Super

• Rychlost. Dobrá cena.
    • omezený sortiment

děkujeme za Vaši recenzi a za Vaše pozitivní hodnocení!

Náš sortiment se snažíme rozšiřovat a veříme, že již brzy nabídneme více populárních modelů.

Team RAIA

• Super kvalitní zboží, rychlá dodávka, dostupné ceny

Mohu vřele doporučit

• dobrý poměr cena/výkon
    • - delší lhůta dodání cca 5-6 dní

- bezvadná komunikace s obchodem
    - zboží jako nové

Team RAIA

• Výborná komunikace, rychlé dodání zboží
    • Nic mne nenapadá

Doporučuji nákup

• dobrá cena za kvalitu
    • nevím

dobrý nákup vše vpořádku

Team RAIA

• Dobrá cena, přehlednost a snadná objednávka.
    • Žádný telefonický kontakt, dodací doba.

Pokud nespěcháte, tak doporučuji.

Reakce obchodu RAIA

děkujeme za Vaši recenzi a pozitivní hodnocení.

Našim zákazníkům se vždy snažíme dodat zboží co nejdříve a proto nás mrzí, že ve Vašem případě se nám to nepodařilo.

Děkujeme za pochopení.

Přejeme Vám hezký víkend.

Team RAIA

• Levné zboží a velmi rychlé dodání

Mohu jen doporučit

Reakce obchodu RAIA

velice děkujeme za Vaši hodnocení a jsme rádi, že jste s našimi službami byla spokojená!

• bezkonkurenční cena
    • komunikace
    • péče o zákazníka
    • delší dodací lhůta, není-li zboží skladem

Telefon jsem objednala 25.5.2015 s expedicí do 24hod, ale telefon přišel až 10.6.2015. Bohužel s porouhaným spondím mikrofonem, kdy mě druhá strana slyšela "jako pod vodou". V tu dobu eshop evidentně procházel restrukturalizací (stěhování z Prahy do Olomouce, nedostupný email, ...), takže komunikace lehce vázla. Nicméně jsme se nakonec domluvili a telefon jsem odnesla na reklamaci do jejich oficiálního servisu - iSupport (ním byla údajně ukončena spolupráce), kde se mi nejdřív technik pokoušel namluvit, že takhle to je v pořádku a že nemůžu nic víc čekat od telefonu za tyhle peníze... Reklamaci jsem ukončit nenechala a domáhala se svých práv - tedy záruční opravy a uvedení telefonu do 100% funkčního stavu. Po 30ti dnech, které mají ze zákona, mi telefon zaslal dotyčný servis přes prodejce a v reklamačním protokolu ještě drze uvedl "slabší útlum na straně volaného", jinými slovy neopraveno. V té době už byla společnost plně přesunuta z Prahy do Olomouce a komunikace začala konečně fungovat tak, jak se patří. Telefon znovu odešel na reklamaci a po několika hovorech a emailech jsme se s prodejcem domluvili na výměně, tedy že mi zašlou nový kus. Bohužel nebyl skladem, takže se celá věc ještě asi týden táhla, nicméně s tím už jsem počítala, protože jak už jsem zmínila, komunikace s obchodem už fungovala perfektně. To, že člověk dostane vadný kus, se stává, bohužel se v mém případě sešlo několik nešťastných okolností najednou... V každém případě bych se nebála z tohoto obchodu objednat znovu a určitě ho doporučuji.

Reakce obchodu RAIA

velice děkujeme za Vaše hodnocení a Vaši obsáhlou recenzi.

Ještě jednou bychom se Vám chtěli omluvit za dlouhou prodlevu, která provázela Vaší objednávka, tak i Vaší reklamaci, kterou jsme ještě řešili v externím, Vámi uváděném servisu.

Jsme velice rádi, že jakmile se náš tým plně zabydlel, byli jsme schopní Vaší situaci řešit co nejrychleji k Vaší spokojenosti.

Váš případ a Vaše zpětná vazba nám také pomůží vylepšit naše služby do budoucna a velice Vám tedy za ně děkujeme.

Ještě jednou děkujeme za Vaši důvěru a přejeme Vám hezký víkend.

• výborná cena
    • trochu jsem se bála nákupu, protože na netu je málo zkušeností, ale jsem velmi spokojená

Před odesláním mi z obchodu zavolali, abych věděla, že mám čekat zásilku. Telefon je skvělý, funkční, byl úplně nový a mám z něj velkou radost.

Dobrý večer,

děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení a Vaši recenzi.

Jsme velice rádi, že jste se zbožím od nás takto spokojená a že takto hodnotíte naše služby!

Přejeme Vám hezký večer.

• telefony za nejlepší cenu a délka záruky 1 rok nebo 2 roky
    • nevím o žádných

určitě doporučuji, telefon jsem objednala a ještě týž den byl expedován, vše jako nové

Reakce obchodu RAIA

moc děkujeme za Vaše hodnocení a za Vaše pozitivní slova!

Velice nás těší, že naše služby hodnotíte takto pozitivně a že jste s nimi spokojená.

Přejeme Vám hezký zbytek dne.

• Levné

Nemohu zatím napsat jestli je zboží v pořádku,protože ještě nedorazilo. Snad dorazí co nejdříve.

Reakce obchodu RAIA

děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení a za Vaši recenzi.

Mrzí nás, že se u Vaší objednávky vyskytly drobné problémy při dodání s tím, že zboží jsme od nás expedovali již v pátek a došlo k drobnému zdržení v meziskladu, ze kterého bude dnes či zítra Vaše objednávka odeslána.

Doufáme tedy i my, že telefon dorazí co nejdříve a za toto drobné zpoždění se Vám omlouváme.

Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a přejeme Vám hezký den.

Team RAIA

• - není kam zatelefonovat ani kam osobně dojít
    • - obchod má pražskou adresu a telefon na reklamaci se posílá na adresu do Olomouce, ale nelze ho tam doručit osobně. Škoda 120 Kč za poštovné, když bydlím ve vedlejší ulici...

Reakce obchodu RAIA

děkujeme za Vaši recenzi a za Vaše hodnocení.

Zákaznická péče je pro nás velice důležitá a tak bereme Vaše komentáře určitě v potaz a rádi bychom se k nim vyjádřeli.

Naše telefonní číslo naleznete v našem emailovém podpisu, ale věříme, že jej časem, po rozšíření našeho týmu, přidáme i na náš web. Děkujeme Vám také za připomínku o výdajním místě, které zatím nemáme s tím, že jsme kompletně online.

Ano, momentálně máme náš kompletní tým v Olomouci s tím, že kvůli bezpečnosti - ať jsou obě strany kryté - nelze balík osobně doručit. U uznané reklamace Vám ovšem poštovné rádi proplatíme, to je samozřejmost, takže budeme rádi, když nám napíšete na [email protected] více detailů, abychom Vám mohli částku proplatit.

Děkujeme za Vám za Váš zájem i za Váš komentář.

Team RAIA

• Kvalitní zboží za dobrou cenu
    • Komunikace se zákazníkem a dodací lhůtu udávají 24 hodin ale to je utopie.

Nákup v obchodě doporučuji pokud zákazník na zboží nespěchá a preferuje nízkou cenu kvalitního zboží.

Dobrý večer,

děkujeme za Vaše hodnocení a za Vaši recenzi.

Velice nás mrzí, že jste nebyl spokojen s naší komunikací či dodavcí lhůtou a rádi bychom se k těmto aspektům vyjádřili.

Co se týče komunikace, tak se snažíme odpovídat okamžitě na chatu a do pár hodin na emaily, takže zákazník má možnost se nás vždy na cokoliv zeptat. Snažíme se také kontrolovat naše komunikační kanály i o víkendu, protože rozumíme tomu, že zákazníci občas nemohou na odpověď čekat do pondělí. Opravdu nás tedy mrzí hodnocení 1/5 za komunikaci a budeme rádi, když nám napíšete na [email protected] s tím, co bychom příště v této oblasti mohli udělat lépe.

Zkontrolovali jsme také Vaši objednávku na systému a máte pravdu, že bohužel zboží nemohlo být expedováno hned na druhý den po Vaší večerní objednávce. Toto drobné zpoždění bylo způsobené kompletní změnou našeho distribučního systému, který zapříčinil drobné zpoždění a zboží Vám bylo odesláno hned druhý den poté. Pokud došlo k nějaké delší prodlevě u kurýrní společnosti, rádi bychom to věděli, abychom tuto situaci mohli dále řešit.

Zpětná vazba je pro nás velice důležitá a za Vaši recenzi a komentáře Vám děkujeme. Jak jsme uvedli výše, pokud máte k naší službě další komentář, napište nám prosím na [email protected].

Přejeme Vám hezký večer.

Team RAIA

• Velmi rychlá komunikace a příjemné jednání, moc děkuji :)

Rozhodně doporučuji, telefon přišel jako kdyby jsem si ho právě koupila v obchodě, dcera je mooooc spokojená :)

Dobrý den Vlaďko,

moc děkujeme za Vaše hodnocení a za Vaše pozitivní slova.

Velice nás těší, že naše služby hodnotíte takto pozitivně a že je Vaše dcera s naším zbožím spokojená!

Přejeme Vám hezký zbytek dne.

Team RAIA

• perfektní zboží za super ceny

Reakce obchodu RAIA

děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení a za Vaši recenzi.

Jsme velice rádi, že jste s našimi službami byl takto spokojen!

• Je levný
    • Žádné

Dobré ráno,

moc Vám děkujeme za Vaši recenzi a hodnocení.

Velice nás těší, že jste byla s našemi službami takto spokojena a doufáme, že si své zboží užijete!

• výhodná cena
    • nevím o nich

Zboží na stránkách bylo označeno, že není skladem a přesto jsem měl zboží do týdne doma. Pravidelně jsem dostával emailem informace o tom kde se zboží nachází. Komunikace s obchodem byla po emailu vynikající. Po některých recenzích jsem měl zpočátku trochu nedůvěru, ale teď jsem maximálně spokojený.
    Děkuji

Dobrý den Mirku,

děkujeme za Vaši recenzi a za Vaše pozitivní hodnocení!

Spokojenost našich zákazníků je pro nás jednou z hlavních priorit a těší nás, že jste byl s našimi službami spokojen. Jsme tedy rádi, že i když zboží nebylo ihned skladem, tak jsme Vás mohli informovat, jak to s Vaší objednávkou vypadá a kdy můžete zboží očekávat.

Moc Vám děkujeme za zpětnou vazbu.

• Cena a kvalita vyrobku

Dobrý den Gabrielo,

moc Vám děkujeme za Vaši přízeň a za Vaše pozitivní hodnocení, které nás moc těší!

Péče o zákazníky je pro nás velice důležitá a tak nás těší, že jste s kvalitou výrobku i jeho cenou byla takto spokojena.

Děkujeme Vám.

• přehlednost
    • dobrá komunikace
    • dodací termíny
    • skladové zásoby

pokud nepotřebujete telefon do druhého dne tak mohu doporučit; čekal jsem na telefonem skladem cca 5dní...na druhou stranu - nic levnějšího není a telefon plně splnil očekávání, takže spokojenost

Dobrý den Michale,

moc děkujeme za Vaši recenzi a za Vaše pozitivní hodnocení!

Těší nás zájem zájem našich zákazníků a skladové zásoby a logistika jsou určitě oblasti, které se snažíme aktivně vylepšovat, aby bylo doručení co nejrychlejší.

Omlouváme se Vám tedy, že u Vaší objednávky došlo k drobnému zdržení - pokud máme telefon skladem, snažíme se jej expedovat do 24 hodin.

Moc nás těší, že telefon od nás splnil Vaše očekávání, ještě jednou moc děkujeme za Váš zájem a za Vaše pozitivní slova!