• Profesionální

Váš RADASTORE.CZ

• Naprosto skvělý e-shop, komunikaci s p. Radou hodnotím v superlativech. Objednávku jsem vytvořila v pátek večer, poté si všimla, že jsem zadala nesprávný rozměr matrace, tak následovala ode mne žádost o změnu objednávky a p.Rada to vyřešil ještě v pátek pozdě večer. Matrace dorazila již v pondělí.

Skvělý e-shop, skvělý majitel p.Rada, nakupuji docela často přes e-shopy, ale toto snad byla nejlepší zkušenost.

Váš RADASTORE.CZ

• rychlé vyřízení, rychlé dodání

rychlost a výborná komunikace

• rychlé zpracování objednávky
    • dobrá komunikace
    • přehledný web
    • chybí možnost objednat si dopravu i s vynáškou (objednávala jsem matraci na dvojpostel a tohle byl docela problém)
    • dopravce doručil balík v jiný den, než původně avizoval

Reakce obchodu Radastore.cz

děkujeme za pozitivní recenzi. Velmi nás mrzí Vaše špatná zkušenost s dopravcem. Pokud byste nás předem informovala o potřebě výnosu matrace do patra, tak bychom k tomu zvolili odpovídající dopravu. Spokojenost zákazníků je pro nás priorita.

• Zboží doručeno velmi rychle. Tento obchod doporučuji
    • Žádná

• Rychlost jednání

Kéž by na světě vše fungovalo takto!

Váš RADASTORE.CZ

• Rychlé vyřízení objednávky, vstřícné jednání, když jsem požadovala dodání o den později. Zboží doručeno v pořádku až do domu.

• Skvělá komunikace, rychlé doručení
    • Když nebylo zboží skladem, volali mi a upozornili, že zboží nemají s tím, že to bude chvíli trvat než zboží budou mít na skladě. Po pár týdnech znovu volali, aby mi sdělili, že už zboží mají na skladě a zda o něj mám stále zájem a hned mi ho odeslali. Takže za mě skvělý přístup a férové jednání!

• Rychlost vyřízení objednávky
    • Přehledné informace o objednávce
    • Sleva

V neděli objednáno, matrace dorazily ve středu.

Váš RADASTORE.CZ

• Velmi vstricni, pomohli mi se zmenou objednavky
    • Okamzita komunikace

Váš RADASTORE.CZ

• Oceňuji velmi milé a vstřícné jednání pana Rady.

Váš RADASTORE.CZ

velmi pomalý e-shop a v žádném případě ne expresní doprava jak inzerují. Objednávka přijatá 15.4., odeslaná 20.4. a avizováno, že dopravce by měl doručovat 22.4. a že se ozve - dopravce se neozval, zásilku není jak trackovat a tak jsem v situaci, že nevím kdy mám doručení čekat - je to velmi nepříjemné.

Reakce obchodu Radastore.cz

Velmi si ceníme každé recenze i těch kritických, které nám dávají možnost naše služby i nadále zlepšovat a zkvalitňovat. S touto kritikou, ale nemůžeme souhlasit, neboť jsme dodrželi veškeré deklarované termíny. Objednávku jsme obdrželi 15. 4. Platba na účet byla připsaná ale až 19. 4. a 20. 4. byla zásilka expedována. Zákazník byl o expedici informován, měl kontakt přímo na řidiče, kdykoliv mohl stav zásilky ověřit také na naší infolince. Bohužel zákazník nebyl ve smluvený den doručení k zastižení na telefonu ani na udané adrese.

• rychlé doručení
    • doprava zdarma
    • zboží skladem
    • aktuálně i sleva na každý nákup
    • hodnocení výrobku většinou chybí, musite hledat recenze jinde
    • platba jen převodem, nebo dobírkou

• dodržení termínu, rychlost
    • velká spokojenost s dodanými produkty
    • velmi dobrá komunikace

Váš RADASTORE.CZ

• doprava i dodávka byla velmi rychlá

• Rychlost dodání.

Váš RADASTORE.CZ

• Skvělé osobni jednani pres telefon.

• Skvělá komunikace
    • Podrobné informace o výrobku
    • Vstřícný majitel

Ve středu jsem objednal, v pátek mi byly matrace majitelem doručeny domů. Naprostá spokojenost.