• Nejsem spokojen. Knihu neměli, ač ji v e-shopu uváděli "skladem". Zbytečně tím člověka zdržují.

• neaktualizuje on-line obchod se skutečným stavem zásob, objednávku vám potvrdí, přijme platbu, po týdnu jednou krátce mailem upozorní, že u jednoho z knižních titulů je problém, že bude dodán o pár dnů později, až dorazí do skladu nová zásilka, pak už mlčí...až po mé telef. urgenci vyšlo najevo, že knihu již nemají skladem.

vyberte si jiný obchod, nabídka na netu je bohatá a jiní dodavatelé jsou spolehlivější, takto zápornou zkušenost bez toho, abych byla informována, aby se obchod omluvil, mám naštěstí poprvé.

• Zboží není skladem, přestože to na svých stránkách uvádějí. Při dotazu na konkrétní termín dodání se vytáčejí, že toho mají moc, proto nejsou schopni termín sdělit.... Ehm. u věci skladem bych očekávala, že tři dny po objednání budou vědět, kdy jsou schopni expedovat, respektive už mělo být zboží dávno na cestě.
    • Zboží jse objedna po telefonickém ověření, že je dostupné. Pak mi byla objednávka zrušena pro nedostupnost. Informaci o zrušení objednávky jsem dostal z jiného serveru (kontaktu) bez uvedení podrobností objednávky.

Už ne.

• celkem dobrý přehled titulů
    • přestože jsem objednávala knihy pro děti(jedena kniha nebyla a oznámili mi to až po 4 dnech),poslali mi jako omluvu 2 dvd se zřejmě už zastaralými filmy pro dospělé, které by neprodali

možná, že v jiném čase nežli před vánocemi, by to bylo jiné, ale takhle mně zklamali

• Bylo možné se dovolat na infolinku obchodu.

obchod rád čtu je totožný s megaknihy.cz
    Rozhodně nákup nedoporučuji.
    Po vytvoření první objednávky mi přišla do emailu zpráva, že objednávku přijali, nicméně rozhodla jsem tuto skutečnost raději telefonicky ověřit. Bylo mi sděleno, že žádnou takovou objednávku neevidují a musím tedy vytvořit novou. Vytvořila jsem tedy novou objednávku a na druhý den jsem opět prověřovala telefonicky, přestože mi opět přišlo potvrzení, že objednávku evidují, zda ji přijali. Opět mi bylo sděleno, že ne a že je opět potřeba ji vytvořit znovu. Že mají nějakou chybu v systému. Nechápu, proč si tedy paní nemohla do systému objednávku naházet sama.
    Obchod jsem si vybírala i podle toho, zda mají knížky skladem, protože jsem je potřebovala na určitý termín - ačkoliv píšou na stránkách, že knížky mají skladem, tak třetina knížek skladem nebyla. O tomto by mě, jak mi paní sdělila, ani nevyrozuměli.
    Nakonec jsem objednala knížky za stejně dobré ceny na levneucebnice.cz a byla jsem maximálně spokojená.
    Shora uvedené platí i pro internetový obchod megaknihy.cz, sice s ním sama osobní zkušenost nemám, ale protože jsem na něj neměla dobrá doporučení, snažila jsem se mu vyhnout. Nicméně jsem pak zjistila, že rád čtu.cz = megaknihy.cz

• Objednal jsem zboží s platbou předem.
    Dle potvrzujícího emailu mi měla přijít myslím do 1 pracovního dne proforma. Je to cca 10 dnů nic nedorazilo.
    Psal jsem jim a žádal o proformu. Odpověď byla, že moji objednávku neevidují abych si udělal novou.
    Udělal jsme novou před cca 5 dny, ale také žádná odezva.
    Třetí objednávku jsme vytvořil již v jiném obchodě.
    L. Hubáček

• Dodaci lahuty a pasivita v komunikaci.

Kdyz na zbozi nespehate a mate cas aktivne komunikovat, tak neni problem na tomto portale nakoupit, jinak jsou lepsi shopy :-/

• Nedostatečné informace o zboží, prodávali v popisu knihu +DVD, ale DVD nepřišlo, prý jsem si špatně přečetla informace.
    • Láká relativně levnými nabídkám.
    • Nabídka neodpovídá možnostem.

Špatný obchod.

• zatím žádné výhody nevidím
    • všechno hrozně dlouho trvá

nebrat

Zboží, které jsem objednala pro svého syna dorazilo nekompletní a obchod neměl vůli to řešit. Syn byl velmi zklamaný.

Objednaval jsem pruvodce + DVD... z obchodu prisel pruvodce bez DVD, na pruvodci byla vylozene nalepka, ze NEOBSAHUJE DVD a kdyz jsem tam volal, tak mi rekli ze verzi s DVD nikdy nemeli, ze je to chyba na webu a at jim to za svoje penize poslu zpatky, ze mi vrati penize.

• Nízká cena
    • Uvádí zboží jako skladem a přitom ho nemá. Prý chyba v informačním systému. Po týdnu se však situace stále nezlepšila.

Pozor na nízkou cenu. Mám pocit, že jejich skladové informace neodpovídají realitě, chtějí jen klamavě nabrat hodně objednávek.

• Cekam na zbozi uz DELE jak 11 dnu!!!!

Cekam na zbozi uz DELE jak 11 dnu!!!!

• nižší ceny, široký sortiment
    • dodací lhůta je strašná
    • Prodej. Komunikace nula.

• objednala jsem si 5 knih a dnes je to jiz deset dni a dosud mi nedorazily. Objednavala jsem je protoze je meli skladem a komunikace sice je, ze je objednali u dodavatele,ale nemaji psat ze je maji skladem kdyz nemaji.

pokud na knihu spechate napr jako ja na darek tak si overte telefonicky jestli opravdu je na sklade

• Vyřízení trvalo dlouho a kdybych neposlal dotaz, tak asi objednávka nepřišla do teď. Knihy byly špatně zabalené, jen zázrakem se balíček cestou nerozpadl.