Heureka.cz nedoporučuje nákup v tomto obchodě.

• Po několika e-mailech mi nebyl schopny nikdo odpovědět. Zboží nepřišlo a zatím stále nikdo neodpověděl ani informace o zboží, zda je pripravene k odeslání

• Jsou daleko od K. Varů
    • Jsou to podvodcníci

V žádném případě nic neobjednávat, nekupovat .... Jsou to zloději a podvodníci, kteří podvodné praktiky provozují už více než dva roky .... Zatím nechápu, že po tolika stížnostech a trestních oznámení si na ně ještě ČOI nevyšlápla ...!!!

• nekomunikují, neodpovídají na e-maily

Zboží nedorazilo, nepřišly ani vrácené peníze za zboží, které sami avizovali, že nedodají. Telefon nezvedají, na e-maily neodpovídají. Recenze jsem si bohužel přečetla pozdě.

• Zboží kvalitní , doručení rychlé, doporučuji vřele. Na tento obchod se opravdu můžete spolehnout .
    • Ráj prádla je jednička ve všech ohledech .

• Zboží ani po 14dnech nedošlo,komunikace vůbec žádná
    • Inkasují peníze a nic nedodají!!!

Platil jsem 20.01. a doposud jsem nic neobdržel, přestože jsem měl informaci, že zboží odešlou 21.01.
    Nikdy neplatit předem!

• Odeslaná platba předem,jako to dělám u všech e-shopů,a zboží ani po 3 týdnech nikde

slíbili konzultaci velikosti, je zaplaceno, ani se neozvali ani po urgenci, zboží ani po 14 dnech nemáme

Dosud nemám zboží i když bylo uvedeno při objednávce, že zboží dorazí do tří dnů. Dnes je to 12 dnů a kdybych sama nevolala do firmy, tak bych se nedozvěděla , že dva kusy zboží z mé objednávky nejsou na skladě a proto se čeká na naskladnění. Myslím, že toto má řešit firma se zákazníkem telefonicky ihned jak zjistí, že zboží není na skladě. Chtěla jsem to na určitou akci a bohužel teď to přijde pozdě takže si budu muset zajet do města koupit toto zboží a objednávku budu nejspíše vracet

• Doposud zboží nedorazilo. Pouze mail, že 1 kus objednaného zboží není a nebude naskladněn. Doposud mi ani nebyly vráceny peníze na účet. Stránky e-shopu neodpovídají skutečnosti.
  • Nereagují, neposílají ani na dobírku

Obchod nereaguje, zboží mělo být dodáno před týdnem..... Neseriózní jednání....

• Do dnešního dne se mi nikdo neozval ani po urgenci.
    • Bohužel jsem zaplatila předem a tak to budu řešit jinak.
    • Rozhodně nedoporučuji

• Vždy jsem dostala objednané zboži včas
    • Nyní placeno předem
    • Nepřislo ani zboží ani mi nevrátili peníze

Obchod mlči
    Na jejich tel.č.se ozývá pouze záznamník se slovy Nahrajte vzkaz,pokud ho chcete uložit stiskněte křížek.
    Na emaily nikdo nereaguje.

• Co mám popisovat když nic mi nedošlo

• Zboží nedorazilo, obchod nekomunikuje

• Žádná- výsměch slušnému podnikání
    • Podvodný e-shop

P O L I C I E !!! Nahlašte i menší částku. Spojí nás a zastaví okrádání lidí. Vrácení peněz řeším již rok. Podivuji se, proč není zavřený e- shop i majitel. Mimosoudní vypořádání přes ČOI se nezdařilo.

• Objednané zboží nedorazilo, objednávku zrušil obchod.

Zboží ve slíbeném termínu nedoručeno, komunikace ze strany obchodu nulová.

• To si jako děláte legraci? Zboží nedorazilo, obchod nekomunikuje ani telefonicky ani mailem. Bohužel až nyní jsem objevila recenze na tento obchod. Ve chvíli, kdy je zboží zaplaceno, přestávají komunikovat. Podáno mnoho trestních oznámení, řešeno i v pořadu Černé ovce. Bohužel jim to stále prochází.