Heureka.cz nedoporučuje nákup v tomto obchodě.

• žádná
    • nereaguje

Dříve jsem měla s obchodem dobrou zkušenost, ale ted objednávka před vánoci - sice přišla, ale několi kousků jsem vracela - nejdříve byl problém s převzetím zboží (vyzvednutí) a ted už téměř dva měsíce čekám na vrácení peněz, na opakované emaily nikdo nereaguje...takže nemám zboží ani peníze

• není možné kontaktovat obchod,nereagují

• Neobjednavat!!! Podvodna firma!!!

Rozhodně nic neobjednávejte!!!! Objednala jsem 26.1 2020, blbec hned zaplatila, dodnes nic nepřišlo, na urgence žádná odpověď, telefon, pouze automat... Peníze pryč, zboží žádné..tu reklamu co všude mají, platí z pitomců jako jsem já....

• od objednání, zaplacení, měla zásilka být doručena do týdne, od té doby uplynulo 14 dní a nejenže zásilka vůbec nedorazila, ale nikdo nekomunikuje ani po e-mailu ani po telefonu........ v tomto e-shopu určitě nenakupovat

Vybrala jsem si zboží a bohužel zaplatila před přečtením recenzí (spletla jsem si ráj prádla s jiným obchodem). Objednávka měla dorazit 4.2.2020. Zatím nic nedorazilo a podle recenzí ani nic nedorazí.

• zboží nebylo dodano

• nereagování obchodu

poslal jsem peníze a nedostal zboží okradli mě o 651 kč

• Obchod nereaguje na telefony ani meily.

Zboží objednáno 18.01.2020. Přišlo 05.02.2020 v pořádku a dobré kvalitě.
    Trochu horší komunikace. Na email neodpověděli. Telefon zvedli a informovali mě o důvodu zdržení mé objednávky. Placeno předem.

Zboží stale nepřišlo nikdo mě neodpovídá na email nereagujou.

Jestli nevíte, co s penězi, tak si klidně něco objednejte a předem zaplaťte. Zboží jsem si objednala a já husa rovnou zaplatila, aniž bych zkontrolovala nové recenze, koncem roku 2019. Po několika urgencích dorazila část objednávky, druhá část nedošla vůbec, peníze přes příslib mailem ([email protected]) nevráceny, ticho po pěšině. Nikdy víc. A takový to býval fajn e- shop. Půl hvězdičky dávám jen proto, že žádná hvězdička nebo mínusová hvězdička nejde.

Zadna komunikace a zbozi prislo asi tak po 2 mesicich. Nakonec sem si objednala jinde takze tento shop rozhodne uz nikdy!!!!

• Eshop vůbec nereaguje, asi jsem byl okraden. Psal jsem několik emailů, ale reakce (mimo jedné automatické) žádná. Jsem nasranej!!!!!

• Zbozi neprislo
    • Penize zpet take ne
    • Nekomunikuji pres e-mail
    • Nekomunikuji po telefonu, pouze hlasova stranka
    • Budu to resit

• Na zboží čekám skoro měsíc, bez jakékoliv komunikace ze strany obchodu.
    • nespolehlivý obchod, nedodání zboží, žádná komunikace, nevrácení částky za nedodané zboží

• Opravdu rychlost dodání...mohu vřele doporučit!!!

• Podvodníci v insolvenci

Platila jsem na dobírku za 5 ks zboží, ale při rozbalení jsem zjistila, že byly dodány jen 4 ks. Když jsem se po několika dnech do obchodu dovolala (protože od 14.1. nereagují na maily), bylo mi řečeno, že chybějící kus mi pošlou. Do dnešního dne nic nepřišlo. Nevracejte jim ani zboží, které Vám nesedí, nedostanete z nich peníze zpět. Na jejich doručovací poště mi sdělili, že je společnost v insolvenci. Mě se naštěstí podařilo balíček (ve kterém jsem posílala zpět co mi nesedělo) zastavit ještě dříve, než jim ho doručili.

objednávka ani po urgenci nedorazila, nikdo nekomunikuje