• běžné
    • adresa místa odběru dodan.zboží je stupidní.Jedná se o adresu-Geologická č.1,Praha 5 to je adresa obyt.domu- panelák.Schránky na zboží jsou pěšky skoro o l km.Pro člověka s vadou chůze , s holí je skoro nepřekonatelné.Přitom nikde nemáte uvedeno , že jsou umístěny na fasádě benz.stanice Shell!!!!A adresa nemá nic společného s ulicí Geologická č.1,Praha 5.

Proč neuvádíte jasnou adresu a přesné místo osazených skříněk????

Reakce obchodu Ráj map

Vaši zprávu předáme provozovateli sítě Poštomatů s tím, že by měl zvážit, zda informace o umístění Poštomatů, které jste obdržel, tj. mapa s vyznačením polohy, fotografie Poštomatu a popis, že je umístěn na zadní straně benzínové čerpací stanice Shell, nelze ještě nějak upřesnit.
    Ráj map

• všechny

nic nekupovat od bordelářů

• nekomunikuje

Ani za měsíc mi nebyli schopni sdělit, zda moji objednávku akceptují, či ne. Ale hlavně, že do vyřízení mé objednávky se pustili okamžitě :-(

Reakce obchodu Ráj map

v potvrzení objednávky bylo uvedeno, že pokud neobdržíte do konce následujícího pracovního dne jinou informaci, objednávku přijímáme. Pokud se jedná o zboží na objednávku, deklarovaná dodací lhůta může dosáhnout i 4 týdny.
    Ráj map

• internetový nákup
    • Objednávka 292904 byla potvrzena před 10 dny, ale zboží dosud nedorazilo

problematický

Reakce obchodu Ráj map

u průvodců Lonely Planet v angličtině, které nemáme skladem, je deklaroavná dodací lhůta cca 3 týdny a ta byla dodržena. Mrzí nás, že jste s dodáním nebyl spokojen.

• Absence komunikace.

• Žadny zajem

• Zboží objednáno, zaplaceno a nedoručeno.

Již nikdy více! Jinde mám zboží do 3 dnů, tady nic ani po 10-ti dnech...

Reakce obchodu Ráj map

je mi líto, že jste nebyl spokojen, ale protože jste si zvolil zboží na objednávku, které není skladem a jeho dodací lhůta je 10-14 dnů, tak ani nebylo možné, abyste je do 3 dnů obdržel. Vaše objednávka byla po 11 dnech vyřízena, odeslána a doručena.
    Dodací lhůty pro všechny druhy skladové dostupnosti jsou uvedeny na stránkách dopravy, doporučujeme si je prostudovat.
    Robert Chumchal

• moje objednávka byla zpracovaná až za 9 dnů, a to po té až když jsem volala na zákaznickou linku, jestli je má objednávka v pořádku.Samozřejmě že byla ale balík přišel za 12 dnů, myslím si že je to poněkud dlouhá doba. Produkt jsem objednávala jako dárek, ještě že měsíc dopředu.

Reakce obchodu Ráj map

položky, které jsou označeny skladem, odesíláme do 24 hodin. Pokud je u zboží uvedeno "Na objednávku", dodací lhůta je 10-14 dnů.
    Snažíme se zákazníkům zaručit co možná nejnižší ceny a proto není možné držet skladem celý sortiment. Naše logistika je schopna zajistit dovoz prakticky jakékoli publikace ze zahraničí a její doručení zákazníkovi, ale celý proces přece jen zabere nějakou dobu.
    S pozdravem.

• dlouhá dodací lhůta

Týden nekomunikovali. Napsal jsem jim, že objednávku ruším. Za další 2 dny zboží přišlo.

Reakce obchodu Ráj map

každý zákazník obdrží emailem potvrzení, kde je uvedeno, že kdybychom nemohli objednávku akceptovat, informujeme o tom zákazníka do konce následujícího pracovního dne. Toto je standardní komunikace jako u každého jiného eshopu. Jak je vidět, zpracování, odeslání a dodání zboží proběhlo standardně.
    Doporučujeme sledovat svou emailovou schránku a zprávy v ní.
    Robert Chumchal

• Jediný obchod se zbožím které jsem potřeboval.
    • Zatím zboží nedorazilo

Žádné informace o odeslání zboží po zaplacení.

Reakce obchodu Ráj map

každý zákazník dostane automatický email s potvrzením objednávky okamžitě po jejím odeslání. Další email s uvedením čísla zásilky je odesílán po předání zásilky dopravci. Je možné, že spamový filtr Vašeho emailového klienta tyto zprávy zablokoval.
    Zboží, které je "Na objednávku" doručujeme do 10-14 dnů. Vaše zásilky byla podána na poštu 22.4.
    Robert Chumchal

• dlouhá doba dodání od objednávky.Aspoň kdyby to napsali na email,zřejmě ji neměli a objednávali ji sami u vydavatele.

Jestliže něco chcete rychleji,obraťte se na někoho jiného

Reakce obchodu Ráj map

děkujeme za Váš názor. Zboží, které máme skladem expedujeme do 24 hodin. U této položky bylo uvedeno, že je skladem v centrálním skladu. Objednávka byla provedena v sobotu 25.1. a zboží bylo odesláno v pátek 31.1., 5 pracovních dnů po objednání.
    S pozdravem.

• žádné, zboží ani žádnou informaci jsem nedostal ani po 10 dnech
    • nezasílá zboží

neztrácejte tam čas

Reakce obchodu Ráj map

vybrané zboží mělo skladovou dostupnost "Na objednávku", u níž je uvedena dodací lhůta 10-14 dnů. Striktně dodržujeme správnost nastavení skladové dostupnosti a nemáme žádné zboží označené skladem, které bychom na skladu neměli. Vybere-li si tedy zákazník zboží označené "Na objednávku", jako v tomto případě, nemůže očekávat, že bude doručeno do týdne. Zboží, které máme skladem expedujeme ihned, jak je možno se přesvědčit z recenzí spokojených zákazníků.
    Každý zákazník bez výjimky dostává potvrzovací email s přehledem objednaného zboží a informací, že bude kontaktován v případě, pokud by mělo dojít k prodloužení dodací lhůty. Další informační email s číslem zásilky a odkazem na sledování jejího pohybu bude vygenerován po odeslání zboží.
    Objednané zboží bude expedováno během 2 dnů.
    Robert Chumchal

• Telefonicky jsem se dotazovala na termin dodani, neb jsem potrebovala knihu do urciteho data (jinak bych objednavku zrusila). Bylo mi receno, ze se mi ozvou. Avsak jiz nikdo se neozval a automaticky mi i tak byla strzena z karty prislusna suma. Jsem zvedava, kdy kniha dorazi :-O

Reakce obchodu Ráj map

Bohužel někdy má uživatel velmi přísně nastavené spamové filtry a složku s nevyžádanou poštou si nekontroluje. Zákazníkovi byl odeslán potvrzovací e-mail 28.9., následující den byl zákazníkovi zaslán e-mail s upřesněním dodací lhůty u zboží, které je na objednávku, a po telefonickém dotazu byl 3.10. upřesněn termín dodání. Objednané zboží bylo odesláno.
    Robert Chumchal, Ráj map

Objednávku jsem poslal před dvěma týdny, zboží jsem neobdržel a nikdo se mnou nekomunikuje. Doufám že objednané zboží někdy dostanu. Alespoň by mi někdo mohl sdělit že co je s moji objednávkou.

Janíček Rostislav, tel 602132058

Reakce obchodu Ráj map

Bohužel někdy se naše emaily mohou dostat do nevyžádané pošty a uživatel si spamovou sloužku zkontroluje až po dlouhé době. Zboží bylo v pořádku doručeno.
    Robert Chumchal, Ráj map

• klamavá nabídka - deklarovali jste v nabídce nástěnnou mapu s lištami - dorazila mapa BEZ lišt...

nedůvěryhodný

Reakce obchodu Ráj map

Došlo k chybě v popisku zboží, kterou jsme ihned odstranili. Bohužel nás o své stížnosti zákazník neinformoval přímo, ale zjistili jsme to až z této recenze. Zákazníka jsme kontaktovali, omluvili jsme se a dohodli se na kompenzaci formou slevového kupónu pro další nákup.
    Věříme, že už k tomu příště nedojde.