• Dlouhá dodací lhůta.

Reakce obchodu Ráj-not.cz

děkuji za Vaši recenzi. Zboží z objednávky bylo objednáno u dodavatele Halleonard - Holandsko, kde bylo skladem. Na náš sklad zboží dorazilo 4 pracovní den odpoledne od objednání. Pátý pracovní den bylo předáno dopravci. Objednávka byla odeslaná o den dříve než uvádíme u zboží.

Hodnotím jen díky drzosti obchodu, který o hodnocení požádal mailem...
    Obchod prodává a nechává si předem zaplatit za zboží které skladem nemá a teprve po tom co jim přijdou na účet peníze od zákazníka zjišťuje kde požadované a zákazníkem zaplacené zboží sežene. Hledejte si jiný obchod, tohle je pouze předprodej .

Reakce obchodu Ráj-not.cz

Mrzí mě, tato reakce na náš obchod. O zasílání hodnocení "Heureka" si zákazník sám volí v průběhu objednávky nebo ji zamítne. Před objednávkou, rád poradím na našem emailu nebo telefonu a případně dohledám podrobnější informace. K doprodání hudebních titulů dochází a je na vydavatelství, zda bude titulu zařazen do reedice. K jednotlivým titulům v objednávce zasílám po objednání veškeré informace, tak aby zákazník měl přehled. Platba předem nepožadujeme je jen na vůli zákazníka, zda zaplatí předem kartou nebo platbou převodem případně zasíláme dobírkou.
    Po zjištění informací při zpracování objednávky, jsem zaslal informaci zákazníkovi na email o vyprodání informoval, také telefonicky. Po mém vysvětlení, zákazník zrušil objednávku. Platba byla ten den podle obchodních podmínek Gopay vrácena přes platební bránu na účet klienta.

Josef Mareček

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Na internetu je uvedeno, že bude zásilka doručena do 2-3 dnů dnes je to minimalne 10 den a zasilku stale nemam.

- vytvoření objednávky 29.12.2021 s dodáním do 10 pracovních dnů
    - odeslání objednávky 6.1.2022 na zvolenou adresu
    - přepravce doručil objednávku 2 pracovní den po odeslání
    - objednávky byla odesláno dříve než je uvedeno u produktu

• Zboží jsem koupila přes internet, zatím nedorazilo. Je to cca 14 dní.

Reakce obchodu Ráj-not.cz

- objednané zboží z této objednávky zasíláme do 10 pracovních dnů (dva běžné týdny)
    - byly zaslané emaily s informacemi bez komunikace od zákazníka
    - objednávka bude odeslaná o den později než uvádíme. Omlouváme se.
    - mírné opoždění objednávky před vánocemi je možné z důvodu velkého množství objednávek

• Bez zprávy o přijetí objednávky
    • Bez informace o doručovací lhůtě
    • Nulová komunikace

Reakce obchodu Ráj-not.cz

- chybně zadaná emailová adresa v objednávce - emaily se vrací
    - telefonní číslo nikdo nezvedá
    - zaslány 4 emaily (potvrzení objednávky, přijetí objednávky, informace o době odeslání, odeslání zboží)
    - objednávka se vrátila jako nevyzvednutá

• Od mé úhrady uplynul více jak jeden měsíc a zatím jsem objednané zboží neobdržel, bez jakékoliv omluvy!

Toto je moje první zkušenost s obchodem, ale bohužel velmi špatná.

Dobrý den, děkuji za Vaše hodnocení.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Zboží jsem objednala a bohužel bez zpětné vazby!

Dobrý den, děkuji za Vaše hodnocení.

Objednaný popelník dorazil kvůli problémům s dodavatelem hodně pozdě a ne v požadovaném množství a ještě navíc je křivý a na stole se viklá, takže docela napytel... :(

• Žádná komunikace se zákazníkem

Dobrý den, děkuji za Vaše hodnocení.

• Přišel jiný výtisk, než ten který jsem si objednala.

Dobrý den, děkuji za Vaše hodnocení.

• Inzeruje na stránkách stále i zboží, které už ve skutečnosti není k dispozici, a až po měsíci, kdy se nic neděje a zákazník se tedy snaží někoho kontaktovat, uvede, že dodavatel nemá zboží na skladu a pravděpodobně ani nikdy mít nebude. Tak proč na stránkách tedy ta nabídka stále visí?

Zklamání.

Reakce obchodu Ráj-not.cz

Vážená paní, Vaše hodnocení zde je neobjektivní a zavádějící. Objednávku jste vytvořila 8.9.2013 a hodnocení nám zaslala dnes, tj. 10 měsíců po zadání objednávky. Procházela jsem emaily a hned následující den jsem Vás informovali o vyprodání zboží u dodavatele. Zboží jsme také následně stáhli z nabídky. Vaše tvrzení jsou lživá a poškozují naše dobré jméno. Prosím o stažení tohoto hodnocení, heureka.cz Vám poradí jak. Děkuji, Ing. Martina Marečková

• Objednala jsem si noty, které nebyly na skladě, ale měly být doručeny do 20 pracovních dnů, to se však nestalo. Nebyla jsem upozorněna, že se termín dodání ještě prodlouží, protože je dodavatel momentálně nemá. Až když jsem se sama zeptala, kdy dorazí zboží, bylo mi odpovězeno, že to ještě potrvá další 3 týdny.

• ?
    • Místo kvalitních publikací odpovídající ceně, kterou jsem zaplatila, mi /a i ostatním kolegyním/ přišly ofocené a v kroužkové vazbě svázané listy!!!!

Dle mého názoru téměř podvodníci - pokud někdo prodává ofocené a svázané listy za 244 a 189 Kč, přičemž cena jednoho svazku nepřesahuje cca 45 Kč, je to podvodné.

Dobrý den, děkuji za Vaše hodnocení.

• Nemohu hodnotit, zboží nemají.

• nevím o výhodách
    • dlouhá dodací lhůta

radši bych nakoupil v kameném obchodě

Dobrý den, děkuji za Vaše hodnocení.

• NESKUTEČNÉ CENY POŠTOVNÉHO!!! VÁŠ PRODUKT STÁL 69,- A POŠTOVNÉ 99,- Kč. A to se Česká pošta ani neobtěžovala zásilku za tu cenu donést na adresu! Rovnou vzkázala ať si koukám pro ni dojít na poštu! Kdyby jste to poslali jinak a za míň, byl bych spokojenější. Dopis přeci stojí 10,- Kč.

Kdybych potřebné noty sehnal v našem městě v obchodu s hudebninami, nikdy bych vašich služeb nevyužil.

Reakce obchodu Ráj-not.cz

Dobrý den. Ceny poštovného jsou srovnatelné s ostatními e-shopy. A konkrétně ve Vašem případě byla cena za poštovní služby 64,- Kč plus 30,- Kč za dobírku, k tomu je třeba ještě přičíst obalový materiál, práci skladníka. Z toho můžete usoudit, že cena není nijak přemrštěná. Dopis sice stojí 10,- Kč, ale není možno k němu přidat službu dobírky a je prakticky nedohledatelný (žádný čárový kód pro sledování zásilek). Za pochybení pošty v doručení se Vám velmi omlouvám a mrzí mne, že nám takto zkazila dobrý dojem z našich služeb.
    Martina Marečková, www.raj-not.cz

• přehledný výběr not oproti kamenému obchodu, lépe se vybírá
    • dlouhé dodací lhůty