• Zboží jiné než bylo objednáno.
    • Telefonní operátor nekomunikuje
    • Zboží poškozené včetně obalu
    • Barevné provedení neodpovídá objednavce
    • Zboží prodáno jako zánovní ,ale nebylo to nikde uvede

Rozhodně nedoporučuji!!

Nic jsem si neobjednala, klient uvedl špatný mail a mně neustále obtěžují maily, se kterými nemám nic společného. Do obchodu jsem to napsala, vědí o tom a stejně mi posílají vyjádření se spokojeností pořád dokola. Tak tady ho máte......

• Nabízí zboží, které nemá
    • Velmi arogantní komunikace
    • Naprostý nezájem o zákazníka

POZOR na podvodné praktiky tohoto e-shopu!!!
    Nabízí zboží, které nemá, následně pošle podobné (třeba jinou barvu) a spoléhá na to, že si jej necháte (přeci ho dítěti nevezmete z ruky).
    Po vrácení hračky nastal problém z vrácením peněz, mně je vrátili až po opakovaných urgencích.
    Tento e-shop už nikdy víc.

• pouze 1 varianta drahého poštovného

Rozhodně nedoporučuji. Produkt měl být skladem , obj.mi byla zrušena s tím, že se produkt údajně ztratil při stěhování (ale i po mé obj. byl stále produkt skladem). Naprosto neprofesionální přístup. Cením tedy alespoň upřímnost, s jakou mi to bylo sděleno.

• špatná komunikace, zboží je nekvalitně baleno
    • dlouho to trvá a pak polovina chybí a nebo je rozbitá

jsem zklamaná, zboží často chybí a ani nedají info.

• Zboží mělo být skladem. Po 8 dnech od objednání žádná reakce obchodu, a to ani po písemném dotazu.

Nereagují na dotazy ohledně zpoždění zásilky.

• jeden typ drahé dopravy

Zboží bylo skladem, tak jsem si vybral tento shop. K dispozici jen jedna doprava a skoro 2x tak drahá jak jinde. Řek jsem si, že si tedy připlatím ať to mám brzo doma a nemusím řešit zásilkovny,... Dnes je to týden. Nemám zboží, nemám peníze na účtu a dárek k narozeninám je mi už k ničemu, pokud vůbec někdy dorazí :-(

Dne 19.10.jsem objednala zboží a zaplatila, 27.10.jsem urgovala a obdržela odpověď, že se stěhuje sklad. Dnes je 3.11.a dosud nic nepřišlo!

Po týdnu zboží "skladem" stále nedorazilo.

Jiná barva produktu pro obchod není překážkou funkčnosti, takže klidně a bez upozornění poslali jedno kolo žluté a druhé oranžové. Chápu že takto jim to dodavatel dodal, ale trocha empatie, lepší komunikace od obchodu by neškodila.

• Na strankach pisu dodanie do 48 hodin, zatial je to týždeň a objednavka stale v sklade v Prahe. Pri telefonickej komunikacii vam povedia iba to, ze s tym nic nespravia, ze musi clovek cakat a objednavku uz zrusit nemozete, pretoze vam to tam nik hladat nebude aby to vyberal z nakladacieho pásu.

Domeček došel totálně na hadry hrozný za dopravu 600 Kč ani to nedorazí v originál obalu podle čeho to máme Teda skládat. Hnus

Sice vše proběhlo velmi rychle, ale vířivka, kterou jsme si objednali, dorazila děravá. Napravit dojem může průběh reklamace, která aktuálně probíhá.

Obchod ZRUŠIL OBJEDNÁVKU a ne nabízí ALTERNATIVU !!!!

• Zboží (solinátor) nemělo český návod a na e-mailovou žádost o jeho dodání nikdo nereagoval.
    • Krabice s výrobky (solinátor + fixky) byly v další, cca 2x větší krabici, než měl ten solinátor, bez jakéhokoliv zajištění nebo vycpání, takže v něm při přepravě létaly ze strany na stranu. Solinátor jsme zatím nezapojovali (čekáme na ten návod), takže nevíme, jestli ho to nějak nepoškodilo.

• rychlé vyřízení

dodaný traktor vypadal jinak, než inzerovaný na eshopu

Měli uvedeno, že zboží je skladem.
    Když sem se po cca týdnu informovala, jak to vypadá s mou objednávkou, tak mi bylo řečeno, že zboží není a ani nebude skladem. Na základě byla zrušená objednávka.

Odrážedlo přišlo s prasklou plastovou krytkou. Reklamováno, slíbeno zaslání náhradní. Bohužel doposud nepřišla.

Pokud bych se sama neozvala a neurgovala stav své objednávky, tak nevím kdy by se ozval obchod a sdělil mi, že zboží vlastně není na skladě a že ho jen zapomněli včas odepsat!

• uvedené zboží vlastně vůbec neměli
    • zrušili nám objednávku až po několika dnech, kdy už jsme nestihli objednat náhradu co by přišla do vánoc , tedy pokažený dárek, opravdu necitelné, špatný obchod