všechny poškozené prosím, ať se mi ozvete na můj na e-mail (marky.skoumalova@seznam.cz) ať tento případ vyřešíme společně a podáme hromadnou ztížnost. Nemám problém vám zaslat e-mailovou komunikaci s Evropským spotřebitelským centrem, aby jste se ujistili, že z mé strany nejde o podvod! Děkuji a budu doufat, že společnými silami to dotáhneme do zdárného konce!
    Skoumalová Markéta

• dobrá cena mobilu
    • dodáno včas
    • v rámci záruční opravy nulová komunikace
    • není kam se obrátit
    • nereagují na e-maily ani na zprávy z webového rozhraní
    • přístroj k reklamaci nutno zaslat na Slovensko
    • ani po dvou měsících žádná odezva
    • předávám k vymáhání advokátní kanceláři
    • již nikdy více

Typický příklad, jak tragicky může vypadat podnikání. Kašlou na zákazníka. Takováto firma nemá na trhu co dělat !!!

• registrace na Slovensku
    • neodpovídají na urgence ohledně záruky
    • nenakupovat
    • pravděpodobně jsem přišel o reklamovaný telefon a tím pádem i o peníze které jsem zaplatil

Po odeslání telefonu na reklamaci absolutně nekomunikují. Došla od nich zpráva, že telefon předali autorizovánemu servisu a to bylo vše. Je to již 3 měsíce. Na uvedeném telefonním čísle je hlasovka. Na emaily vůbec nereagují.

• nakoupil v obchodě Rájsmartfonů před 1 rokem

Zboží jsem potřeboval vrátit z ČR do SK. V pohodě, peníze zaslány ihned zpět.

• výborné ceny
    • žádné

slušný výběr za bezva ceny

• nakoupil v obchodě Rájsmartfonů před 1 rokem

• Super rychlé dodání objednaného zboží

• rychle a levně
  • nakoupil v obchodě Rájsmartfonů před 1 rokem

• rychlost a dobrá cenna

rychlost dodán
    nejnišší cenna

• nakoupil v obchodě Rájsmartfonů před 1 rokem

Telefon přišel v obouchané krabici,s neoriginálním přelepem a křivě nalepenou folií, pod kterou byl na jednom místě otisk. Jinak se tvářil jako nový, rozhodl jsem se to tedy neřešit, byť jsem byl zklamaný.
    Po pár hodinách se však projevila vada displaye a já se rozhodnul odstoupit od smlouvy. Poštovné na SVK skoro tři stovky, peníze mi přišly po více jak dvou týdnech (už jsem urgoval). Zvažte, jestli to za tu nízkou cenu stojí.

• Rychle doručeno

Objednala jsem telefon 64 GB. Druhý den volal pán, že mají jen 32 GB. Milý, ochotný. Souhlasila jsem. Jednalo se o telefon, na který si našetřil během posledních 5 let syn a moc si ho přál. Má k němu hru od otce, tak potřeboval právě Samsung S6 nebo S7. Telefon dorazil v nepoškozené a podle mě neotevřené krabičce. Následně jsme ale zjistili, že při zmáčknutí displeje podivně lupe. Šla jsem se zeptat do obchodu, kde mobily i spravují, a bylo mi řečeno, ať mobil raději vrátím. Že je s velkou pravděpodobností nesprávně nalepené sklo a je pod ním nějaká netěsnost. Pokusila jsem se tedy volat na telefonní číslo uvedené jako kontakt pro případ reklamace. Nic. Abych dodržela 14 denní lhůtu, raději jsem poslala mail i doporučené psaní 10 dní po koupi o tom, že od smlouvy odstupuji. Raději bych se dohodla na výměně, ale nebylo s kým. Žádná reakce. Nyní čekám, zda mi odpoví alespoň na dotaz, kam zaslat mobilní telefon, neboť ve formuláři uvádí 2 adresy, jednak sídla, jednak poštovní. Pořád doufám, že měli jen dovolenou a nestíhají odpovědět. Nicméně jejich nekontaktnost ve mně vzbuzuje obavy.

• nakoupil v obchodě Rájsmartfonů před 1 rokem

Total na hovno vse. Nikdo nebere telefon. Telefon neprisel nikdo neobjednavejte

• nakoupil v obchodě Rájsmartfonů před 1 rokem

Ve středu objednáno s žádostí, zda by výrobek mohl být u mne v pátek. A byl a jsem velmi spokojená. Nemám co vytknout. Komunikace s obychodem po mailu a hlavně v rámci poznámky u objednávky a to v podstatě stačilo k úspěšnému a rychlému dodání.

Zcela bez problému

• nakoupil v obchodě Rájsmartfonů před 1 rokem

• Obrovské plus je, že obchod velmi rychle komunikuje.
    • Nebojte se, vše je v pořádku...
    • Vzhledem k tomu, že se jedná o hodnotné zboží, nepřijde mi dostatečně zabaleno pouze v igelitu od dopravce. Balíček ale dorazil v pořádku :)

• cena, rychlost
    • chybí větší nabídka příslušenství
    • méně přehledné podmínky

Doporučuji.

• nakoupil v obchodě Rájsmartfonů před 1 rokem

• telefon přišel originálně zabalený
    • komunikace
    • po měsíci přestal fungovat
    • nejspíše nakoupeno v cizině - odblokovával se na naše operátory, již tedy běží záruka, která končí 13.12.2017!
  • nakoupil v obchodě Rájsmartfonů před 1 rokem

platba převodem je celkem matoucí, nedostanete žádné pokyny k platbě, ale zákazník si má sám vyhledat na webu bankovní spojení, čekal bych jednodušší a přívětivější instrukce či systém, obzvlášť dnes, kdy lze snadno vygenerovat třeba qr kód k zadání platebního příkazu....