Při dopravě došlo k malému poškození výrobku, obchod ihned po nahlášení výrobek vyměnil.

Váš RADASTORE.CZ

• Velice ochotný a příjemný majitel, na kterého se můžete obrátit s jakýmkoli dotazem. Takových obchodů jako má pan Rada je velice málo.

Váš RADASTORE.CZ

• Spolehlivost, rychlost doručení zboží, ochota zaměstnanců na telefonu

Pro mě naprosto spolehlivá firma, kdy jsem měla po 3 dnech od objednání matrace doma. (U jiné firmy jsem se totiž ani po 5 týdnech zboží nedočkala). DOPORUČUJI !!!

Váš RADASTORE.CZ

Ochota vyjít vstříc zákazníkovi a jeho požadavkům.

Váš RADASTORE.CZ

Můj první nákup a vše v naprostém pořádku. Vřele doporučuji.

• Kvalitní zboží

• Rychlost dodání zboží
    • Výborná komunikace obchodu

• Velky vyber produktov
    • Rychla komunikacia
    • Rychle dodanie

Spokojenost, rychlé dodání

Váš RADASTORE.CZ

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Velmi rychlá dodací lhůta,výborná komunikace.Opravdu doporučuji

Váš RADASTORE.CZ

• Super komunikace, okamzita reakce na dotaz

Okamzite reseni problemu ktery vznikl uz u vyrobce. Pan nevahal a zavolal vyrobci ohledne meho dotazu a okamzite me telefonicky informoval a dokonce se i jmenem firmy prodejce za vznikle nedorozumeni omluvil i kdyz nebyla chyba na jeho strane. A to slo o uplnou prkotinu. Opravdu nadstandardni pece o zakaznika. Mohu jen a jen doporucit. Priste opet nakupuji zde.

Váš RADASTORE.CZ

• Rychlost dodání, spolehlivý e-shop. Vše ok.
    • Žádná

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Sleva na objednávku oproti konkurenci
    • Vše super

• Rychlé dodání.
    • Nejde platit kartou v eshopu.

Překvapila mě rychlost dodání.

Velice rychlé dodání

Váš RADASTORE.CZ

• Velmi rychlé vyřízení .
    • Seriózní jednání

Reakce obchodu Radastore.cz

velmi děkujeme za Vaši recenzi. Spokojenost zákazníků je pro nás priorita. Jen nerozumíme proč hodnotíte pouze 70 %, když dle Vašeho popisu jste byl maximálně spokojený.

• Profesionální

Váš RADASTORE.CZ

• Naprosto skvělý e-shop, komunikaci s p. Radou hodnotím v superlativech. Objednávku jsem vytvořila v pátek večer, poté si všimla, že jsem zadala nesprávný rozměr matrace, tak následovala ode mne žádost o změnu objednávky a p.Rada to vyřešil ještě v pátek pozdě večer. Matrace dorazila již v pondělí.

Skvělý e-shop, skvělý majitel p.Rada, nakupuji docela často přes e-shopy, ale toto snad byla nejlepší zkušenost.